Kill la Kill

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.981
Gleda li ko ovaj over the top anime , ja sam isprva bio malo skeptičan ,mislio sam da je neki generični fanservice anime ali je daleko više od toga ,neki ga čak zovu the savior of anime.
Anime dolazi od tvoraca Tengen Toppa Gurren Lagann :D

In a high school where students possess uniforms that give them various powers and abilities, student council president Kiryuuin Satsuki rules by force. However, a transfer student named Matoi Ryuuko stands in her way, wielding a scissor sword and a possessed school uniform.



body.png
body4.png

body.png
body2.png
 
"Savior of Anime" haha! To je isto rekao i Gigguk u svojoj anime 2013 review mada ja mislim da je sasvim meh anime...
Gledam ga cisto jer sam pocela. U pocetku je bio WOW ali sada se samo to sve odugovlaci sa bezbroj nepotrebnih radnji.
Anime je komotno mogao da se zavrsi sa 12 epizoda -.-

Saznala je ko joj je ubio oca, nije mogla da pobedi protiv nje pa zasto se onda i dalje bori protiv Satsuki?

Gamagoori i Mako su mi otp sto se tice ovog animea.
A ostalo sve podseca na ttgl i ako se ne desi nesto WOW, this anime will suck so bad!!

Ah, da, ima i fanservisa za zenske gledaoce takodje ;)

Mr. Hottie Tsumugu (with a voice of Kamina)
kill-5-1-Tsumugu-Kinagase.jpg

And Mr. Hottie Sensei
ego4Nb1.jpg

Together, they are hot duo from Nudist Beach
to je ime njihove organizacije lol
Kill-la-Kill-05-05.jpg
 
Aikuro Mikisugi или како га неки зову Urahaizenz:mrgreen:, убедљиво најбољи лик, не могу да прекинем да се смејем сваки пут када се појави.
Такође, Мако исто је одлична.
 
Pa onako.... u nekim stvarima jaaaako podseca na ttgl ali je opet onaj vise AWESOME ;)
ova? ako bude i to, neka onda bude kao mini nastavak - sta rade sada kada je sve gotovo. ne bi htela da je recap epizoda ili nesto drugo sto se odnosi na prethodne epizode :/
 
Pa onako.... u nekim stvarima jaaaako podseca na ttgl ali je opet onaj vise AWESOME ;)
ova? ako bude i to, neka onda bude kao mini nastavak - sta rade sada kada je sve gotovo. ne bi htela da je recap epizoda ili nesto drugo sto se odnosi na prethodne epizode :/
Da OVA izlazi sa 9-im blu ray-om ali to će biti tek u septembru :(

EDIT:

Izbunario sam preview ,meni deluje da će biti epilog epizoda.

 
Poslednja izmena:
Napokon sam uhvatio vremena da pogledam ovu, nije bila ono što sam očekivao, mislio sam da će biti neka slice of life epilog epizoda ali je ustvari je bio još jedan fight.

ve1yzs.jpg
23svuqb.jpg
jqqb1f.jpg
 

Back
Top