Knjiga žalosti

Nastjenka:
Tek sad pocinje Srbija da dise. :lol: :lol: :lol:

Питање је да ли је то баш тако....ево данас по подне британски амбасадор на српском језику је рекао: ..."ево, остало НАМ је још неколико дана да направимо
Владу Србије..."....... тако да сам остао паф...... и онда вечерас на ТВ Авала, неки новинар покушава да ублажи и опере ову гнусну изјаву па каже: "не зна он
добро српски језик па је рекао "НАМ" уместо "ВАМ"... :evil: :evil: :evil:
 

Krvava Bajka

Bilo je to u nekoj zemlji seljaka
na brdovitom Balkanu,
umrla je mučenickom smrću
poslednja nada
u jednom danu

U istoj su partiji
svi bili rodjeni,
isti su im tekli školski dani,
na iste svečanosti
zajedno su vodjeni,
od istih bolesti svi pelcovani,
i sve sjebali u istom danu

A pedeset i pet godina
pre smrtnog trena
sedela je u skupštinskoj klupi
bagra malena
i iste zadatke teške
rešavala: koliko može
para od mandata ...
i tako redom.
Misli su im bile pune
istih brojki
i po šankovima u bifeima
besmisleno ležale bezbroj
napojnica i sojki.

Bilo je to u zemlji seljaka
na brdovitom Balkanu
umrla je mučeničkom smrću
poslednja nada
u jednom danu

kostunica.jpg

Joca - Šefe, jel znaš šta radiš? Mislim, onako pitam...
Voja - Ajd ćuti inače ništa od policije...
Velja - Moja mala nema prednji zubi joj kad me ljubi jezikom me ubi
 
eremita:
Питање је да ли је то баш тако....ево данас по подне британски амбасадор на српском језику је рекао: ..."ево, остало НАМ је још неколико дана да направимо
Владу Србије..."....... тако да сам остао паф...... и онда вечерас на ТВ Авала, неки новинар покушава да ублажи и опере ову гнусну изјаву па каже: "не зна он
добро српски језик па је рекао "НАМ" уместо "ВАМ"... :evil: :evil: :evil:


Aj neka neko uceni njih.

Nista novo osim stare price ucene i ucene.
Politika je *****. :oops: Dosta ucene Evropa nas nece to je istina, ko veruje da nas hoce taj je naivan. :evil: :evil: :evil:
 
Moje najiskrenije saucheshce CIVILIZOVANOJ SRBIJI, koja ce ,bojim se, uskoro postati Ruska "gubernija" gde ce najveci mafijashko olosh ovde biti "svoj na svome" gde ce privilegovani biti samo oni koji su im omogucili da se dokopaju ove teritorije, a ostali ,jadni , sitni, radikali i njihovi pajtashi, za uzvrat ce dobiti SLOBODU DEMONSTRIRANJA PATRIOTIZMA, a sa gladju ce se vec nekako izboriti, valjda ce im ostati neka "mrvica" sa te trpeze, jer nece imati sa kim da je dele, obzirom da ce VECINSKI RADIKALI, ISKORISTITI SVOJE "USTASHKE" PUTOVNICE pa zbrisati na truli, "ustashkojevrejski" zapad
Jadna Srbijo, crno-crveno ti se pishe!
 
Nastjenka:
Aj neka neko uceni njih.

Nista novo osim stare price ucene i ucene.
Politika je *****. :oops: Dosta ucene Evropa nas nece to je istina, ko veruje da nas hoce taj je naivan. :evil: :evil: :evil:

Па наравно да од ЕУ нема ништа - то је само жвака за лудака и оне дебиле који се радују јер им је створен условни рефлекс као код кучића...

Демагогија "о уласку у ЕУ" - је потпуно идентична са оном огавном причом комуњара "да ћемо врло брзо стићи у рај на земљи који се зове комунизам" - па су и испевали песмицу:"у тунелу у сред мрака - сија звезда петокрака"... :roll:

Питам се само која им будала још верује.
 
alergicna:
Moje najiskrenije saucheshce CIVILIZOVANOJ SRBIJI, koja ce ,bojim se, uskoro postati Ruska "gubernija" gde ce najveci mafijashko olosh ovde biti "svoj na svome" gde ce privilegovani biti samo oni koji su im omogucili da se dokopaju ove teritorije, a ostali ,jadni , sitni, radikali i njihovi pajtashi, za uzvrat ce dobiti SLOBODU DEMONSTRIRANJA PATRIOTIZMA, a sa gladju ce se vec nekako izboriti, valjda ce im ostati neka "mrvica" sa te trpeze, jer nece imati sa kim da je dele, obzirom da ce VECINSKI RADIKALI, ISKORISTITI SVOJE "USTASHKE" PUTOVNICE pa zbrisati na truli, "ustashkojevrejski" zapad
Jadna Srbijo, crno-crveno ti se pishe!

Bu-hu-huuu!
 
eremita:
Па наравно да од ЕУ нема ништа - то је само жвака за лудака и оне дебиле који се радују јер им је створен условни рефлекс као код кучића...

Демагогија "о уласку у ЕУ" - је потпуно идентична са оном огавном причом комуњара "да ћемо врло брзо стићи у рај на земљи који се зове комунизам" - па су и испевали песмицу:"у тунелу у сред мрака - сија звезда петокрака"... :roll:

Питам се само која им будала још верује.
Svi oni koji bi se prodali.
Oni koji Srbiju prodaju i koji su je vec prodali uveliko ------ :oops: Oni koji nemaju ponos da su SRBI. :evil: :evil: :evil:
 
... `ајд сада ти Добрице, роде мој!


...Мора да су чуле белосветске банде

да имамо златна Срца

па их ваде

да их пресаде у сопствене груди

не би ли и они тако били људи.



Ја се не плашим смрти црне дуге

већ ропског живота и болести дуге

Смрт је честа појава међ нама Србима

као што су пролеће

лето

јесен

зима

И није страшнија

поготово дању

од суше

поплаве

земљотреса

мраза

кад је човек сретне на своме имању

окађене душе и светла образа



Злонамерници

сити и манити

све ми забранисте у рођеној кући

ал не може ми нико забранити

да певам и да се смејем, умирући

А то се вама више не догађа

ни кад свадбујете

ни кад, вам се рађа!
 

Back
Top