Kandida

uros095

Obećava
Poruka
81
Veoma mi je potrebna pomoc.Imam 14 god.Imam kandidu od septembra 2008.Probao sam sa raznim lekovima i kremama ali nista.Bio kod raznih doktora ali znate svako svoje misljenje...Molio bih stvarnooooooooo za pomoc nemozete shvatiti kako je to....I na polnom organu mi se pojavljuju bele grudvice>da li je to kandida sta da radim pomoc :sad2: ako neko moze neka mi napise ishranu i sta treba da radim uradicu sve samo da nebude operacija ili tkao nesto...:sad2:
 
Veoma mi je potrebna pomoc.Imam 14 god.Imam kandidu od septembra 2008.Probao sam sa raznim lekovima i kremama ali nista.Bio kod raznih doktora ali znate svako svoje misljenje...Molio bih stvarnooooooooo za pomoc nemozete shvatiti kako je to....I na polnom organu mi se pojavljuju bele grudvice>da li je to kandida sta da radim pomoc :sad2: ako neko moze neka mi napise ishranu i sta treba da radim uradicu sve samo da nebude operacija ili tkao nesto...:sad2:

Kod urologa! Nije isključeno da imaš sistemsku kandidijazu..:rtfm:
 
Veoma mi je potrebna pomoc.Imam 14 god.Imam kandidu od septembra 2008.Probao sam sa raznim lekovima i kremama ali nista.Bio kod raznih doktora ali znate svako svoje misljenje...Molio bih stvarnooooooooo za pomoc nemozete shvatiti kako je to....I na polnom organu mi se pojavljuju bele grudvice>da li je to kandida sta da radim pomoc :sad2: ako neko moze neka mi napise ishranu i sta treba da radim uradicu sve samo da nebude operacija ili tkao nesto...:sad2:

Nece biti operacije,samo idi po adekvatnu terapiju.
To se leci i ne treba paniciti.
 
za pocetak bi mogao da kazes gde imas candidu i koji ti je dr to i kako ustanovio...
i nemoj tako nema strucnjaka u zemlji srbiji,imas 14g i takav stav:sad2:
postoje lekovi i naravno rezim ishrane, a sve zavisi kako ce ciji organizam da odreaguje...kod nekog ide brze kod nekog sporije
candida je gljivica koja se normalno nalazi na kozi, sluzokozi i crevima usred poremecaja dolazi do njenog mnozenja...
 

Back
Top