Quantcast

kakva su vasa iskustva sa devojkam jarcevima?

• Začetnik teme donatelo
  • Datum pokretanja
P

PPPP

Gost
Ha ha ha!Jarice,tja...Poznajem tri ribe jarca i sve tri su takve sponzoruse da to nije normalno.Misle i dalje da je 1993.,nacin na koji se oblace,nacin na koji pricaju,e sve su iste a uopste se ne poznaju.Ali sve tri dolaze kod mene u salon gde radim,covek bi rekao da su neke sestre.Tupavija i seljackija stvorenja nisam videla.

M

Marija82

Gost
PPPP:
Ha ha ha!Jarice,tja...Poznajem tri ribe jarca i sve tri su takve sponzoruse da to nije normalno.Misle i dalje da je 1993.,nacin na koji se oblace,nacin na koji pricaju,e sve su iste a uopste se ne poznaju.Ali sve tri dolaze kod mene u salon gde radim,covek bi rekao da su neke sestre.Tupavija i seljackija stvorenja nisam videla.
Bas me zanima kakva si ti...Ja sam jarac u horoskopu pa se ne oblacim kao da je '93.i nisam seljanka ili sponzorusa.Zavisi od vaspitanja i obrazovanja a ne od horoskopskog znaka! 8)

misica

Obećava
Poruka
84
Prema mom ličnom iskustvu, a malom i na osnovu literature imama utisak da su devojke jarčevi zaista posebne osobe. Imam dosta prijateljica koje su rođene u tom znaku, i sve ih karakeriše promišljenost, stabilnost, ambicioznost... Da ne cenim njihive vrline verovatno ne bih imala tako sjajna prijateljstva. Ali, imam jednu opasku na te njihove vrline, a to je sebičnost koja je po nekad zastrašujuća. Što više vremena provodim sa nijma, to više stičem utisak da su zaista i jedino SAME SEBI BITNE. (Nisam još uvek načisto sama sa sobom da li je to vrlina ili mana, jer se u mom slučaju nedostatak te osobine pokazao kao velika mana.) Definitivno vole da ugode sebi, a pri tom često zaboravljaju na potrebe i osećanja drugih. I da ne zaboravimo, ma koliko obrazovane ili neobrazovane bile, materijalno igra kod njih veliku ulogu. Kad nešto nemaju prave se kao da je to stvar koja zadovoljava samo ljude nižih potreba, ali kad imaju to je ogledalo svih vrednosti. Zato ponekad stičem utisak da su ustvari veoma nesigurne, mada njihovoj odlučnosti i nepokolebljivosti skidam kapu.

J

jarac2

Gost
evo ja sam devojka...dupli jarac.i sad cu da vam kazem kakve smo(bar onako kakva sam ja )Retko menjam svoje odluke, ako mi neko poljulja poverenje postajem cinicna i hladna, jer ako mi se jednom povrede osecanja to se vise nikada ne zaboravlja.Prezirem moralno i fizicki labilne, nesigurne i lenje osobe.Mrzim one koji lako obecavaju.Vise od svega sto cenim su iskrenost i ozbiljnost.Vise volim da dozivim vezu koja ne sputava moje planove.Plasim se osecanja kao i svega sto nije uverljivo.Preko lazi mogu da prelazim sve do onog trenutka dok to ne bude ugozavalo moj interes i planove.......
Valjda vam je dosta!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.