Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Operes zubice i istusiras se, popijes jedan topli caj od kamilice ili nane, pustis neki relax u pozadini i brojis ovce. Ili jednostavno uzmes lexilium :lol: Ne bre, salim se.
Pokusaj ti ono prvi, ili bar nesto od onog prvog pa se javi ako ti ne uspe :lol:
 
Hm... ne zvuci tako lose. Samo da zavrsim sa svojom muzikom poslusacu te i
e025.gif
. Tebi se ne spava?
 
Dobar dan, dobri ljudi :D
Ja sam svoje prepodnevne obaveze zavrsila, podigla platu (pa sam very happy), sad se spremam za posao, a sutra putujem u Beograaaaaaaaaaaaad :D
Mloooogo sam happy :D
Eto, ja samo da se javnem i da vam porucim da se vidimo veceras ovde na forumu :wink:
Pozdravchic bre
 
ala se vi ljudi raspricate (da ne kazem nesto drugo),kad mene nema.
ko ce biti ljubazan, da mi u kratkim crtama kaze sta sam propustila.
jel mi to kao pijemo neku kafu, kuvano vino ili sta, igramo po stolovima. ja sam za sve varijante, samo da ne sedim kuci.

ps. nestasna, sve sem svileni, pogotovo veca :lol:

nesto mi ne ide pisanje, od od 24h, ja sam 12h bila na putu. idem malo da odspavam na poslu, no probudite vi mene, kad se organizujete.pozzzz
 
mrvica 2:
ala se vi ljudi raspricate (da ne kazem nesto drugo),kad mene nema.
ko ce biti ljubazan, da mi u kratkim crtama kaze sta sam propustila.
jel mi to kao pijemo neku kafu, kuvano vino ili sta, igramo po stolovima. ja sam za sve varijante, samo da ne sedim kuci.

ps. nestasna, sve sem svileni, pogotovo veca :lol:

nesto mi ne ide pisanje, od od 24h, ja sam 12h bila na putu. idem malo da odspavam na poslu, no probudite vi mene, kad se organizujete.pozzzz
gala provod sa vecerom i muzikom.
ako si za javi mi se na pp
 
Ajd i ja da se pohvalim za prošlu nedelju :wink:
Išla sam svako pre podne (osim ponedeljka) na fax da radim diplomski, pa sam posle podne radila, pa sam uveče visila s vama na forumu 8)
Bogme sam bila vredna :oops:
Šta ću kad dilomiram? :( Ostajem li vaša i onda?
 
Nestasna Ameba:
Ajd i ja da se pohvalim za prošlu nedelju :wink:
Išla sam svako pre podne (osim ponedeljka) na fax da radim diplomski, pa sam posle podne radila, pa sam uveče visila s vama na forumu 8)
Bogme sam bila vredna :oops:
Šta ću kad dilomiram? :( Ostajem li vaša i onda?

ma uvek si nasa nestasna! :lol:
p.s. moram i za sebe da napravim mesta, mozda i ja jednog dana dodjem do diplomskog :wink:
 
Svaštara je najgore prošla i evo Boža se vratio sa puta te je sve kako je bilo...vraćene teme i postovi.
Dakle radi se o tome da neki bolid smatra da je zabavno to što radi ( evo umirem od smeha kako je smešno i zabavno) i ljudima briše postove, čitave teme pa čak i PP ( meni npr. nestale ladno)...zato oprez ali bez panike...
 
E fak, izbrisase mi sinocnu poruku :evil:
Daklem, Savremenice, gigule i ostali, imate veliki pozdrav od Antigone!!!
Juce smo pile kafu (koleginice smo s faxa, ona me je i uputila na ovaj forum), pa sam vas pominjala i posto ona nije u mogucnosti da ide na net, zamolila me je da vam prenesem pozdrave :D
E, pa, pozdrav jos jedared :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top