KO SPADA U JAVNE LICNOSTI ???

Ima jedna stvar,koja me vec dugo muci,koju nisam u stanju sam da resim,pa se obracam ovom casnom Forumu

za intelektualnu pomoc.Dugo,na raznim stranama,kako uglednih,tako i onih drugih,"neuglednih" novina,casopisa

a bogami i raznih TV stanica,citam i cujem tu rec..."javne licnosti". Mene zivo interesuje,ko sme ispred svog

imena,da mu stoji ta :zag:velicanstvena rec:JAVNA LICNOST.! Kada neki Akademik nesto napise,obavezno stoji to"

Javna licnost. Glumci su takodje,javne licnosti.Politicari (naravno i te kakve).Pa onda sve te silne starlete,sve su

one,"javne licnosti".Striptizete,takodje.Devojke koje rade u nocnim Klubovima (one su naravno JAVNE).

Sad meni nista nije jasno.Akademik...Javna licnost.Sve devojke iz Ustanove za "provod"...i one su JAVNE...

Pa ljudi moji,ispade da vise ima javnih licnosti,nego nas (i moja malenkost) koji smo jadnici ubogi...privatne

licnosti.! E bas nepravda,sto rece onaj malisa,iz crtanih filmova...Valjda ce i mene,jednoga dana pogledati Bog,

pa i meni podariti tu divnu rec,ispred mog imena:Lord Gledston...Javna licnost !!! Ih koliko bi srecan bio...:besna:
 
Ako cenis po tome koliko se pojavljuju na televiziji onda su najpoznatije javne licnosti u Srbiji
Maca Diskrecija, Lepi Mica, Zmaj od Sipova, Soraja...

Po ovom kriterijumu rame uz rame idu politicari.

Ako si obdaren muskoscu ili ako si nesto zestoko zgresio odlicne su ti sanse da se pojavis u nekom rijalitiju.Samo zakucaj na njihova vrata i reci im svoje "kvalifikacije" ili greske i pojavices se na malom ekranu odmah. Za to ne prizivaj Boga dovoljni su ti Zeljko Mitrovic i Milomir Maric.
 
Poslednja izmena:
Sibirski Tigar - Dragi Kolega Tigre.Tako si dobro apsolvirao moju nedoumicu,ko su i sta su to,Javne licnosti,da sam bukvalno odusevljen.
Ja sam u svojoj naivnosti,do sada mislio da su Javne licnosti smestene u luksuznim Javnim kucama,medjutim,posle tvog detaljnog objasnjenja,
saznadoh da ih ima i medju politicarima,kao i medju televizijskom smecu.Milomir Maric i Zeljko Mitrovic,predstavljaju zive bogove Rijaliti
Serija.Mislim da za njih treba obezbediti mesto,i kada odu u "vecna lovista",da im se dive buduce generacije mladih,kojima su zcrtali put u
nedodjiju kulture.!
 
zxy -- Hvala ti Kolega na lepim recima,kojima si me utesio.Eto,ja sam zadovoljan tvojim objasnjenjem,da sam i ja Javna licnost,do duse
lokalnog karaktera.Ja sam Javna licnost,ogranicenog dometa.Samo na ovom Forumu Krstarica.Ali,hvala i na tome,ko je zadovoljan sa MALIM
mozda jednoga dana dobije sansu i...za nesto VECE !:D
 
Lord Gledston;bt304814:
zxy -- Hvala ti Kolega na lepim recima,kojima si me utesio.Eto,ja sam zadovoljan tvojim objasnjenjem,da sam i ja Javna licnost,do duse
lokalnog karaktera.Ja sam Javna licnost,ogranicenog dometa.Samo na ovom Forumu Krstarica.Ali,hvala i na tome,ko je zadovoljan sa MALIM
mozda jednoga dana dobije sansu i...za nesto VECE !:D
Puno sreće :kpozdrav:
 
Lord Gledston;bt304813:
Sibirski Tigar - Dragi Kolega Tigre.Tako si dobro apsolvirao moju nedoumicu,ko su i sta su to,Javne licnosti,da sam bukvalno odusevljen.
Ja sam u svojoj naivnosti,do sada mislio da su Javne licnosti smestene u luksuznim Javnim kucama,medjutim,posle tvog detaljnog objasnjenja,
saznadoh da ih ima i medju politicarima,kao i medju televizijskom smecu.Milomir Maric i Zeljko Mitrovic,predstavljaju zive bogove Rijaliti
Serija.Mislim da za njih treba obezbediti mesto,i kada odu u "vecna lovista",da im se dive buduce generacije mladih,kojima su zcrtali put u
nedodjiju kulture.!
Kolega Tigar može na ovoj temi da doktorira :D a zxy ga već ko doktora i tretira;):lol:
 
Lord Gledston;bt304813:
Sibirski Tigar - Dragi Kolega Tigre.Tako si dobro apsolvirao moju nedoumicu,ko su i sta su to,Javne licnosti,da sam bukvalno odusevljen.
Ja sam u svojoj naivnosti,do sada mislio da su Javne licnosti smestene u luksuznim Javnim kucama,medjutim,posle tvog detaljnog objasnjenja,
saznadoh da ih ima i medju politicarima,kao i medju televizijskom smecu.Milomir Maric i Zeljko Mitrovic,predstavljaju zive bogove Rijaliti
Serija.Mislim da za njih treba obezbediti mesto,i kada odu u "vecna lovista",da im se dive buduce generacije mladih,kojima su zcrtali put u
nedodjiju kulture.!

Ti ljudi u rijalitima bar uspevajju po nekoga i da zasmeju. Ko voli to gleda ko ne voli gleda Nacionalnu geografiju i tu je kraj prici.

Ove sto bi ti hteo da predstavis javnim licnostim uglavnom imaju svoj rijaliti na Twitter. Tu se trude da budu pametni smisljajuci recenice kojima ce da fasciniraju svoje pratioce. Ko su oni? Predsednici drzava,premijeri,ministri,zastitnici gradjana,poverenici za informacije,babe u crnom i belom,stranacki lideri,razni analiticari,konsultantni,pocasni ovo i ono,ambasadori,nevladine organizacije...

Sta god da napisu meni nista nije smesno a nemaju guzove i sise da bi se zadrzao na njihovim stranicama, odnosno njihovom rijaliti programu na Twitter iako su to javne licnosti.

Idi ti tamo pa se zabavljaj sa njima a meni nece faliti nista uz Staniju i Soraju. Pih, bas su gadne, al' su im guze izvajane... :)
 
Poslednja izmena:
Sibirski Tigar - Dragi Kolega Tigre. Ti stvarno vidim umes da uzivas.Kako sam ja shvatio (mozda gresim) ti bi osim Rijalitija u kojima uzivas,gledajuci
Soraju,Micu Trofrtaljku i ostale Javne radnice,voleo da pratis i Tvitere "pametnih"?Javnih politicara svih formata.Ali,kako sam ja razumeo tvoje
(sto rece zxy) doktorsko izlaganje,pod jednim uslovom.Dakle,ti bi pratio sve te Tvitere "umnih" Predsednika,Ambasadora itd,itd,pod uslovom,
da svi oni (i one) imaju guze po meri Soraje,koja je mera za guze,sise and etc.jer pamet zaista nije vazna stavka u danasnje vreme,kada jedna
dobra Guza,vredi kod gledalaca TV smetlista,vise nego jedan Edison ili Tesla ili Tolstoj ili... Puno pozdrava Tebi,od jedne nesudjene javne
licnosti,skromnog L.G.:worth::worth::worth:
 

Back
Top