Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ako neko hoce peshaka do krune...u 15 do 12 ispod nadvozhnjaka, mada ne znam da li cu doci, naravno nije bitno, ali eto neka ideja, pa mozhda me i vidite, a mozda i ne, osim opravdanih ..paraonichnih i imidz-razloga a imam i neku guzhvu pa ebesh guzvu mogu i da izbegnem al eto.....ma cemu ovo, al eto mozda budem tada tamo pa idemo peshaka, ne moramo da prichamo, a neprijatnu tishinu ...necemo ni da diramo, neka bude shto napetije i gore, pa da se razmislite kad iduci put budete trazili reshenje preko neta!
 
32.gif

ЖЕЛИМ ВАМ ЛЕП ПРОВОД!
 
Zelim svima,starim i novim clanovima prijatno druzenje na Adi uz gazda Miletovu dunjevacu ili kajsijevacu.Zelim vam puno veselja smeha,dunjevace,dr.Dekijeve muzike i svakako ponesite lanac za Jagodicu.Nadam se da cete je uhititi i pripitomiti!Veselo.Pozdrav iz Hobitona! :D
 
elendil:
Zelim svima,starim i novim clanovima prijatno druzenje na Adi uz gazda Miletovu dunjevacu ili kajsijevacu.Zelim vam puno veselja smeha,dunjevace,dr.Dekijeve muzike i svakako ponesite lanac za Jagodicu.Nadam se da cete je uhititi i pripitomiti!Veselo.Pozdrav iz Hobitona! :D

Ih.. pa ko se to nas setio! Pozdrav Hobitoncima i duhovnim kapitulantima foruma krstarice :lol: Popicemo i u tvoje ime. Steta sto neces doci, ali za leto da nabaviš onaj šator hehe
Hvala Elendil!
 
e ja dok se natrtih da krenem nije mi se isplatilo, moram da sam u 16 na kalishu..imam neku tezgu znate
:oops:
u stvari sad sam kod busa ali racunam i uopste mi se ne isplati... :I
eto bar vas niko nije posmatrao kroz prozor ;)
ali ko zna mozhda ipak sad izadjem e ako me ceka 37-maja onda mozda i upadnem u nju.
 
jagodica:
e ja dok se natrtih da krenem nije mi se isplatilo, moram da sam u 16 na kalishu..imam neku tezgu znate
:oops:
u stvari sad sam kod busa ali racunam i uopste mi se ne isplati... :I
eto bar vas niko nije posmatrao kroz prozor ;)
ali ko zna mozhda ipak sad izadjem e ako me ceka 37-maja onda mozda i upadnem u nju.

Pa, kad već tezgariš, onda imaš love i za taxi, a nemoj samo gledati da li se isplati ili ne, možda se tamo i udaš, pa ne moraju mama i tata da ti traže đuvegiju !!!
 
Zahvaljujem se rukovodstvu na pozivu, medjutim pored dobre volje i obecanja da cu doci, moram da se izvinem svima, jer sad je vec izvesno da ce, pored mog imena ostati minus u evidenciji dolazaka. Zelim vam svima lijep provod.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top