Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ah da. Pozdrav novim članovima... I hvala što gubite vreme uz nas. I, nije bitno koliko ste dugo apsolvent jer ovde ima nenadmašnih primera po decenijskom gledanju.

Elendil nam češće svraća u klub. To znači da u zadnje vreme odajemo i neke duhovne vrednosti. :)

PS: Nagradno pitanje za članove (naročito starije): Za koliko dana je Savremeniku rodjendan? :P
PS2: Član koji najpribližnije da odgovor na ovo pitanje, dobija čokoladu na sledećem "skupu".
PS3: Čokolada je kupljena posle uvođenja PDV-a... :lol:
 
Pa zaista... neverovatno, ali oduvek sam se divio onima sa dobrim pamćenjem. Znači, čokolada je tvoja. Recimo... ni manje ni više Linz (ili neka druga po tvojoj volji).

A jesam li spomenuo da sam rođen na petak trinaesti? :shock: Vidi se jel? :lol:
 
Nestasna Ameba:
opaaaaa, imamo slavljenika uskoro :D
Pa, neka nam je ziv i zdrav :!: :!: :!:

Hvala hvala. :D
Slavi me cela pravoslavna planeta. Nego... ono oko zdravlja i života je ok, ali... ja bih još nešto.

Uh sad je ovo bilo dvosmisleno. Moja želja neka za sad bude... da mi svi vi budete veseli i fini kao što ste do sad bili. Za ostalo ću se ja već nekako pobrinuti :wink:
 
gigule:
Accomir:
Ha sad sam upao na neki rodjendan ili mi se to čini. Ej pozdrav svema nesam odavno boravio ovdenake.
Aco!!!! drugaru stari!!!!
pa dođi da se izljubimo ko ljudi bre! cmok cmok cmok...
e kako si? klinja?
e jel sve OK? nadam se da da...
Ej hvala na pozdravima, i tebi srecni praznici. Klinja je malo podbacio, ali sad je dobro. Šta se radi kod tebe?
 
Accomir:
gigule:
Accomir:
Ha sad sam upao na neki rodjendan ili mi se to čini. Ej pozdrav svema nesam odavno boravio ovdenake.
Aco!!!! drugaru stari!!!!
pa dođi da se izljubimo ko ljudi bre! cmok cmok cmok...
e kako si? klinja?
e jel sve OK? nadam se da da...
Ej hvala na pozdravima, i tebi srecni praznici. Klinja je malo podbacio, ali sad je dobro. Šta se radi kod tebe?
ma evo krenulo me...otkrih Savremniku da sam skoro kao on...savršena (uuuuu ala se šlihtam...)a onda se pojaviš ti...e pa super bre!
 
Savremenik:
Nestasna Ameba:
opaaaaa, imamo slavljenika uskoro :D
Pa, neka nam je ziv i zdrav :!: :!: :!:

Hvala hvala. :D
Slavi me cela pravoslavna planeta. Nego... ono oko zdravlja i života je ok, ali... ja bih još nešto.

Uh sad je ovo bilo dvosmisleno. Moja želja neka za sad bude... da mi svi vi budete veseli i fini kao što ste do sad bili. Za ostalo ću se ja već nekako pobrinuti :wink:
Čestitke za rođendan, i moj ćale je rođen na jučerašnji dan. Jer on je dobar momak jer on je dobar momak.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top