Ko peva ovu pesmu?

Је л' зна неко која је песма која се користи (или се користила) у емисији "48 сати свадба", када се приказује где младенци иду на медени месец (обично је била у питању Грчка ваљда)? Док приказују призоре из Грчке, иде врло позната песма, често је користе за неке емисије о Грчкој и сл. али немам појма како се зове, покушавала сам да претражим речи "сиртаки, зорба..." и сл. јер једино знам за те песме да су традиционалне грчке, али ми се појављује она друга, тако да ако неко зна, помоћ је добродошла :)
 
Никако да нађем једну песму а много ми се допала. У питању је рок песма, а рефрен је нешто налик ,,и узалуд се трудим(будим)''. Још се у песми негде помиње ,,не додирујем/не додируј ме''.

Da ne tražiš možda ovo? :)
To je prvo što mi je palo na pamet, ne znam.

 
E sada, ako neko uspe meni da pomogne :) - svaka mu cast!
Dakle, pesma je zapravo zenski vokalni instrumental - da ga tako nazovem. Cini mi se da se po prvi put pojavila negde 80-tih, ali nisam sasvim siguran. Mislim da je bilo i na TV-u i na radiju. Dakle, samo lep zenski glas koji peva vrlo jednostavno La-la-laaaa...la la-la la-la-laaaaaaaaa-la.... (samo se menja dinamika) i isla je kao "podloga" nekim prilozima na TV-u koliko se secam.
Ubi se vec pola godine - niko nema pojma o cemu pricam a i nikako da mi naleti na tV ili radiju kako bi je snimio. :(
 
Никако да нађем једну песму а много ми се допала. У питању је рок песма, а рефрен је нешто налик ,,и узалуд се трудим(будим)''. Још се у песми негде помиње ,,не додирујем/не додируј ме''.

 
E sada, ako neko uspe meni da pomogne :) - svaka mu cast!
Dakle, pesma je zapravo zenski vokalni instrumental - da ga tako nazovem. Cini mi se da se po prvi put pojavila negde 80-tih, ali nisam sasvim siguran. Mislim da je bilo i na TV-u i na radiju. Dakle, samo lep zenski glas koji peva vrlo jednostavno La-la-laaaa...la la-la la-la-laaaaaaaaa-la.... (samo se menja dinamika) i isla je kao "podloga" nekim prilozima na TV-u koliko se secam.
Ubi se vec pola godine - niko nema pojma o cemu pricam a i nikako da mi naleti na tV ili radiju kako bi je snimio. :(

 
Daaaavno sam slušao tu pjesmu, ali sad se ne mogu ni jedne riječi sjetiti, jer da se mogu sjetiti našao bih je. Jako je poznata pjemsa, lagana, mislim da je rock žanr, nisam siguran. Sjećam se spota, na početak taj covjek koji izvodi pjesmu je na nekoj zgradi, a ljudi ispod svojim tijelima prave razne figure. Ne znam bolje da opišem. Nema šanse da sjetim teksa, jedino odavde ako zna tu pjesmu.

Pozdrav!
 
Ne, nažalost nije to. U ovoj pesmi koju ste Vi poslali kao odgovor ženski vokal zapravo peva na francuskom jeziku, dok u onoj koja me progranja kao noćna mora :) već više od pola godine nema ni jedne poznate reći ni jednog jezika na Zemlji - već samo La,la, la... lala, lala..laaaa la, la, la... Vrlo podseća na Enju, ali nije ona. :(

E steta
 
Daaaavno sam slušao tu pjesmu, ali sad se ne mogu ni jedne riječi sjetiti, jer da se mogu sjetiti našao bih je. Jako je poznata pjemsa, lagana, mislim da je rock žanr, nisam siguran. Sjećam se spota, na početak taj covjek koji izvodi pjesmu je na nekoj zgradi, a ljudi ispod svojim tijelima prave razne figure. Ne znam bolje da opišem. Nema šanse da sjetim teksa, jedino odavde ako zna tu pjesmu.

Pozdrav!

mozda ova
 
E sada, ako neko uspe meni da pomogne :) - svaka mu cast!
Dakle, pesma je zapravo zenski vokalni instrumental - da ga tako nazovem. Cini mi se da se po prvi put pojavila negde 80-tih, ali nisam sasvim siguran. Mislim da je bilo i na TV-u i na radiju. Dakle, samo lep zenski glas koji peva vrlo jednostavno La-la-laaaa...la la-la la-la-laaaaaaaaa-la.... (samo se menja dinamika) i isla je kao "podloga" nekim prilozima na TV-u koliko se secam.
Ubi se vec pola godine - niko nema pojma o cemu pricam a i nikako da mi naleti na tV ili radiju kako bi je snimio. :(

možda ova?
ima još jedna ali ne mogu da je nadjem..
 
Poslednja izmena:
Moze jedan prevod :

Nely Furtado Fuerte ( Spanska verzija)

No quiero llorar
No quiero sufrir
No quiero pensar
Me hara recordar que yo te perdí
Tan lejos de mí haz ido a parar ah

Un poco de ti un poco de mi
Dejara de hablar de comunicar
No pude encontrar palabras de amor
Y no alcance amar

Déjalo conmigo dejame el olvido
Porque asi consigo salvar mi dignidad
Déjalo conmigo dejame el olvido
Que yo en mi camino seguire

Siendo Fuerte
Que me importa lo que digan
Lo que piense tanta gente
(Fuerte)

Si tu crees que tu puedes
No escuches las dudas sigue siendo fuerte
(Siendo Fuerte)
Muestrate indiferente

Ante lo oscuro y el miedo
(Fuerte)
Cuando busques el consuelo
Recuerda el valor es lo primero

No quiero llorar
No quiero sufrir
No quiero pensar
Me hara recordar que yo te perdí
Tan lejos de mí haz ido a parar ah

Un poco de ti un poco de mi
Dejara de hablar de comunicar
No pude encontrar palabras de amor
Y no alcance amar

Déjalo conmigo dejame el olvido
Porque asi consigo salvar mi dignidad
Déjalo conmigo dejame el olvido
Que yo en mi camino seguire

Siendo Fuerte
Que me importa lo que digan
Lo que piense tanta gente
(Fuerte)

Hvala.
 
nemam puno podataka,ali mozda neko uspe da pomogne.
pesma ide prvo na ruski,ukrajinski ili mozda neki treci slican njihovom,ritam je brz,kao da repuje,a onda refren na engleski i od svega sam uspio zapamtit da ide Goodbye.....
znam da je premalo podataka,da je malo vise uspio bih i sam nac,a ovako mozda nekom od vas padne nesto napamet.
inace pusta se na RTV21 sto je na total tv br 624,ako neko slusa tu stanicu znace sigurno na sta mislim.
hvala.
 
Poslednja izmena:
Potrebna pomoc..opisaću sve čega se sećam.

U spotu peva devojka,koliko se sećam plavuša,uz pratnju nekog benda,i svi se oni nalaze u jednom AVIONU koji ima oblik putničkog aviona ali što se tiče boje reč je o 'maskirnoj' tj. o vojnoj kamuflaži,
nešto poput onih aviona koji se koriste u vojsci za prevoz stvari (tzv. 'teretnjaci' kako ih neki nazivaju) konkretno http://img147.imageshack.us/i/a400md...glger5oq1.jpg/ nešto kao na ovom linku.

Pored gore navedenog,sećam se da na kraju spota svi oni iskaču iz tog aviona..koji je inače sve vreme leteo što sam zaboravio pomenuti..

I napokon,refren,za koji nisam u potpunosti siguran jeste ,,you re my dream'' ili moguće da je čak i ,,you re my need'' ili ,,in my dreams''..
Problem i jeste u tome što ne znam tačan tekst..toliko sam pretraživao i ništa..zbog toga ovde postavljam ne bi li neko od vas prepoznao i uspeo pronaći na neki način..
Molim vas,bar pokušajte,mnogo bi mi značilo,toliko ovo tražim..
Pesma pripada rock žanru,mada nemojte me držati za reč.

Hvala
 
Ja znam ko peva pesmu ali JAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO bi volela da znam kako se zovu tip i riba u Dzejovom spotu SUNCE LJUBAVI???????????? da li neko moze da mi pomogne? nema nigde na netu nista vezano za spot ....

Hvala Puno :)
 
nemam puno podataka,ali mozda neko uspe da pomogne.
pesma ide prvo na ruski,ukrajinski ili mozda neki treci slican njihovom,ritam je brz,kao da repuje,a onda refren na engleski i od svega sam uspio zapamtit da ide Goodbye.....
znam da je premalo podataka,da je malo vise uspio bih i sam nac,a ovako mozda nekom od vas padne nesto napamet.
inace pusta se na RTV21 sto je na total tv br 624,ako neko slusa tu stanicu znace sigurno na sta mislim.
hvala.

Mozda, ali veliko mozda... strofa na ruskom pocinje na 1:24

Embedded media from this media site is no longer available
 

Back
Top