Klub mrzitelja turbo folka

da li se uclanjujete?

  • da, uclanjujem se

    glasova: 15 88,2%
  • ne, ja volim turbo folk

    glasova: 2 11,8%

  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muzika danas nije kriterijum.

Danas... Nema kriterijuma...
Muzika je odličan kriterijum.. Kao i pročitane knjige, to dosta govori o ljudima.


Nego turbo folk... Ne mrzim. Ne slušam. Ko voli nek' izvoli. Ceo svet je otišao gde ne treba. Turbo folk je bio problem devedesetih. Sada je to postalo normalno...
Ali razumem zašto je nastao i zašto su ga ljudi tada slušali... Sada mi nije jasno...

I ne uključujem se u klub... Vive la liberté!

Umetnost je jedino bitna... Umetnost je jedina koja nije precenjena... Danas ima jako malo umetnika...
 
Danas... Nema kriterijuma...
Muzika je odličan kriterijum.. Kao i pročitane knjige, to dosta govori o ljudima.


Nego turbo folk... Ne mrzim. Ne slušam. Ko voli nek' izvoli. Ceo svet je otišao gde ne treba. Turbo folk je bio problem devedesetih. Sada je to postalo normalno...
Ali razumem zašto je nastao i zašto su ga ljudi tada slušali... Sada mi nije jasno...

I ne uključujem se u klub... Vive la liberté!

Umetnost je jedino bitna... Umetnost je jedina koja nije precenjena... Danas ima jako malo umetnika...

Upravo tako.
Sada
Sada je to navika...
 
dajem ovoj temi jos dva sata... dok neki Mod ne zavrsi popodnevnu dremku :super:
kako si samo pogodio :lol:

Nema svrhe mrzeti. Treba raditi protiv, a to se može tako što nećete tolerisati narodnjake. Ja ih ne tolerišem. Prezirem ih. Ne gledam kanale koji ih puštaju. Kada god mogu, ako neko pusti, pa me maltretira, ja tražim da se ugasi. Na svadbama se ne veselim uz narodnjake. Ne izlazim na mesta gde se puštaju. Ne družim se sa onima koji ih tolerišu. Dakle, da ih ne čujem u prevozu ili na ulici ne bih uopšte imala prilike da ih čujem. I zadovoljna sam. Od mene ne dobijaju ni dinara. Ne znam koje su zvezde. Ja pripadam drugom svetu. E kada tako budu radili svi koji ih mrze, onda će svet biti jasno polarizovan i sve će biti jasnije. Ne brinem se zbog nevolja u svetu na koje ne mogu da utičem, pa tako ni zbog narodnjaka.

ovim je otprilike sve rečeno.

inače:
Шта је забрањено?
-вређање, омаловажавање, говор мржње и сваки вид провокације: Крстарица задржава право да упозори друге кориснике на потенцијално увредљив садржај или да га трајно уклони.
-подстицање свађе.
http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&cat_id=012&id=390

zato dosta ovakvih tema više. svaki sledeći klub mrzitelja i sl. će biti zatvaran bez upozorenja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top