KK Partizan (arhiva: 2007/08 - 2014/15)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evroliga kaznila Partizan sa 20 000E. Partizan je već bio kažnjen utakmicom pred praznim tribinama, tako da kazna koja je trebala da sledi je 2 meča bez publike. Ali zbog dobre atmosfere i sportskog navijanja kazna je preinačena u novčanu zbog ubacivanja nekoliko novčića, rolni u upaljene baklje nekoliko sekundi pre kraja meča.
 
I mene stisle obaveze...
Koliko smo jaki da to nije normalno. Bivsoj braci filujemo jedan onako poveci kompleks, 6-0 u poslednjih 6 utakmica, a za 6 dana 3-0, za nas. U Beogradu rutinski dobili, a verovatno i u Zagrebu (oblezim ceo zenski deo familije uredniku FOX-a koji pusti yebeni Fort Boyard ili kako se vec zove to sranje, a ne pusti tekmu). Inace, mogu samo da nam duvaju sa tim kaznama, idemo u final 4 da ih sve pokidamo. A onoj picki ciganskoj Rakocevicu, je bolje da ne dolazi u Pionir. Palim da lupam plocice, oce neko samnom? :D
 
I mene stisle obaveze...
Koliko smo jaki da to nije normalno. Bivsoj braci filujemo jedan onako poveci kompleks, 6-0 u poslednjih 6 utakmica, a za 6 dana 3-0, za nas. U Beogradu rutinski dobili, a verovatno i u Zagrebu (oblezim ceo zenski deo familije uredniku FOX-a koji pusti yebeni Fort Boyard ili kako se vec zove to sranje, a ne pusti tekmu). Inace, mogu samo da nam duvaju sa tim kaznama, idemo u final 4 da ih sve pokidamo. A onoj picki ciganskoj Rakocevicu, je bolje da ne dolazi u Pionir. Palim da lupam plocice, oce neko samnom? :D

Takodje. :D Utakmica bi sigurno bila gledanija od onog kviza, sta li je...
 
jedino sto ja mogu da kazem je VELIKA STETA!!

ni ovi likovi nisu nista mnogo bolji od nas ali kada im poklonis pobedu oberucke ce je prihvatiti.... slobodnjaci na nivou amaterskog tima,promaseni ziceri se redjali kao na traci i ostaje nam samo da placemo jer bi za dva dana u Crnom Grotlu overili plasman medju 4 ekipe Evrope (i neka me tad neko ubedi da su Olimpijakos,Makabi i Sijena kvalitetniji od nas).. i mene samo zanima odakle Spahiji obraz da poredi navijace dva kluba (izjava pre nekih 10 dana valjda) jer je ovo porodicna atmosfera i sasvim prosecno navijanje (mislim da nisu svesni sta ih ceka u Pioniru) :rolleyes:

samo se nadam da cemo dobiti sansu za popravni u majstorici jer ovi momci mogu na krov Evrope
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top