Како спречити Тому?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Толико сам сигуран да жути(и њихове газде) неће дозволити да СНС дође на власт да су спремни да пусте Шешеља из затвора да би у том крљању између Томе и Шешеља опет дошли у ситуацију да учествују у некој будућој Влади.шта ви мислите о томе?
 
Толико сам сигуран да жути(и њихове газде) неће дозволити да СНС дође на власт да су спремни да пусте Шешеља из затвора да би у том крљању између Томе и Шешеља опет дошли у ситуацију да учествују у некој будућој Влади.шта ви мислите о томе?

Nema ništa od Šešelja
Prošlost.
 
Nema ništa od Šešelja
Prošlost.

довољно је да напампрче неких 6,7 %па да буду пожељни коалициони партнери...то сигурно може Шешељ да уради...е сад...јасно је чији би они коалициони партнер били...тј јасно је чији су и данас...
 
довољно је да напампрче неких 6,7 %па да буду пожељни коалициони партнери...то сигурно може Шешељ да уради...е сад...јасно је чији би они коалициони партнер били...тј јасно је чији су и данас...

Pa pošto je Toma izdajnik i ružan je, onda bolje da se ujedine oko DS i NATO-a. Lako će zaboraviti bombardovanje, isto kao i žuti.
 
Толико сам сигуран да жути(и њихове газде) неће дозволити да СНС дође на власт да су спремни да пусте Шешеља из затвора да би у том крљању између Томе и Шешеља опет дошли у ситуацију да учествују у некој будућој Влади.шта ви мислите о томе?

Znači ti bi, zarad dolaska stiroporaca na vlast, da šešelj istrune u Hagu?:think:
 
Znači ti bi, zarad dolaska stiroporaca na vlast, da šešelj istrune u Hagu?:think:

наравно да не...данас сам потписао ону петицију за ослобађање....иза Шешеља је ОДАВНО морала да стане *држава* Србија зато што Хаг брутално гази права њеног грађанина!али то радикали никад нису покренули!већ их само интересује пљување СНСа...овде говорим о тајмингу кад ће се то урадити и разлогу...мислиш да ће тај развој догађаја бити добар за Србију ако се настави овакво непријатељство СРСа према СНСу у корист жутих марионета?
 
наравно да не...данас сам потписао ону петицију за ослобађање....иза Шешеља је ОДАВНО морала да стане *држава* Србија зато што Хаг брутално гази права њеног грађанина!али то радикали никад нису покренули!већ их само интересује пљување СНСа...овде говорим о тајмингу кад ће се то урадити и разлогу...мислиш да ће тај развој догађаја бити добар за Србију ако се настави овакво непријатељство СРСа према СНСу у корист жутих марионета?

a ipak bi voleo da leži u kazamatu dok ne prodju izbori?

e jeste vam frka od njega:hahaha:
 
објасни онима коме нису јасне твоје мисли

па ако би у тој свађи са Томом СРС некако прегурао цензус(јер би несумњиво та свађа имала потпуну подршку у извештавању од стране жутих медија) са киме би радикали онда ишли у коалицију?са Томом не би..а данашње нападање једине опозиционе странке која може и ХОЋЕ да мења власт и тражи ванредне изборе-чијим коалиционим партнерима чини СРС?коме једино одговара то њихово понашање?
 
a ipak bi voleo da leži u kazamatu dok ne prodju izbori?

e jeste vam frka od njega:hahaha:

да,потписао сам петицију зато што би волео да лежи тамо и пратим суђење само због тога...по истој логици сте и ви опозиција режиму зато што га уопште не нападате већ то једино чините птротив СНСа...дакле стварно не могу да уђем у траг радикалске логике....
 
да,потписао сам петицију зато што би волео да лежи тамо и пратим суђење само због тога...по истој логици сте и ви опозиција режиму зато што га уопште не нападате већ то једино чините птротив СНСа...дакле стварно не могу да уђем у траг радикалске логике....

Koji to MI?:hahaha:

Meni ste isti vi sa značkom kao i oni sa bedžom.
Luzeri:bye:
 
а ти му онда дођеш жути телетабис?ух једва чекам да нестанете са политичке сцене па да не морам да слушам више те (имамо филинг) небулозе као *Лузери*....

stiroporac, ne moram da budem ni u jednoj stranci, spremaj stiropor, pa u aprilu na ulicu, da budete još smešniji
 
Koji to MI?:hahaha:

Meni ste isti vi sa značkom kao i oni sa bedžom.
Luzeri:bye:

Zato ovde oksidiraš i potpiruješ animozitet koji upravo kritikujemo. Jedan običan LDPovac ili DSovac sigurno uživa da huška i zavađa one koji bi mogli da im naude. Providni ste ko flis papir a siroti radikali tek treba da vide ko ste i šta ste. Samo se nadam da neće biti prekasno.
 
Није ми јасно шта ми Срби добијамо ако наместо ДС дође СНС?
Може ли ми неки СНС-овац или СНС-овка да објасни у кратким цртама, колико видим сви нешто добијају, а ми Срби чему можемо да се надамо?
 
Znači ti bi, zarad dolaska stiroporaca na vlast, da šešelj istrune u Hagu?:think:

Neka dodje kad god mu volja (kad ga puste) nema to veze sa SNS, oni sto su uz nju- ostace, ostali kako koji i kamo im drago.
Sad sto nas koji smo bili na mitingu pogrdno (e sto se nasekirah:)) nazivaju "stirporci", da, nije sramota sedeti na stirioporu, sramota je hteti navodno oboriti rezim sedeci u fotelji i izdavati "saopstenja" za javnost, a dobro da neki ovde indirektno priznaju da ce SRS sa zutima, kao i DSS, samo - kazu- ceka se Seselj.
 
Seselj ima verovatno najjaci nastup od svih nasih politicara. Najbucniji, cesto i najsuroviji. Koliko ima smisla to sto on prica, to je druga tema. Ali pored njega, Kostunica i Nikolic nemaju sta da traze.
DSS bi bio u opasnosti da ne predje cenzus, a SNS bi nesto oslabio. Ne verujem da bi bili slabiji od SRS, ali taman toliko da ne mogu da budu vlast. Nemoguce je da se SNS i SRS dogovore ko treba da bude premijer, ako bi Tadic ostao predsednik. A u toj celoj prici bi DSS koji je presao cenzus bio iznudjen igrac.

A Seseljevo boravljenje u Hagu je vec 8 godina. Ima do sada utvrdjenu kaznu za nepostovanje suda od 1,5 godine sto je odsluzio i ostaje mu 6 i po 'odradjenih' godina. A dokaze protiv Milosevica sud vise ne moze da koristi. Ne bi bilo preterano iznenadjenje da negde 2012 na 2013. bude pusten, taman kad izbori kod nas prodju. Mada, posto sa Hagom imamo vise nesporazuma, mozda ga za inat budu pustili i pre nasih izbora. Tesko je pretpostaviti.
 
Ово је изузетно озбиљно питање за Србију. Бар ја (као бивши члан СПС-а) бих највише волео да се већ идућег месеца Шешељ врати у Београд и да се на Сурчину он и Тома поздраве као што и приличи кумовима, па да за пар месеци одувају ове жуте. На залост, то је само пуста жеља. Раскол ове две опције је највећа несрећа за Србију и на ту карту жути и играју.
 
Толико сам сигуран да жути(и њихове газде) неће дозволити да СНС дође на власт да су спремни да пусте Шешеља из затвора да би у том крљању између Томе и Шешеља опет дошли у ситуацију да учествују у некој будућој Влади.шта ви мислите о томе?
Ja zaista ne mogu da verujem da "zuti treba,ili ne treba da dozvole" narodu da ih smeni :) Nije Srbija njihovo privatno vlasnistvo,iako su oni ubedjeni da jeste :mrgreen:
Sve mi se cini da oni hoce da budu smenjeni bas na onaj njihov "jeziv"nacin.
Nije Seselj bas takva baba-roga,da mogu nekoga da uplase sa njim:)
 

Back
Top