Kemal Malovcic

PLESsitnihDEMONA:
Balija!
BG je definitivno dotako dno...nadam se!
Bg jeste dotakao dno ali vise zbog klosara koji su vrlo, veoma, ocigledno pod uticajem ovih iz tvog nika a usput i pisu nesto sto neko cita. Znaci, ceo taj satanski fazon ti je ogavan a mislim da se i sam sebi gadis. Doduse, ortacenje sa onim jadnim nakazama sa B92 nista normalno ne moze da donese coveku. Nisam danas gledala vesti; koliko smo pokokali nevinih juce? Pa ***** ti i zemlju i grad i sve zivo. Da li si nekad pokusao da nesto, zaista, dobro da uradis u svom zivotu. Nesto, stvarno, cisto. Istresati svoje frustracije i traume iz detinjstva, nadrkavati se na ceo svet, i glumiti "opsednutog", nije nikakav podvig. Samo kukavicluk. Svaka nakaza izraste u jos vecu u takvim uslovima, uglavnom, i postane jos veci sljam. Daj okreni tu patnju u nesto plemenito. Nemoj da budes prosecni jadnik. Uradi nesto od tog tvog us*anog zivota. Voli te i pozdravlja I.




De si Lisa drugarice stara. Bila sam u petak na onom ciganskom splavu o kom sam ti pricala. Bilo je extra.
 
Lady Arwen:
Bg jeste dotakao dno ali vise zbog klosara koji su vrlo, veoma, ocigledno satanizovani a usput i pisu nesto sto neko cita. Znaci, znaci ceo taj satanski fazon ti je ogavan a mislim da se i sam sebi gadis.

De si Lisa drugarice stara. Bila sam u petak na onom ciganskom splavu o kom sam ti pricala. Bilo je extra.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Necu da zapocinjem kavgu ... i da kvarim temu. Ipak je ovo tema za sve muzicke ukusa.
Sto se mene tice neka slusa ko sta hoce.
Mnogo mi je smeno!
Secam se kad a sam pre par godina prodavao kasete i diskove i tada sam prvi put video ime Kemal Malovchic...smejao sam se jedno deset minuta. Kao i za Sherifa Konjevica! :lol: :lol:
 
Kemal Malovcic je legenda nase novokompovane muzike.On je prvi uveo orijentalni nacin pjevanja kod nas.Njegov glas je zvucao kao hodzin ezan kada se tek pojavio.Znate li da je on zavrsio medresu i da je bio hodza?
Poslije toga se odao muzici i pjevanju.
 
ne citas, gutas. a srce ti ubrzano radi. ono zakrzljalo.

naravno da svako ima pravo na svoj ukus. ja npr. (da se razumemo:)) , volim neke vrste rock-a i neke srodne pravce i one najjace narodnjake. jedini uzas su mi (sto se nase muzike tice) pop, dens i te varijante. to je zaista horor. takav mi je ukus :lol: :lol: :lol:
ali jedan Sindza, to je filozofija :lol: i nije za ogranicene.
Drz' se Mare i nemoj preterano da se smejes, moze da ti uleti nesto.
 
Lady Arwen:
ne citas, gutas. a srce ti ubrzano radi. ono zakrzljalo.

naravno da svako ima pravo na svoj ukus. ja npr. (da se razumemo:)) , volim neke vrste rock-a i neke srodne pravce i one najjace narodnjake. jedini uzas su mi (sto se nase muzike tice) pop, dens i te varijante. to je zaista horor. takav mi je ukus :lol: :lol: :lol:
ali jedan Sindza, to je filozofija :lol: i nije za ogranicene.
Drz' se Mare i nemoj preterano da se smejes, moze da ti uleti nesto.
Fore su ti jako zastarele.
Uvek su mi bili smesni ljudi koji koriste fore stare po vise decenija.
Smisli neku dobru foru,pa da se barem nasmejem kao malopre...za onaj satanizam. :lol:
 
Pa ovde nema ni jedne fore, srce. Ako si se bar imalo nasmejao to je zbog.... pa znas ko se smeje bez razloga. :wink:
Zastarele fore!!!!! :lol: :lol: :lol: Oooooo siroti decace. Ako mislis na uletanje, tog trenutka mi je palo na pamet a moguce da je fora. Mnoge svoje stvove na koje sam bila ponosna, kasnije sam prepoznala kod Platona, Kanta, Kjerkegora i Mileta Kitica.
Sa druge stranje, uletanje nikad ne moze da bude zastarelo. Mozda je ceo taj segment tvoga zivota malo u .... zapecku. Evo specijalno za tebe imam jedan stih. Ti si literarni mag :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ti ces znati to da cenis.

Cak i cvetak ljubi cvecku
Samo ja sam u zapecku.
 

Back
Top