Kamioni i autobusi

vt__dodge_ram_truck_by_compaan_art-d2gtzr8.jpg
 
Sreo sam tu novu mecku na Vatinu, vracao se covek iz Kirgistana i kaze da nije bas nesto. Bogami dobro je on nju probao
- natovario u Padovi pa otisao za Kirgistan, tamo istovario, opet natovario (pasulj) i ajd za Beograd. Enterijer je ok, komfor i sve,
zvuk motora skoro da ne postoji, neverovatno je tih ali ipak lik kaze da taj kamion kao kamion (radnik, jelte) nije nesto.
Vise je ocekivao. A lik vozi vec 25 i kusur godina. I on se slaze sa onim sto svi kazu - jedan je svedjanin ;)
 
:mrgreen:



Fotografija pred vama nije rezultat manipulacije u Photoshopu. Nekome je ovo stvarno palo na pamet.

Ne samo što se dosetio kako bez ičije pomoći prevesti četiri vozila; tegljač, dva kamiona i Mercedes CLK od tačke A do tačke B, anonimni 47-godišnji vozač iz Poljske svoju ideju je pretočio u delo.

I ne samo to! Bild piše da mu je pošlo za rukom da prevali skoro 1.000 km po Nemačkoj pre nego što ga je nedaleko od Belgije zaustavila policija.

Nekako nam se čini da su ga naučili da ovo nije najbolji način za uštedu vremena i novca.

Izvor: Tportal.hr
 
Zdravo
Ja sam iz Makedonije, cuo sam od neki ljudi iz Srbije da ima neka firma u Srbije koja daje polovne kamione tegnjaci EURO3 EURO4 i EURO5 na otplatu sa 10% ucesce i otplatu na 5 godina i iskljucivo ima na lager samo Scania. Ja sam zainteresovan pa zamolio bi vas ako neko zna bar nesto neke informacije ili email adresu da nekako kontaktiram sa ta firma a zaprvo ne znam ni kako se zove :( a na kraj krajeva, ne mora da bude ta firma moze da bude i neka drugo koja radi na istom principu a i ne mora da bude isklucivo sa Scania
Pozdrav i unapred vam hvala
 
Zdravo
Ja sam iz Makedonije, cuo sam od neki ljudi iz Srbije da ima neka firma u Srbije koja daje polovne kamione tegnjaci EURO3 EURO4 i EURO5 na otplatu sa 10% ucesce i otplatu na 5 godina i iskljucivo ima na lager samo Scania. Ja sam zainteresovan pa zamolio bi vas ako neko zna bar nesto neke informacije ili email adresu da nekako kontaktiram sa ta firma a zaprvo ne znam ni kako se zove :( a na kraj krajeva, ne mora da bude ta firma moze da bude i neka drugo koja radi na istom principu a i ne mora da bude isklucivo sa Scania
Pozdrav i unapred vam hvala

To imas kod svakog ovlascenog dilera u Makedoniji.
 

Back
Top