KAKO VAM JE BILO NA KONCERTU BIJELOG DUGMETA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
majcheki:
I još jednom...

laže svako ko kaže da je bio dobar koncert.


Lopovi ***** im m...

Ništa nisam čula a bila sam na 100m od bine. Masa je skandirala ''jače, jače'' i ''lopovi, lopovi''i izviždali su ih muški a onda je veeelika većina napustila koncert.

Kreteni.

Na ulazu je svako morao da baci flašicu sa vodom ili sokom, da bi tu istu kupio unutra za 100 din. i dobio bez čepa (valjda da bi morali ponovo da dodjemo)

SMEŠNO, UŽASNO, ODVRATNO

Razočarana sam do yaya

cep se nije davao zbog sigurnosti
da ih ne bi slucajno neko gadjao...
mada ne verujem da bi bilo takvih
 
plavusa ana:
Mea Nox:
E to sam zeleo da cujem. Znaci nisam jedini koji veoma zedovoljan koncertom.
Hvala Ljubo.
:D

meni je bilo divno
i ja sam plakala na svakoj ali bukvalno svakoj pesmi
dosla sam u 2 i bila u prvom redu
bilo je divno
i ovo cu pamtiti ceo zivot
:D

Pa zato i jesi plavusha. Plakanje uz kretenske pesme matorih degena kojima je pod stare dane zatrebao kesh...To mogu samo izabrani... :D
 
a ne, ne... ja sam dala 1000 dindži da vidim njihov koncert jer mi se sviđa taj fazon muzike, malo retro ali O.K.

Ali mi se nije svidelo ono što su napravili - vašar, običan vašar!!!!!!!!

Pa koliko sam :evil: na njih, neću pustiti taj CD nikad više... Osim, naravno, ukoliko ne čujem javno izvinjenje građanima ove zemlje - što se neće desiti NIKAD
 
Ljuba82:
Чак ни прашина, бахато обезбеђење (замало да завршим у марици :x ), неподшишана трава (е за то им не би требало више од 1000 Е), лоша организација у вези са пићем, лоше озвучење (срећом били смо близу пројектора, па није било тако значајно), неподношљиве рекламе ПИНКА (праћене салвама звиждука...хехехехе :twisted: )...нису могли да спрече да се сви који су били на хиподрому феноменално проведу.
Примера ради многе рибе су плакале. Поред мене је била риба која води КЛОПКУ (тако ми је речено). Нека риба из њене екипе је плакала.
Сад сам дошао кући...кажу да ови који су гледали концерт преко ТВ-а нису одушевљени, поготово кад је Тифа кренуо. Међутим...доживљај на лицу места, чак и тада, је био неописив.
По доживљају и емоцијама (мада не и по квалитету свирке у појединим песмама...мада опет рецимо песма...Све ће то мила моја...је одсвирана као на CD-у...перфектно)...ставио бих га испред свих великих концерата које сам одслушао...а било их је...
Генерално...најлепше су ми биле баладе у акустичном делу биса. Зато сам и дошао на концерт. Нисам баш фан ових бржих њихових песама...мада су и оне ОК.

P.S. Боље што нису свирали Пљуни и запевај моја Југ... иако је публика већим делом тражила. Мене би то лично испровоцирало.
P.P.S. Да резимирам...упркос бројним манама...феноменално!!!



Skroz si u pravu i drago mi je da na ovom forumu postoji makar par ljudi koji su se sinoc dobro proveli i uzivali na koncertu.
 
Ljuba82:
Могу да разумем људе који су се сморили због озвучења. Тотално је некоректно узети те паре и не приуштити свим људима квалитетан програм.
На моју срећу...био сам међу 15-20 000 људи који су концерт феноменално доживели. Иначе био сам са леве стране највећег пројектора (на њему су биле рекламе за пиво)...значи неких 100-тинак метара од бине.

Жао ми је што велика већина није уживала, али на неки начин за то могу да захвале и свом неискуству...у смислу посећивања оваквих манифестација. Е бре људи...рибе се убише од суза.

Такође...што се тиче наслова у новинама...чланци су базирани по томе где су репортери били у време наступа. Они који су били на добром месту (већина) су одушевљени и сматрају да концерт улази у историју, баш као и ја (ЈБГ-а иако ми је искрено жао због већине...не могу да кажем да ми је жао што сам се екстра провео). Они, мање упорни (читај лењи) су написали то што су написали.

На крају ми остаје мало жал...што је све ово била жешћа комерцијала...што се могло закључити по Тифином интервјуу (мада сам знао да се ради због пара, али сам мислио да има и емоција).

Илузионисто...био је Ђурђевдан.

Мислим да сам био објективан у овоме. Очигледно се велика већина сморила, али људи...они срећнији...

Хеееееееееј ноћи...стани зооооора нек сване...

Резиме...феноменално потрошене паре упркос многобројним проблемима (прашина, трава, пиће...). То више не би требало да се догађа.

...и да поновим на овом месту. Можда најбоље потрошених 1000 Д.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top