Ko peva ovu pesmu?

Možda neko bude znao..
Elem, ako neko prati CSI NY kad su hvatali onog bolesnika kroz kanalizaciju i nasli njegov stan, isla je jedna pjesma. Ja sad ne mogu nigdje na netu da nadjem kako se zove ovaj epizoda, a pjesma ide nesto "o my sunshine... " tako nesto. Ako nađem epizodu postavicu. Fala unapriejd.
 

Da li neko zna o kojoj se pesmi radi ?

Pesma je rađena namenski za spot i delo je domaćih autora.

when this is over im gonna take some time before i do decide part of me is great

Jedino sto ti mogu pomicu je tekst ako ti sta znaci,,,guglao sam i nista nisam nasao...
I mene zanima jer je muzika bas dobra.
Inace moram primetiti da Telenor ima dobru muziku za svaku reklamu :klap:
 
Meni je mozak stao, i dovoljna mi je samo jedna rec refrena i seticu se kako se zove pesma . Naime, pesmu znam samo po spotu . Neka cura zgudna esktra ulazi u kazino sa nekim starijim momkom (cini mi se procelav) , i tu ova cura flertuje sa jednim mladjim momkom koji cini mi se nije srpski pevac ali je tu negde iz okoline . Reci pesme su u fazonu da ovo dvoje mladih osecaju seksualnu atrakciju i bla bla i secam se nekog igranja po stolu u kazinu (cini mi se da je to bar i da se gore drze za sipke neke kao u autbousu )


Koja je ovo pesma molim vas pomozite :zroll:

meni to lici na ovu pesmu...

 
Uf, u pitanju je house 2009/10, ne znam tacno.

Meni se cini da sam cuo u refrenu nesto tipa:

''gimme dollar for you love, gimme gimme for you love''

E sad varijacija ima mozda, pa ide give me, ili nesto drugo umesto dollar nem pojma. Plz help :/
 

Back
Top