Ko peva ovu pesmu?

da li neko zna gde mogu da nabavim (da se pogleda) spot o nato-u koji se vrteo na Jagodinskoj tv "palma plus" za vreme nato bombardovanja Srbije 1999 godine. U spotu se pojavljuju animirani likovi; bil klinton, toni bler, medlin olbrajt, havijer solana, dzejms kuk, i dr.:dash::worth::zper::klap:
 
ja se secam jedne pesme iz detinjstva imala sam kasetu sa decijim pesmama secem se nekih reci ali pesmu ne mogu da nadjem na google treba mi pomoc ako iko zna ko je peva i gde da je nadjem.reci idu ovako
JEDAN VOZ BRZI VOZ POLUDEO SKROZ NA SKROZ NJIME CEMO DO ZORE STICI CAK NA MORE
peva je zena
 
Poslednja izmena:

m0446.gif
 
Neki dan sam cula pesmu ali ne mogu da nadjem ni ko peva ni kako se zove .Reci idu nesto ovako - sad smo samo prijatelji sad nas samo vezu godine, podesca me dosta na muziku plavog orkestra ali nisu oni :-( Zna li mozda neko o kojoj se pesmi radi?
 
da li neko zna ko pjeva i kako se zove ova pjesma...refren ide ovako "Gledas na sat, ljubim ti vrat, znam da kasno je al ne idi ne..." ja sam je slusala prije 7 godina bila je snimljena na nekoj kaseti i od tada je nikad vise nisam cula niti je mogu igdje naci...ako neko zna nek mi javi ;)
 
Meni je mozak stao, i dovoljna mi je samo jedna rec refrena i seticu se kako se zove pesma . Naime, pesmu znam samo po spotu . Neka cura zgudna esktra ulazi u kazino sa nekim starijim momkom (cini mi se procelav) , i tu ova cura flertuje sa jednim mladjim momkom koji cini mi se nije srpski pevac ali je tu negde iz okoline . Reci pesme su u fazonu da ovo dvoje mladih osecaju seksualnu atrakciju i bla bla i secam se nekog igranja po stolu u kazinu (cini mi se da je to bar i da se gore drze za sipke neke kao u autbousu )


Koja je ovo pesma molim vas pomozite :zroll:
 

Back
Top