Kako prici nekoj?

Znači misliš da odbija susret ne zbog fizičke deformacije za koju ti nije rekla, nego iz anksioznosti i sl.
Нема она деформацију него је екстремно гојазна. Хах....а ја јој то не замерам јер јој отворено кажем да хоћу само кафу и сладолед и шетњу и причу и смејање. Све нам то иде. Међутим, она на дневној бази понови осамсто пута како је највећи габор који не заслужује ни живот а камоли љубав.
 
Мa радила до скоро као мед. сестра и дала отказ. После 27 година стажа. Мислим да је цепа депресија али неће да се лечи. Кажем да сам већ ишао код ње пред врата али није хтела да изађе. Ја се питам зашто ми је Бог послао њу и шта је хтео тиме.

Kako je radila kao medicinska sestra sa 130kg? One se dosta kreću. Pokušavam da zamislim kako podiže pacijenta ili tako nešto… mnogo mi je čudna ta priča.
 
Kako je radila kao medicinska sestra sa 130kg? One se dosta kreću. Pokušavam da zamislim kako podiže pacijenta ili tako nešto… mnogo mi je čudna ta priča.
Па шта да ти кажем. Замисли кад је дала отказ јер је дала терапију некој болесној баби која је после три дана умрла и она умислила да је она та која је крива за смрт.
 
Па шта да ти кажем. Замисли кад је дала отказ јер је дала терапију некој болесној баби која је после три дана умрла и она умислила да је она та која је крива за смрт.

Da njoj nisu bili strogi roditelji ili je majka krivila za nešto tipa što je ostala u braku zbog dece? Taj kompleks krivice i samokažnjavanje obično kreće iz detinjstva.
 

Back
Top