Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Temu sam sa punim pravom zatvorio. Opominjao sam vas i dozvoljavao ono shto ni jedan mod na Krsti ne bi, bash iz tog razloga shto se vrshi optimizacija, a vremena nema, dok posao raste i raste.
Tema nije ni ukom sluchaju trajno zakljuchana, samo dok ne shvatite da ne mogu sve milom. Meni je forum mali deo zhivota, oduzima mi malo a dovoljno vremena, a taj mali deo vremena zhelim da potroshim korisno. Ne zhelim da delim banove bez razloga, ali ako mi ne budete ostavili drugu opciju, moratju i tome da pristupim. Ovo bi svako od vas uradio ako bi se ozbiljno latio posla.

Ako me niste razumeli, pitajte, mada mislim da sam jasan.
 
Temu sam sa punim pravom zatvorio. Opominjao sam vas i dozvoljavao ono shto ni jedan mod na Krsti ne bi, bash iz tog razloga shto se vrshi optimizacija, a vremena nema, dok posao raste i raste.
Tema nije ni ukom sluchaju trajno zakljuchana, samo dok ne shvatite da ne mogu sve milom. Meni je forum mali deo zhivota, oduzima mi malo a dovoljno vremena, a taj mali deo vremena zhelim da potroshim korisno. Ne zhelim da delim banove bez razloga, ali ako mi ne budete ostavili drugu opciju, moratju i tome da pristupim. Ovo bi svako od vas uradio ako bi se ozbiljno latio posla.

Ako me niste razumeli, pitajte, mada mislim da sam jasan.
a kako cesh ti da znash kad smo mi shvatili?
kako da ti sad ne ostavljamo opciju, sha smo sad zgreshili? :lol:

ja da sam mod...znam tachno kako bi to bilo :rolleyes: :lol:
 
Temu sam sa punim pravom zatvorio. Opominjao sam vas i dozvoljavao ono shto ni jedan mod na Krsti ne bi, bash iz tog razloga shto se vrshi optimizacija, a vremena nema, dok posao raste i raste.
Tema nije ni ukom sluchaju trajno zakljuchana, samo dok ne shvatite da ne mogu sve milom. Meni je forum mali deo zhivota, oduzima mi malo a dovoljno vremena, a taj mali deo vremena zhelim da potroshim korisno. Ne zhelim da delim banove bez razloga, ali ako mi ne budete ostavili drugu opciju, moratju i tome da pristupim. Ovo bi svako od vas uradio ako bi se ozbiljno latio posla.

Ako me niste razumeli, pitajte, mada mislim da sam jasan.

pise se: ni u kom! :lol:


a vi spameri majke mi ste dbl.....

Sto se ovoga tice, mene takodje nerviraju postovi koji imaju samo gomilu smajlija ili JEJ i slicni, ali ako mislim da nas forum postaje geto i da strahujem za zivot, moram to da kazem :D
 
mikelo, upozoravam te da prestanesh da izigravash buntovnika. Pokushavamo ovde da stvorimo normalnu sredinu, ako netjesh da pomognesh, ne morash, ali nemoj ni da odmazhesh. Ne zhelim da banujem, iako imam razloga... Previshe vi ovo sve shvatate lichno...
 
da preformulisem ovo sto reche mao:

a da mi otvorimo na nekom drugom podforumu(de nema moda Ben_Adam) temu ZG ,pa da bude spama koliko osh.

mikelo, upozoravam te da prestanesh da izigravash buntovnika. Pokushavamo ovde da stvorimo normalnu sredinu, ako netjesh da pomognesh, ne morash, ali nemoj ni da odmazhesh. Ne zhelim da banujem, iako imam razloga... Previshe vi ovo sve shvatate lichno...

uopste ne izigravam buntovnika, vec jednostavno iskazujem svoj stav...ako ti se moj stav ne svidja, a ti lepo plachi, to nije sramota....razumem vase napore da stvorite normalnu sredinu i naravno da ne zelim da odmazem, ali u svemu treba imati meru. Kao sto vec rekoh, postovi poput ":lol::lol::lol:" ili "JEJ" mene takodje nerviraju, ali ne mozes da ides do te mere da, ako razgovor vise ljudi(to naglashavam jer upravo zato ne koristimo pp) slucajno malo odluta, krenes da dizes toliku frku. Izvinjavam se zbog duzine posta, nemam obicaj da pisem romane na 4umu, al' sad sam morao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top