Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neki od prisutnih clanova ce se i mene setiti.Dugo me nije bilo jer sam pod teretom ovog kapitalistickog drustva savila grbacu pa rintam. Ko mi je kriv sto nisam imala pameti,nego pozurila da zavrsavam fakultet.
.LJUDI NE ZAVRSAVAJTE FAKULTET!!!!!!
Nadam se da mi necete zameriti sto se ubacujem gde mi nije mesto ali zarad starih vremena zelim da vem pozelim svo ZDRAVLJE i SRECU u ovoj novoj godini, a najvazniju zelju ostavljam za kraj.
NEKA VAM APSOLVENTSKI DANI STO DUZE POTRAJU,DA VAM RODITELJI PRISTANU DA VAS STO DUZE IZDRZAVAJI I DA JOS DUGO NEMATE AMA BAS NIKAKVE ODGOVORNOSTI!!!
Verujte mi na rec da vAm nema boljeg zivota od apsolventskog ali sigurna sam da vi to vec znate.
Moram posebno da pozdravim kolegu Savremenog (gurua ove mocne organizacije) i da ti pozelim svako dobro u zivotu.
VELIKI LJUBAC!!!
 
zeka-peka:
Neki od prisutnih clanova ce se i mene setiti.Dugo me nije bilo jer sam pod teretom ovog kapitalistickog drustva savila grbacu pa rintam. Ko mi je kriv sto nisam imala pameti,nego pozurila da zavrsavam fakultet.
.LJUDI NE ZAVRSAVAJTE FAKULTET!!!!!!
Nadam se da mi necete zameriti sto se ubacujem gde mi nije mesto ali zarad starih vremena zelim da vem pozelim svo ZDRAVLJE i SRECU u ovoj novoj godini, a najvazniju zelju ostavljam za kraj.
NEKA VAM APSOLVENTSKI DANI STO DUZE POTRAJU,DA VAM RODITELJI PRISTANU DA VAS STO DUZE IZDRZAVAJI I DA JOS DUGO NEMATE AMA BAS NIKAKVE ODGOVORNOSTI!!!
Verujte mi na rec da vAm nema boljeg zivota od apsolventskog ali sigurna sam da vi to vec znate.
Moram posebno da pozdravim kolegu Savremenog (gurua ove mocne organizacije) i da ti pozelim svako dobro u zivotu.
VELIKI LJUBAC!!!


Zeka-peko, ajd sad da ne filozofiramo mnogo na temu pesimizma jer... sto smo stariji sve smo ga svesniji. Zelim da nam dodjes u klub jos koji put, da iskoristis sve one trenutke kada bi se trebalo nasmejati i prepustiti sreci i... mnogo zdravlja u 2006. poljubac tebi
i svima ostalima kojima ce nesto znaciti...

PS: Lepo mi se svi provedite :)
 
Pesimizam nema mesta u mom zivotu.
Uzivam ja i sada,samo bih bila kreten kad bih rekla da je sada bolje. Zato sam vam svima od srca pozelela sve one zelje, a za ono posle uvek ima vremena, niko jos nije zakasnio da se naradi u zivotu.
Budite mi vedri i veseli. Cucemo se jos koji put.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top