Ko peva ovu pesmu?

Molim vas da mi pomognete.Ovu kompoziciju sam nekada davno u nizoj muzickoj skoli ucila, a sada ne znam ko je kompozitor. Zelele bih da nadjem note ako mogu ali nemam nikakav trag. Odsviracu samo deo koji znam. Hvala unapred.
http://
 
Zna li neko naziv kompozicije koja se danas u Beogradskoj Areni čula u toku intervijua Djokovića posle meča s Raonićem?
Često se može čuti u emisijama RTS i nikako ne mogu da skontam koja je to kompozicija i ko je autor? A muzika je super.

Ako neko ima snimak ovog intervijua zamolio bih ga da ga postavi ovde kako bi mogli čuti i muziku o kojoj se raspitujem.
 
Ma jok, ne slusam to...trebalo mi za drugara, njemu se svideo instrumental, nego mi smo zajedno gledali klip na kome je pesma pa se njemu svidelo,a nije mogao da je nadje...u svakom slucaju zahvaljujem ti se u njegovo ime :)
 
slucajno sam je cuo jutros na radiju beograd 1 program, starogradska je cini mi se, stara je.
reci idu ovako nekako

devojka je klela bastu i cvece momka, jer u ljubavi srece nema

ili

devojka je proklela bastu a i cvece jer joj momak u ljubavi srece nema
 
Da li neko zna kako se zove pesma u kojoj muski glas pored drugih reci stalno ponavlja "me and you oh baby", na pocetku peva normalnim glasom i onda sve glasnije i glasnije da bi u jednom trenutku poceo da se dere? Pusta se u poslednje vreme.
 

Back
Top