Кекс са удатим?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Да им пружите мало утехе због монотоног брачног живота,

или да их мало забавите кад је већ муж на пословном путовању?

Да га одмените?

А даме? Да ли воле да кексну ожењеног бају (чим је ожењен, значи да ваља, зато га је нека тамо и у'ватила).
 
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Да им пружите мало утехе због монотоног брачног живота,

или да их мало забавите кад је већ муж на пословном путовању?

Да га одмените?

А даме? Да ли воле да кексну ожењеног бају (чим је ожењен, значи да ваља, зато га је нека тамо и у'ватила).
Zanimljivo, kad sam bio zainteresovan za keks sa udatima, nijedna me nije htela. Sad, kad sam stariji i pametniji i držim se slobodnih riba odjednom me komšinice pozivaju na "konsultacije".

Bolje se držati onog što omogućuje udobnu i bezbrižnu vožnju, a izbegavati problematične ribe.
 
Zanimljivo, kad sam bio zainteresovan za keks sa udatima, nijedna me nije htela. Sad, kad sam stariji i pametniji i držim se slobodnih riba odjednom me komšinice pozivaju na "konsultacije".

Bolje se držati onog što omogućuje udobnu i bezbrižnu vožnju, a izbegavati problematične ribe.
Понекад треба човеку мало адреналина.

Зато нађеш удату чији муж има службени пиштољ или је вулканизер, па ако те на'вата и тресне оном ручердом, после мораш 3 месеца на рехабилитацију.
 
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Да им пружите мало утехе због монотоног брачног живота,

или да их мало забавите кад је већ муж на пословном путовању?

Да га одмените?

А даме? Да ли воле да кексну ожењеног бају (чим је ожењен, значи да ваља, зато га је нека тамо и у'ватила).
Пи, оргије
 
Dok sam bio klinac odgovaralo mi je viđanje sa zauzetima jer mi je pružalo upravo ono što mi treba, jako dobar seks, sa nekim ko nije stidljiv i ne tvrdi pazar, sa nekim ko ne planira da se udaje i da te smara "mogli bi pokušati nešto konkretno, što da ne kad nam je ovako lepo" i nema ono "ju", već zna što je tu i uživa. Tako da sam ređao zauzete, sa decom, bez dece, sa mužem tu, sa mužem preko, svega i mnogo.

Sad mi tako nešto nije preterano zanimljivo, skoro uopšte (nikad ne reci nikad), jer me ne zanima da nekome popravljam kvalitet života usred njihovih loših životnih odluka, a i pored tooooolike gomile devojaka slobodnih kojima i ovako niko ne prilazi jer su danas uglavnom mufloni.

A i nešto razbijati nečiju porodicu zbog zabave sebične, nema smisla.
 
Временом стичем утисак да бих код удатих далеко боље пролазио да сам ожењен.

Овако, удата много ризикује, а ја не ризикујем ништа (осим ако ме муж не нађе), али, зато сам испланирао да се оженим, па кад и ја будем у истој ситуацији, 'ладно ћу моћи без проблеме да пролазим код удатих!
 
Добро је док муж не провали, или поготово свеже остављен бивши који је жешће још увек зацопан па се тешко мири са чињеницом да му се жена брже боље почела каринџати чим га се ратосиљала.
 
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Да им пружите мало утехе због монотоног брачног живота,

или да их мало забавите кад је већ муж на пословном путовању?

Да га одмените?

А даме? Да ли воле да кексну ожењеног бају (чим је ожењен, значи да ваља, зато га је нека тамо и у'ватила).


A šta tebi hvali pa nemožeš natji slobodnu ohne rind und kind ženu ?
 
A šta tebi hvali pa nemožeš natji slobodnu ohne rind und kind ženu ?

Је л' ти увек гледаш један те исти филм на ТВ или некад погледаш драму, некад комендију, некад трагедију, некад акциони, некад хорор, некад трилер, некад са Леонардом ди Капријом некад са Бред Питом, некад са Бандерасом, некад са Том Хенксом итд..итд...


Је л' увек једеш једно те исто или некад поједеш пилетину, некад пресетину, некад јунетину, некад кромпир, некад јабуку, некад крушку итд..итд..
 
Је л' ти увек гледаш један те исти филм на ТВ или некад погледаш драму, некад комендију, некад трагедију, некад акциони, некад хорор, некад трилер, некад са Леонардом ди Капријом некад са Бред Питом, некад са Бандерасом, некад са Том Хенксом итд..итд...


Је л' увек једеш једно те исто или некад поједеш пилетину, некад пресетину, некад јунетину, некад кромпир, некад јабуку, некад крушку итд..итд..

Ovo je malo tupav odgovor na moje putanje

Da volim konstantnost svaki dan ista rutina, to mi daje sigurnost

Sigurnost je divan osjecaj

Postoje filmovi koje sam odgledala više od 20x i tačno znam šta se dešava i šta je sledeći korak
 
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Питање ти је на нивоу, "Да ли волите да убијате људе и да их једете?"

Она врста о којој затвореници највише воле да причају.

Тотално бесрамно.

Баш онако да се гадиш и да се исповраћаш.
 
Понекад треба човеку мало адреналина.

Зато нађеш удату чији муж има службени пиштољ или је вулканизер, па ако те на'вата и тресне оном ручердом, после мораш 3 месеца на рехабилитацију.
Pusti ti adrenalin. Mora da si mlad. U mojim godinama čuka rikne i od normalnosti a kamoli od uzbuđenja
 

Back
Top