KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA, A NE DOŠO.....

Norma Kampl:
Није ми јасно зашто ви увек читаву ствар, у основи добру, повезујете с тим ко конкретно води неки протест. И то узимате као "аргумент" да на протесту не треба учествовати.
niko ne kaze da ne treba ucestvovati to je subjektivna odluka ali svako ko imalo ima mozga zna da se ameri zbog toga nece potresti niti ce se nesto promeniti u muedjunarodnom pogledu na resenje statusa , tako da je cilj toga vise za unutrasnju politiku i razracunavanje sa neistomisljenicima kao sto je bio i onaj prosli gde se pricalo o Cedi Jovanovicu vise nego o njihovim ozbiljnim problemima ,uostalom samo spominjanje pedera i jedne NVO u pozivu jasno govori o njihom cinu.Kakve veze imaju homici i zene u crnom sa njinim protestom?
 
svetolik trpkovic:
tako da je cilj toga vise za unutrasnju politiku i razracunavanje sa neistomisljenicima kao sto je bio i onaj prosli gde se pricalo o Cedi Jovanovicu vise nego o njihovim ozbiljnim problemima ,uostalom samo spominjanje pedera i jedne NVO u pozivu jasno govori o njihom cinu.Kakve veze imaju homici i zene u crnom sa njinim protestom?
u tome je fora...ludaci iz tzv.SNV inace lopovske druzine,o chijim marifetlucima je govorio randjel nojkic dok ga nisu expresno liferovali i ucutkali imaju zadatak da nadju "unutrasnjeg neprijatelja" kako bi se skinula odgovornost od onih koji su stvarno odgovorni za propast kosova...najzalosnije od svega je to sto se SPC otvoreno svrstava na stranu ovih kriminalaca koji na odvratan nachin manipulisu nesrecom srpskog naroda...
 
svetolik trpkovic:
niko ne kaze da ne treba ucestvovati to je subjektivna odluka
Јесте. Лични чин свесног појединца.
Дакле, сва ова "образлагања" иза тога су, у овом случају - непотребна, и заправо - бесмислена.

То јест - баш ме брига за све остале "позадинске ствари" у вези с тим.
То оставите за неке друге прилике.

Или је и то, заправо, - тактика. Одвраћања, слабљења воље, и својеврсног ширења дефетизма?
 
serb_pagan:
zar ne rekoste malopre "divljachkim shiptarskim plemenima"?

ne nego - DIVLJIM šiptarskim plemenima,
oni to i jesu, nigde na svetu ne postoji takva plemenska zajednica.
A da su teroristi to su već odavno potvrdili vodeći američki analitičari iz te oblasti.
Šta je l si se naljutio što sam ti kazala da si muslić, pa ti to jesi, zar ne :?:
Evo ja se na tebe ne bih ljutila da kažeš da sam ja Srpkinja :razz:
 
Norma Kampl:
Јесте. Лични чин свесног појединца.
Дакле, сва ова "образлагања" иза тога су, у овом случају - непотребна, и заправо - бесмислена.

То јест - баш ме брига за све остале "позадинске ствари" у вези с тим.
То оставите за неке друге прилике.

Или је и то, заправо, - тактика. Одвраћања, слабљења воље, и својеврсног ширења дефетизма?
Kakva volja nemam ja nikakve koristi a ni stete od hepaninga da sad imam neke rezloge da sirim defetizam ili odvracam ljuda samo sam rekao svoje misljenje o tome a za to forum i sluzi.
 
Norma Kampl:
Или је и то, заправо, - тактика. Одвраћања, слабљења воље, и својеврсног ширења дефетизма?
ta fora je odavno postala probushen balon...kad god patriJotama pomenes pare koje su pokrali,odmah te optuze za "defetizam"...pa zna se zasto su se lopurde iz tzv.SNV uplasili..vide i oni da ce kosovo biti ovako ili onako nezavisno,da ce se ubuduce gledati kako se plasira svaki dinar koji ide na kosovo i ovakvim "protestima" pokusavaju da sebi obezbede alibi
 
Ја ћу сигурно да присуствујем том скупу, осим ако због нечега не будем био спречен. Али у сваком случају подржавам ту замисао и тај скуп и мислим да је време за такво нешто. Треба мало да се пробудимо.......
Знате ону песму " Востани Сербије" !
 
adaggio:
ne nego - DIVLJIM šiptarskim plemenima,
oni to i jesu, nigde na svetu ne postoji takva plemenska zajednica.
A da su teroristi to su već odavno potvrdili vodeći američki analitičari iz te oblasti.
Šta je l si se naljutio što sam ti kazala da si muslić, pa ti to jesi, zar ne :?:
Evo ja se na tebe ne bih ljutila da kažeš da sam ja Srpkinja :razz:
sta znam..ako je u tvom selu uvreda ako nekom kazes da je musliman...znaj da nismo svi rasli u brdima..
 
taja:
kako moze neko da da odvrati nekog ko ima iskrenu zelju i uverenje :shock:
Људи су различити. Неког се, упорним понављањем неких ствари, може на крају, и поколебати.

А и они с чврстим уверењем... Шта им то , на крају, вреди, ако нема неке врсте - организованог протеста?

Да ли ико верује у постојање тзв. "спонтаних окупљања"?

Увек неко мора нешто да организује. Ако ништа друго, да се људи уопште обавесте како негде треба да се организује некакв протест.

Дакле, у том смислу је највише моја реакција.
 
проф.Гроф:
Ја ћу сигурно да присуствујем том скупу, осим ако због нечега не будем био спречен. Али у сваком случају подржавам ту замисао и тај скуп и мислим да је време за такво нешто. Треба мало да се пробудимо.......
Знате ону песму " Востани Сербије" !
zar vam za ovu prigodu ne lezi vise "Hriste boze,raspeti i sveti..." :confused:
 
проф.Гроф:
Ја ћу сигурно да присуствујем том скупу, осим ако због нечега не будем био спречен. Али у сваком случају подржавам ту замисао и тај скуп и мислим да је време за такво нешто. Треба мало да се пробудимо.......
Знате ону песму " Востани Сербије" !


eh profesore,
obećanja trebaju da se održe,
zar ne?
Obećao si nešto pre dve nedelje mislim, na Prištini?
 
serb_pagan:
ta fora je odavno postala probushen balon...kad god patriJotama pomenes pare koje su pokrali,odmah te optuze za "defetizam"...pa zna se zasto su se lopurde iz tzv.SNV uplasili..vide i oni da ce kosovo biti ovako ili onako nezavisno,da ce se ubuduce gledati kako se plasira svaki dinar koji ide na kosovo i ovakvim "protestima" pokusavaju da sebi obezbede alibi
Ама, кад ћете схватити да то шта су они радили, за ову конкретну ствар, тренутно - није битно?

И да то, овако изнесено, фактички, доиста има ефекат - ширења дефетизма.

Не зато што то кажу некаве "патриЈоте", (не вадите се опет на њих) него, јер је напросто - истина.
 
Norma Kampl:
Људи су различити. Неког се, упорним понављањем неких ствари, може на крају, и поколебати.

А и они с чврстим уверењем... Шта им то , на крају, вреди, ако нема неке врсте - организованог протеста?

Да ли ико верује у постојање тзв. "спонтаних окупљања"?

.
ma sve je to divno i krasno,i okupljanja,i dogadjaji naroda,stvar je u tome sto se u onom proglasu lopovskog tzv.SNV za glavne neprijatelje proglasavaju zene u crnom,cheda jovanovic i ostali domaci izdajnici...sta ce koji **** zene u crnom u proglasu kojim se poziva na protest protiv nezavisnosti kosova...to ti nama ovde objasni...
 
serb_pagan:
ma sve je to divno i krasno,i okupljanja,i dogadjaji naroda,stvar je u tome sto se u onom proglasu lopovskog tzv.SNV za glavne neprijatelje proglasavaju zene u crnom,cheda jovanovic i ostali domaci izdajnici...sta ce koji **** zene u crnom u proglasu kojim se poziva na protest protiv nezavisnosti kosova...to ti nama ovde objasni...



gde si ti čitao taj proglas, a Aladine?
Ako misliš na moj post da je proglas, nije!
Ja bih izašla i sama na protest,
drago mi je da su ipak Srbi sa Kosmeta organizovali ovaj protest, poput onoga u Kosovskoj Mitrovici.
Samo ovoga puta u Beogradu, u mnogo većem broju.
Ko je Srbin i srpskoga roda, a ne došo.....
 
serb_pagan:
..sta ce koji **** zene u crnom u proglasu kojim se poziva na protest protiv nezavisnosti kosova...to ti nama ovde objasni...
Што ја да објашњавам? Нисам писала тај проглас.

Али ме, како рекох, то политичко препуцавање у свему, тренутно - не интересује.
 
serb_pagan:
sta znam..ako je u tvom selu uvreda ako nekom kazes da je musliman...znaj da nismo svi rasli u brdima..


Pa vidi ja sam rasla u srcu Bg-a,
seti se samo da ni tebe ne bi bilo,
da moj deda nije prešao brdo i .....tvoju baku :lol: :lol: :lol:
Tako da dokle god živimo mi Srbi, postoji i svedočanstvo o vama ko ste.
Koliko u današnjem vremenu poturici treba da budu ruke u krvi, je li Aladine?
 

Back
Top