Kako videti šifru od mejla dok je korisnikov profil online?

Na password manager jesu sifre ali moze da postoji sifra i za administratora da ne bi tako neko cackao tudje sifre.
Pa da ali on vec ima PIN kod telefona, trazice mu PIN ili pattern da bi video sifru, ako to zna moci ce da vidi lozinke bez problema.

To bi bilo u redu da je pitao tako.
Medjutim pitao je ovako:

To kakve su mu namere to je vec za psihologiju a ne za IT. On komotno moze da postavi identicno pitanje sa drugog naloga i kaze da mu je baba zaboravila sifru, bio bi apsurd da mu niko ne odgovori. a to je generalno svakodnevni problem vecine ljudi, licno imam milion razlcitih sifara sigurno je da ih ne pamtim sve.

Tolika buka oko "password tutorijala" a ljudi postavljahu dosta provokativnije stvari samo lepse upakovane, mozda i bolje da ne znate inace bi tek izbio haos.

Ako bi pitao kako da spijunira poruke, lozinke, browsing istoriju sa tudjeg uredjaja kojem nema dozvoljen pristup (sto je doduse vec pitao) - tu vec nece dobiti detaljne instrukcije kako to da uradi bar od mene i tu se vec igra sa vatrom jer hajde sto nije legalno ali prvenstveno nije eticki i nije fer. " Iako i tu postoje aplikacije koje su ironicno odobrene EU regulativama. Ali to je vec druga tema.
 
Ako bi pitao kako da spijunira poruke, lozinke, browsing istoriju sa tudjeg uredjaja kojem nema dozvoljen pristup (sto je doduse vec pitao) - tu vec nece dobiti detaljne instrukcije kako to da uradi bar od mene i tu se vec igra sa vatrom jer hajde sto nije legalno ali prvenstveno nije eticki i nije fer. " Iako i tu postoje aplikacije koje su ironicno odobrene EU regulativama. Ali to je vec druga tema.
Nije ti eticki sa tudjeg telefona da dajes savet da spijunira a jeste eticki kad vec ima u rukama tudji telefon.
Ok.
 
Pozdrav.

Imam pristup telefonu koji znam da otključam i mogu bez problema da udjem na gmail te osobe. Treba da saznam koja je trenutna šifra mejla - kako to da vidim na telefonu?

Ne želim da menjam šifru, niti išta. Već samo želim da vidim trenutnu šifru na gmailu dok je korisnik vec ulogovan. Dakle ja mogu da čačkam na tom mejlu ali ne znam šifru - kako saznati? Hvala.

Hajde jos jednom, pazljivo, polako, procitaj sta si pitao. Nadam se da nemas vise od 15 godina....
 
Pozdrav.

Imam pristup telefonu koji znam da otključam i mogu bez problema da udjem na gmail te osobe. Treba da saznam koja je trenutna šifra mejla - kako to da vidim na telefonu?

Ne želim da menjam šifru, niti išta. Već samo želim da vidim trenutnu šifru na gmailu dok je korisnik vec ulogovan. Dakle ja mogu da čačkam na tom mejlu ali ne znam šifru - kako saznati? Hvala.
google account password nema teorije da izvuces, a on ti treba da vidis druge passworde...
 
Pozdrav.

Imam pristup telefonu koji znam da otključam i mogu bez problema da udjem na gmail te osobe. Treba da saznam koja je trenutna šifra mejla - kako to da vidim na telefonu?

Ne želim da menjam šifru, niti išta. Već samo želim da vidim trenutnu šifru na gmailu dok je korisnik vec ulogovan. Dakle ja mogu da čačkam na tom mejlu ali ne znam šifru - kako saznati? Hvala.
https://www.ucionica.net/sigurnost/kako-vidjeti-spremljene-lozinke-na-google-chromeu-7815/
Zašto to sebi radiš?
Samo ćeš se osećati još jadnije.
I kad ništa ne nađeš osećaćeš se jadno.
 

Back
Top