Ko peva ovu pesmu?

nije ta ali hvala na trudu.
evo sad je opet bila,ali nikako da uhvatim reci.refren je bas naglasen sa GOODBYE....onako malo dublji glas,pa se ubaci dio na ruskom ili slicnom,pa opet GOODBYE....(pa mi se cini) never go....GOODBYE.
probao sam trazit sa ovim cime raspolazem ali nisam naso,bar gledajuci po tekstovima.
 
Ako mislimo na isto onda bi to trebala da bude ovo


Po meni, posle "Rain" - najbolja njihova pesma. Mada me ta violina koju pominješ malo zbunjuje

:think:

Nažalosti, nije to to :/
U pitanju je potpuno isti riff iz Kašmira, samo što se pesma, čini mi se drugačije zove, i valjda nije od Cepelina( a možda i jeste?)
Posle tog rifa ide jedan deo sa violinom koji nije iz kašmira, voleo bih da nekako mogu da objasnim kako zvuči :lol:
Možda je iz nekog filma?

U svakom slučaju hvala vam oboje na trudu da mi pomognete :)
 
Ovu pesmu sam čuo 5-6x u životu i to uglavnom u kolima, međutim, tekst je nerazumljiv i ne mogu da googlam. Juče sam je ponovo čuo u kolima ali samo kraj i uspeo sam da snimim deo koji je prepoznatljiv i sigurno ćete znati o čemu se radi ako znate pesmu!
Molim vas preslušajte pa pomozite! Ja mislim da je neki elektro, trance ne znam ni sam (puštaju je uglavnom na AS FM-u ali nema je tamo u top listama među pesmama koje se mogu preslušati).
Evo ovde linka za pesmu (malo je lošiji kvalitet zvuka) :
http://www.*************/?g4phrwc9nstyr7g
 
Nažalosti, nije to to :/
U pitanju je potpuno isti riff iz Kašmira, samo što se pesma, čini mi se drugačije zove, i valjda nije od Cepelina( a možda i jeste?)
Posle tog rifa ide jedan deo sa violinom koji nije iz kašmira, voleo bih da nekako mogu da objasnim kako zvuči :lol:
Možda je iz nekog filma?

U svakom slučaju hvala vam oboje na trudu da mi pomognete :)

"Odzviždi" pa ubaci ovde

https://soundcloud.com/

:D
 
Jel zna neko ko izvodi ovu pesmu ja ne mogu da se setim, jedino se secam spota, bile su tu tri devojke sa nekim covekom, isle su ulicom ja mislim i jele sladoled, pesma je onako provokativna, nesto kao bugarske Spasitelkite, sedele su u nekim foteljama ili tako nesto, a taj covek ih je gledao, taj spot se pustao na Palmi pre jedno pet-sest godina dok je imala nacionalnu frekvenciju? Znam da je ovo glupo pitanje i da nema smisla, ali me bas zanima.
 
Nažalosti, nije to to :/
U pitanju je potpuno isti riff iz Kašmira, samo što se pesma, čini mi se drugačije zove, i valjda nije od Cepelina( a možda i jeste?)
Posle tog rifa ide jedan deo sa violinom koji nije iz kašmira, voleo bih da nekako mogu da objasnim kako zvuči :lol:
Možda je iz nekog filma?

U svakom slučaju hvala vam oboje na trudu da mi pomognete :)

mozda neka od ovih
Escala - Kashmir Ft Slash
Lucia Micarelli & Jethro Tull - Kashmir
a ako je iz filma
Puff Daddy feat. Jimmy Page: Come With Me
 
зна можда неко неки народњак: а ти богата и отмена научена од малена некоме ко ја да не будеш жена, а ти богата и отмена научена од малена сиромаху само пуста жеља иде рефрен
 

Back
Top