Ko je jezivi neonacista koji sebe naziva "Srbinom"

"KAD UBIJATE OSEĆATE UZBUĐENJE" Ko je jezivi neonacista koji sebe naziva "SRBINOM" i seče uši ukrajinskim vojnicima​


Nakon snimka na kome se navodno vidi ubijanje nenaoružanog ukrajinskog vojnika, ponovo se usmerava pažnja na neonacističku grupu Rusič, za koju se veruje da stoji iza ove egzekucije. Oni su na svom Telegram kanalu postavili stravičan snimak egzekucije i napisali „Konačno normalna reakcija“.
Borci iz grupe nose kolovrat (simbol u obliku sunca) i druge simbole koji se danas povezuju sa ekstremističkim grupama krajnje desnice. Među svojim članovima, Rusič ubraja izvestan broj ljudi koji su pripadali ruskim neonacističkim grupama krajem 2000-ih.
Njegov osnivač Aleksej Milčakov nije izuzetak.

Ko je "Srbin" ili "Fric"?​

Još 2011. godine, 20-godišnji neonacista Milčakov se hvalio divljaštvom.

Milčakov je prvi put privukao pažnju javnosti nakon što je snimio sebe kako muči i obezglavljuje štene 2011. godine, postavljajući snimak na internet. Na svojoj VKontakte stranici pozivao je i na ubijanje beskućnika, štenaca i dece.

Pod nadimkom „Fric“, pridružio se ogranku Slovenskog saveza u Sankt Peterburgu, jednoj od neonacističkih organizacija Dmitrija Demuškina, početkom 2000-ih. Kada je 2014. izbio rat u Donbasu, Milčakov je usvojio ratno ime „Srbin“ i, kako je rekao u intervjuu, pridružio se borbi kao deo „male grupe ruskih nacionalista“.

"Ja sam nacista"​

Milčakov je takođe poznat po tome da je sekao uši telima i urezivao kukaste krstove na njihovim licima.

U video snimku iz 2020. Milčakov je sebe opisao kao „nacistu”, rekavši: „Neću ići duboko i reći, ja sam nacionalista, patriota, imperijalista i tako dalje. Reći ću to otvoreno : ‘Ja sam nacista’”.
- Morate da shvatite da kada ubijete osobu, osećate uzbuđenje lova. Ako nikada niste bili u lovu, trebalo bi da probate. Interesantno je - rekao je on.
https://www.blic.rs/vesti/svet/sve-...M3x8Q6F2DofkdRd3Sm_k_N1S5EdLwW1GF-GVub-6RtEhU

Imate na linku još dosta o njemu. Jasno je da je čovek opasan psihopata i sadista neonacističke orijentacije. Naravno, nije jedini takav na svetu, ima ih još u Rusiji i van nje. Rat je obično prilika da takvi dođu do izražaja. Zašto sam onda otvorio temu baš o njemu? Pre svega zbog njegovog nadimka koji je samom sebi dao. Otkud pravo tom izopačenom liku da nas meša u svoje bolesne postupke?? Kao da nismo dosta pljuvani ranije, zbog ovog ćemo još. Može li nekako ova zemlja da se zvanično ogradi od tog ludaka?
To nije Nacional Socijalista to je bolesni psihopata.
 
Izgleda da je i u toj ekipi krenula bežanija. Jedan od vođa konkretno Jan Petrovski je uhapšen u Finskoj. To je ova njuška

yan.jpg
 
To uopšte nije ta njuška.
Nego koja? Promenio je ime, da te ne zbuni.
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini jer po njima rusko ministarstvo inostranih poslova ne čini ništa da bi se taj lik oslobodio. Izgleda da ništa nisu naučili iz Prigožinovog slučaja.
 
Nego koja? Promenio je ime, da te ne zbuni.
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini jer po njima rusko ministarstvo inostranih poslova ne čini ništa da bi se taj lik oslobodio. Izgleda da ništa nisu naučili iz Prigožinovog slučaja.
Ne liči na onog. A to što si video negde ti se pričinjava. Gde su to Ukri napravili “prodor”, morali bi da uspeju da ima “napuštanja jedinica”, aj pokaži na karti. Mešaš svoje želje i stvarnost.
 
Nego koja? Promenio je ime, da te ne zbuni.
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini jer po njima rusko ministarstvo inostranih poslova ne čini ništa da bi se taj lik oslobodio. Izgleda da ništa nisu naučili iz Prigožinovog slučaja.
To uopšte nije taj čovek - Ukro EPP koji u nepgraničenim količinama proizvodi grupa propagandustičkih lažova koja prima platu u zvaničnoj Ukro PR firmici pod nazivom CIPSO. Veruješ im šta god da nalupetaju zbog svojih antiruskih predubeđenja i predrasuda.

Evo ti ime, prezime i slika dotičnog, ali koga to briga kad se @dlugomir pretplatio na ‘istine’ sa Autonimija.info, N1 i iz Danasa?

Алексей Юрьевич Мильчаков (род. 30 апреля 1991, Ленинград), известный под прозвищами Фриц и Серб:


2269A0DB-26F1-4CCA-B447-885F02A8F07C.jpeg
 
Poslednja izmena:
Nego koja? Promenio je ime, da te ne zbuni.
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini jer po njima rusko ministarstvo inostranih poslova ne čini ništa da bi se taj lik oslobodio. Izgleda da ništa nisu naučili iz Prigožinovog slučaja.
To taj čovek nije, imaš i podatke iznad, a sad da vidimo izvor “informacije” ispod, možeš da dokumentuješ? Ili to prosto po inspiraciji?
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini
 
Ma radi se o Rusu kako prenose ukro mediji, sa ratnim nadimkom "Srbin".

Ma nacistička propaganda, šta reći.
I to još nije ista osoba. Ukro fabrikacija za tešenje onih koji još čekaju mobilizacijski poziv. UN javlja da je u Ukrajini ubijeno preko pola miliona ljudi, a Mediazona (Pussy Riot i BBC na ruskom) nikako da pronađe više od 50,000 ubijenih Rusa, sad su na 47,000: organizacije koje su istom metodologijom pravile liste izginulih Ukrajinaca su bile prinuđene od režima Zelenog da prestanu sa objavljivanjem spiskova poginulih Ukra još prošle godine, kad je cifra bila nešto ispod 150,000. Rusi imaju nadmoć u artiljeriji 10:1.

N1, Nova S, Danas, Klix, Večernji & Jutarnji i slično objavljuju isključivo Ukro zvanične “objave”, možeš misliti koliko oni koji N1 slušaju kao božju zapovest imaju pojma o dešavanjima u Ukrajini.
 
To uopšte nije taj čovek - Ukro EPP koji u nepgraničenim količinama proizvodi grupa propagandustičkih lažova koja prima platu u zvaničnoj Ukro PR firmici pod nazivom CIPSO. Veruješ im šta god da nalupetaju zbog svojih antiruskih predubeđenja i predrasuda.

Evo ti ime, prezime i slika dotičnog, ali koga to briga kad se @dlugomir pretplatio na ‘istine’ sa Autonimija.info, N1 i iz Danasa?

Алексей Юрьевич Мильчаков (род. 30 апреля 1991, Ленинград), известный под прозвищами Фриц и Серб:


Pogledajte prilog 1400518
Nisam ni napisao da je ono gore taj Miljčakov nego Jan Petrovskij, njegov drugar i saborac. To imaš na više mesta, recimo ovde
https://www.espreso.co.rs/svet/planeta/1353749/uhapsen-jan-petrovski
Opet se praviš nevešt. Dobro, navikao sam.
 
Ne liči na onog. A to što si video negde ti se pričinjava. Gde su to Ukri napravili “prodor”, morali bi da uspeju da ima “napuštanja jedinica”, aj pokaži na karti. Mešaš svoje želje i stvarnost.
Opet pokušavaš? Nigde nisam pisao o nekakvom ukrajinskom proboju nego o tome da štrajkuju jer po njima Lavrov se ne trudi da izbavi onog tetoviranog Jana iz Finske. To ti sve piše i u gornjem postu na koji si odgovorio. Ne vidiš dobro? Stavi naočare, promeni dioptriju, radi nešto.
 
Nisam ni napisao da je ono gore taj Miljčakov nego Jan Petrovskij, njegov drugar i saborac. To imaš na više mesta, recimo ovde
https://www.espreso.co.rs/svet/planeta/1353749/uhapsen-jan-petrovski
Opet se praviš nevešt. Dobro, navikao sam.
Nego koja? Promenio je ime, da te ne zbuni.
Nego sam video negde da ''Rusiči'' kažu kako otkazuju dalju poslušnost i borbu u Ukrajini jer po njima rusko ministarstvo inostranih poslova ne čini ništa da bi se taj lik oslobodio. Izgleda da ništa nisu naučili iz Prigožinovog slučaja.
Uporedi ove dve poruke: prvo nekakva “promena imena” pa onda: “nisi napisao da je u pitanju on” “nego njegov saborac”.

Narativ se menja iz poruke u poruku i još negoduješ kad ti se to predoči. :lol:
 
Nekima se stalno priviđaju "srpski nacisti".U stvarnosti nacizam je nespojiv sa srpskim nacionalnim bićem.Ako nekad sretnete nekoga ko je etnički Srbin a deklariše se kao nacista,znajte da nije dobar u mozak.
Па ако Украјинци и Руси могу да буду нацисти, а имају много већу и организованију наци мрежу од остатка Европе, онда свако може бити нациста.
Проблем са вама комунистима је што не можете да схватите да је национализам углавном компатибилан са демократијом, док неонацизам није, па је зато тај набилдовани национализам популаран свуда широм света, мање или више. Дакле ти људи желе антисистемски национализам и пошто их овај наш класични национализам не задовољава, прелазе у екстремни.
Такође ви комунисти не можете да схватите да руски или украјински неонацисти не заступају интересе друге државе типа Немачке, већ управо своје.
Руски неонацисти су по правилу просрпски и гинули су на нашој страни у ратовима, међутим и украјински неонацисти су против НАТОа и ЕУ, као и сваки неонацисти и они су антиглобалисти и они су подржавали нас, док се није десио рат код њих.

Зашто су Руси далеко више склони неонацизму, него Срби ? Зато што су попут северних народа Европе хладни, док смо ми више темпераментни и отворени попут медитеранских народа. Затим, Русија има много више националних мањина, а такође Русија има и јаку комунистичку базу, јер код нас је незамисливо да нека комунистичка партија освоји 20% гласова.
 
Па ако Украјинци и Руси могу да буду нацисти, а имају много већу и организованију наци мрежу од остатка Европе, онда свако може бити нациста.
Проблем са вама комунистима је што не можете да схватите да је национализам углавном компатибилан са демократијом, док неонацизам није, па је зато тај набилдовани национализам популаран свуда широм света, мање или више. Дакле ти људи желе антисистемски национализам и пошто их овај наш класични национализам не задовољава, прелазе у екстремни.
Такође ви комунисти не можете да схватите да руски или украјински неонацисти не заступају интересе друге државе типа Немачке, већ управо своје.
Руски неонацисти су по правилу просрпски и гинули су на нашој страни у ратовима, међутим и украјински неонацисти су против НАТОа и ЕУ, као и сваки неонацисти и они су антиглобалисти и они су подржавали нас, док се није десио рат код њих.

Зашто су Руси далеко више склони неонацизму, него Срби ? Зато што су попут северних народа Европе хладни, док смо ми више темпераментни и отворени попут медитеранских народа. Затим, Русија има много више националних мањина, а такође Русија има и јаку комунистичку базу, јер код нас је незамисливо да нека комунистичка партија освоји 20% гласова.
Ti ništa ne znaš.
 
Uporedi ove dve poruke: prvo nekakva “promena imena” pa onda: “nisi napisao da je u pitanju on” “nego njegov saborac”.

Narativ se menja iz poruke u poruku i još negoduješ kad ti se to predoči. :lol:
Ništa se ne menja osim kod tebe u glavi. Uhapšen je suosnivač Rusiča Jan Petrovski koji je koristio i ime Vojislav Torden. Najverovatnije je upravo pod tim drugim imenom i ušao u Finsku pošto je odavno na potražnoj listi EU. Tu se sad postavlja pitanje zbog čega se on uopšte tamo našao. Da li je pobegao ili je angažovan od strane FSB da nekome tamo uradi nešto slično kao Ivanu Isiku o kome imaš u sledećem pasusu.

Evo ilustracije o kakvim se psihopatama i krvolocima radi:

"Мог сина су мучили сепаратисти. Његова документа пренета су Међународном кривичном суду у Хагу. " У лице му нељуди секу коловрат.
Мајка војника Оружаних снага Ивана Исика
На првој фотографији руски неонациста Јан Петровски, кога је Финска ухапсила у јулу 2023. На другој од многобројних његових жртава-ратници оружаних снага Украјине Иван Исик. Умро од мучења 14. септембра 2014. године.
Месец дана након смрти родитељима је дато тело тридесетогодишњег Ивана.
Ружичаст коју су спроводили украјински лекари показао је да су му унутрашњи органи сечени и касније ушивени У грлу пронађен део украјинске заставе, а у стомаку - фрагменти мозга. И још жив Иван Исик је посечен на образ коловрат (симбол батаљона "Русич", где су манијаци служили Петровском и још једном вампиру по презимену милча
 

Back
Top