Ko je Boris Milošević?

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626
Ko je Boris Milošević?

Do pre desetak dana malo ko u Srbiji je znao nešto o Borisu Miloševiću, koji je uspeo da podeli Srbe.

IZVOR: B92, PRVA SREDA, 5.08.2020. | 18:21 -> 18:37

TV Prva je istraživala ko je on i koliko dugo je u politici.

Rođen je 1974. u Šibeniku, diplomirao je na Pravnom fakultetu u Rijeci.

Od 2002. godine radio je u sudu u Benkovcu i u opštini Kistanje. 2008. godine ulazi u politiku kao pravni savetnik Srpskog nacionalnog vijeća. Paralelno, bavio se pravnim pitanjima u nekoliko nevladinih organizacija. Prvi put je ušao u vladu Hrvatske kao pomoćnik ministra uprave i lokalne samouprave 2012. godine.

Za zastupnika u hrvatskom Saboru izabran je 2016. godine.

Od 2019. do 2020. bio je predsednik Srpskog narodnog vijeća.

Od 2017. član je predsedništva SDSS-a.

Boris Milošević prvi je Srbin koji je učestvovao u proslavi Oluje. A ta vojna akcija odnela je živote i u njegovoj porodici. Oluju je dočekao u rodnom Šibeniku, gde mu je otac bio mobilizovan kao hrvatski vojnik, a Miloševićeva baka ubijena je na kućnom pragu.

Milošević u Kninu: Emocije su još sveže VIDEO/FOTO

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=08&dd=05&nav_category=167&nav_id=1715292

Eto ideje kako da Hrvatima ogadimo proslavu Oluje. Svake godine na stotine hiljada Srba neka ide na tu proslavu, ali bez incidenata. Hrvati će da polude i vremenom će da otkazuju proslave ili da ih organizuju na provatnim posedima bbez medijske pompe.
 
Poslednja izmena:
boris milošević je čovjek idealista i nadasve naivac koji misli da će svojim gestom popraviti položaj srba u hrvatskoj...podsjeća me na onu starčad koja je ostala nakon oluje koja je rezonirala:...neće mene ja sam star i nikome nisam ništa loše učinio a na svom sam ognjištu....a završe upucani u glavu pred vlastitom kućom a nakon toga zapaljeni i za to nitko ne odgovara...mržnja hrvata prema srbima je iracionalna pogotovo danas ali ona postoji jer je u pitanju sukob civilizacija i borbe za plemensku moć na balkanu..
 
boris milošević je čovjek idealista i nadasve naivac koji misli da će svojim gestom popraviti položaj srba u hrvatskoj...podsjeća me na onu starčad koja je ostala nakon oluje koja je rezonirala:...neće mene ja sam star i nikome nisam ništa loše učinio a na svom sam ognjištu....a završe upucani u glavu pred vlastitom kućom a nakon toga zapaljeni i za to nitko ne odgovara...mržnja hrvata prema srbima je iracionalna pogotovo danas ali ona postoji jer je u pitanju sukob civilizacija i borbe za plemensku moć na balkanu..
Koliko je dobio branitelj sto mu je usmrtio babu?
 
Interesantno je da osim pojedinacnih umobolnih ispada, Srbija nikada nije proganjala ni jednu manjinu. Na primer od tolikog progona siptara sa Kosova ostasmo tamo sa 100 000 dusa a njih milion. Prosto Srbi ne proganjaju. A pogotovo ne na nekom drzavom nivou organizovano.

Osim Srba ja bih rekao da su i muslimani slicni. Mislim da ni oni nikada nisu organizovano cinili zlocine kao Hrvati i Albanci.

Velika je steta sto je Vatikan uspeo da odvoji mulsimane od Srba jer je srpsko-mulsimanska koalicija bila garant mira na Balkanu.
 
Predstavnik Srba sin Hrvatskog vojnika. :think:
Onda cinjenica da su mu ustrijelili babu dodje kao preporuka za posao pored onog prvog gafa u CV.
Realno ja kontam da su neki Srbi voleli Hrvatsku kao svoju domovinu. Nijej to nista nenormlano. Tamo zive stotinama godina. Medjutim nije ni njima lako. Oni zive u drugoj drzavi a jedino su Srbi iz Bosne i mozda iz Crne Gore u stanju da se odbrane od asimilacije.

Tako da opet treba i njih tamo razumeti. Greska je samo sto prave pakt sa satanskim narodom koji se samo smirio do sledece situacije kada ce broj Srba svesti na 10 000. Njih ce zadrzati kao retke primerke. Ultimativno ce ostati nula Srba u Cro.

Ah nije ni to lose. neka dodju u Srbiju kod nas za sve ima mesta!

Samo nemojte da se ubijate tamo vise.
 
Navodno 6 ,al ga pustilo posle 3 , eto već neka korist od pojave tog Miloševića sada svi pričaju o tom zločinu , ponovo targetiraju počinioca po medijima ,a u isto vreme i onog ko ga je pomilovao - Tudjmana
Znaci bojovniku Milosevicu su ubili majku, a sin mu slavi Oluju.
Pupovac zna da odabere.
 
Interesantno je da osim pojedinacnih umobolnih ispada, Srbija nikada nije proganjala ni jednu manjinu. Na primer od tolikog progona siptara sa Kosova ostasmo tamo sa 100 000 dusa a njih milion. Prosto Srbi ne proganjaju. A pogotovo ne na nekom drzavom nivou organizovano.

Osim Srba ja bih rekao da su i muslimani slicni. Mislim da ni oni nikada nisu organizovano cinili zlocine kao Hrvati i Albanci.

Velika je steta sto je Vatikan uspeo da odvoji mulsimane od Srba jer je srpsko-mulsimanska koalicija bila garant mira na Balkanu.

Kako da ne, nebi oni da nije Vatikana :lol:
 
odrastao sa hrvatima, otac mu je bio u hrvatskoj vojsci, babu mu je ubio hrvatski vojnik.

osoba koja se oseca hrvatom, oduvek, ali je u kozi srbina. kao ono kad je zeensko a u telu muskarca

on je nedvosmislen hrvat po svojoj politicoj opciji i abgazmanu. samo jos da se nazove franjo ili jure

to je slika sloboda u cro, asimilacija koja ne staje
 
I da su najbolji odnosi, u proslavi ovakvih stvari nema sta da ucestvuje Srbin, na stranu sto je i sama proslava tako neceg (necijeg stradanja i proterivanja iz kuca) u namanju ruku necivilizovana a u najvecu neljudska i monstruozna.
 

Back
Top