Kako zene voze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bez cigarete ne sedam u auto...To mi je fetis...Koji ostali mrze...:)...

Jednom sam napravila opsti haos...Utripovala sam da mi je uleteo pikavac nazad u auto i na sred raskrisnice, povlacim rusnu, izlazim u suknjici da proverim pozadi u kolima, a iza mene kolona trubi, svira...sve po spisku...kao i moj suvozac....Kad sam se uverila da je sve ok, krenula sam....
 

to je samo zato jer niko ne snima mucenike prastare starcice koji voze isto ovako...ali lakse je smejati se zenama....

Mene je udario jedan debil iduci u nazad, kada je pokusao da izadje iz garaze sa nekim vandimenzionim pik-apom gde se prethodno zaglavio i odvalio im znak za ulaz.....kakav retard, jos sam mu svirala sve vreme jer se iza mene napravila kolona, pa nisam imala kud...
izadje on, jos se i smeje...i kao : "izvini".......a ja pred nervnim slomom....:roll:

p.s. ovaj cak i nije bio starcic
 
Predpostavljam pridruzice nam se decki, ali ja hocu vas cuti VAS zene ...kakve ste u prometu, agresivne, postujete pravila..imate li prekrsaja, odrzavate li redovito aute, znate li ista oko mehanike, da li ste ikad zamjeli kotac...itd
 
Nema donamileve pa cu ja reci pu prva ;) :zcepanje:

Odmah na pocetku cu reci da je mm radio kao automehanicar pa sam uz njegov posao i ja naucila nesto oko toga,a znam zameniti i tocak (to sam prvo morala da naucim).
Imam polozeno vise od sedam godina i volim da vozim.Nemam licno svoj auto ali mm i ja delimo ovaj jedan koji imamo...mada ga on vise vozi nego ja.Imala sam hondu civic (kratku, 91.godiste) dok sam radila ali mi je vremenom postala mala...zbog dece.
Pre pet godina imala sam dve saobracajke kojih se stidim.Za prvu sam dobila minimalnu novcanu kaznu,a za drugu sam imala uslovno godinu dana.Volim brzu voznju ali uspevam da se kontrolisem jer vise neidem nikuda sama...i dosta sam mirna dok vozim.
 
Odlicna tema :ok:
Vozim negde oko 5 godina, postujem propise, al desi se ponekad da prodjem kroz crveno :rumenko:
Volim brzu voznju... Inace, oko popravke automobila se slabo razumem... :whistling:
Vozim svoj Peugeot 307, jako sam zadovoljna njime za sada... :super:
 
Predpostavljam pridruzice nam se decki, ali ja hocu vas cuti VAS zene ...kakve ste u prometu, agresivne, postujete pravila..imate li prekrsaja, odrzavate li redovito aute, znate li ista oko mehanike, da li ste ikad zamjeli kotac...itd

Zene u saobracaju imaju prednosti! :) Recimo ako je neka guzva u saobracaju i treba da se ubacim negde ispred nekoga... Zena za volanom je moja sansa!!! :D
 
Predpostavljam pridruzice nam se decki, ali ja hocu vas cuti VAS zene ...kakve ste u prometu, agresivne, postujete pravila..imate li prekrsaja, odrzavate li redovito aute, znate li ista oko mehanike, da li ste ikad zamjeli kotac...itd

Bila tema već milion puta, ali ajde... iovako je dosadno...:mrgreen:

U saobraćaju? Odlična!
Prekršaja? 0!
Održavanje auta? Vrši mm!
Mehanika? Znam ali imam muža!:mrgreen:
Promeniti gumu? Ne, opet imam muža.:zcepanje: A i nikad mi nije pukla guma. :lol::lol::lol:

"Ja samo vozim, ja samo sviram, ja nemam razlog da se živciram...":zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Za temu koju sam ponovila, iskrene isprike
Zene u saobracaju imaju prednosti! :) Recimo ako je neka guzva u saobracaju i treba da se ubacim negde ispred nekoga... Zena za volanom je moja sansa!!! :D

Ovo mi se sviDZa:D
Nestto slicno me je navelo otvorit temu..o tome cu nekom drugom prilikom, sad mogu reci da volim voziti..imam svoje auto, muz ima svoje, odrzavam ga u servicu...Tudum sam za mehaniku i kad bi mi pukla guma u nekoj nedoziji imam plan zvati policiju,a blizu kuce zvacu muza:mrgreen:
agresivan sam vozac kad ne vozim obitelj, mada znam da se meni nesto dogodi...:(ne zelim misliti
vozacka mi je na suzpenziji, uslovnom...bila ne znam koliko puta,sa sudijom za prekrsajem sam na TI, pocece mi davat novogodisnji popust 20% kako sam krenula:zcepanje:
Vozim 14 godina, nisam imala prometne, ne racunam ona pocetna udranja o zid parkiralista ili branik....:mrgreen:
 
Za temu koju sam ponovila, iskrene isprike


Ovo mi se sviDZa:D
Nestto slicno me je navelo otvorit temu..o tome cu nekom drugom prilikom, sad mogu reci da volim voziti..imam svoje auto, muz ima svoje, odrzavam ga u servicu...Tudum sam za mehaniku i kad bi mi pukla guma u nekoj nedoziji imam plan zvati policiju,a blizu kuce zvacu muza:mrgreen:
agresivan sam vozac kad ne vozim obitelj, mada znam da se meni nesto dogodi...:(ne zelim misliti
vozacka mi je na suzpenziji, uslovnom...bila ne znam koliko puta,sa sudijom za prekrsajem sam na TI, pocece mi davat novogodisnji popust 20% kako sam krenula:zcepanje:
Vozim 14 godina, nisam imala prometne, ne racunam ona pocetna udranja o zid parkiralista ili branik....:mrgreen:

Meni se to nikad nije desilo... što ne znači da neće... pu, pu... daleko bilo...
A kako se ne uspeš izvući kad te zaustave?
Meni su naplatili jednom i to kad je mm sedeo pored...
Inače, uvek puste...

Jednom me zaustavili, opet sa mm :roll: , vozila jako puno preko ograničenja, vadim ja novčanik, i tip mrtav ladan, meni kaže:"Ne, ne... ti zatvori novčanik... momak neka plati...":mrgreen::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Pita mm njega:"Što ja, ona je vozila?" tek će ovaj:"Kako njoj da naplatim!?":eek::mrgreen::zper::zcepanje:
Hahahahah...:manikir:
 
vozacka mi je na suzpenziji, uslovnom...bila ne znam koliko puta,sa sudijom za prekrsajem sam na TI, pocece mi davat novogodisnji popust 20% kako sam krenula:zcepanje:
Vozim 14 godina, nisam imala prometne, ne racunam ona pocetna udranja o zid parkiralista ili branik....:mrgreen:

Boli te dobijes uslovno, mene rebnuli citavo bogatstvo... :( Za moje avanture.

Danas sam vozio u kolima neku tortu, i ko za inat neki ispred mene naglo zakoce i ja morao da kocim... SRECA!!! pa sam je vezao pojasom!! Pa je ostala citava!
 
Boli te dobijes uslovno, mene rebnuli citavo bogatstvo... :( Za moje avanture.

Danas sam vozio u kolima neku tortu, i ko za inat neki ispred mene naglo zakoce i ja morao da kocim... SRECA!!! pa sam je vezao pojasom!! Pa je ostala citava!

Jaoooo... ne podsećaj me...:whistling::whistling::whistling:
Mi se zimus vraćamo sa slave, ja tortu stavim na krilo i zaspem, a mm pojača grejanje... :sad2::sad2::sad2::sad2:

Možeš misliti šta je bilo... budim se u NS-u... torta razlivena po meni i sedištu... bila sam lepljiva od torbe, jakne do gaće... jojjjj... kad se samo setim...:sad2::whistling::mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top