Ko kome tu sta daje, kad se sve opet nazad vraca posle seksa

Cenim da bi trebali da nas dvojica, skupimo naše mudrolije sa Krste i napišemo knjigu ali odmah da se prevede i na engleski i španski.


Ma kakvi, nije to za glupe sabane. Ovo je za nas, ja sam se natrusio kao ****** pive.

ct4hx.jpg
 
Zasto se kaze "dala mu je", pa nije pica ostala kod njega nakon sto su se torbali, i druga stvar, pa ako tako gledamo i on je njoj dao kitu. Pa zar kita nije vrednija, ipak se to treba dici?

Onda bi logicnije bilo da kaze "posudila sam mu", zar ne?

Sta zasto, pa naravno ostalo iz vremena kad zene kobajagi nisu uzivale u seksu nego su to samo zbog muskaraca radile, i tako to..ko ce da kupi kravu ako daje mleko za dzabe i slicne glupave fraze :lol:
 
Zasto se kaze "dala mu je", pa nije pica ostala kod njega nakon sto su se torbali, i druga stvar, pa ako tako gledamo i on je njoj dao kitu. Pa zar kita nije vrednija, ipak se to treba dici?

Onda bi logicnije bilo da kaze "posudila sam mu", zar ne?

taj izraz odavno ne priznam...šta mi bre daje...i ja njoj dajem...kolko ona meni, tolko i ja njoj...
 
"Dati" se često koristi u raznoraznim opcijama koje žene prosto vole da upotrebljavaju:"Dala sam ti najbolje godine svog života","Dala sam ti svoju mladost(a ti mi vraćaš ovako,bla,bla)", "Dala sam ti svoju nevinost(kao da su trofeji u pitanju pa sad neko nekom mora da se klanja cijeli život jer je zaboga ona "dala") i tako dalje.
Od sasvim jednostavnih procesa i ljepote zbližavanja dvoje ljudi,napravljena je mitologija.
Ako žena daje,onda muškarac uzima( a šta uzima,ne odnosi to sa sobom)
Žena ne daje,muškarac ne uzima,oni se spajaju.Ali,zamislite da on pita nju "Da li bi se spajala sa mnom?",nema smisla zar ne?
Umjesto nadriarhaičnih glagola o kojima ovdje pričamo,postoje sasvim druge riječi i rečenice kao što su "Želim da vodimo ljubav(i tome slični oblici)..i po njima se temeljno razlikuje muškarac koji pita da li bi mu "dala" ili bi vodila ljubav sa njim..
 
Ali ukorenjeno je i "uzmi me"... U toku seksa se čuje i "daj mi ga"...

Dobro zapažanje;)
Ostaci su to ostatakaaaa..pusto tursko:) čitali smo o ženama ropkinjama,pa i o onim ženama koje su vaspitavane stoljećima da postoje jer imaju samo jednu misiju u životu a ona glasi..zadovoljiti svog muškarca,učiniti sve za njega jer ona postoji samo i i sključivo zbog toga(ima toga i u ovom našem vijeku,u ne tako dalekim kulturama)
 
Dobro zapažanje;)
Ostaci su to ostatakaaaa..pusto tursko:) čitali smo o ženama ropkinjama,pa i o onim ženama koje su vaspitavane stoljećima da postoje jer imaju samo jednu misiju u životu a ona glasi..zadovoljiti svog muškarca,učiniti sve za njega jer ona postoji samo i i sključivo zbog toga(ima toga i u ovom našem vijeku,u ne tako dalekim kulturama)

Čuje se to itekako u ovom našem veku, u naletu strasti. :D;)
 

Back
Top