Kako prepoznati dobrog estetskog hirurga?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.942
Ovo me pitanje bas proganja

Kako prepoznati dobrog estetskog hirurga ?

Već duže vreme mi se ne dopada moj nos dok sam bila mladja bio je sasvim uredan ali kako godine idu nos ne prestaje da raste i sad mi se više ne dopada

Znaci to bi vrlo rado htela da sredim

E sad nekako razmišljam možda je najbolje zakazivati termine za razgovor i posmatrati osoblje u ordinacijama

Jer sve te devojke imaju po neku odradjdnu intervenciju hirurg neće dozvoliti da ima osoblje sa falinkama i normalno da će to resavati gratis tim devojkama

Šta mislite ? Da li se na taj način može odabrati dobar hirurg ?


IMG_0520.jpeg
 
Žalim što ne mogu pomoći nikako, ali raspituj se na pravim mestima kod pametnih i ozbiljnih ljudi.
Kod nas je čovek od poverenja dr Colić jer je sniman i za TV kako obavlja svoje operacije i kako ljudi izgledaju pre, a kako posle. Npr. njemu bih napisala email za neke osnovne informacije, pa ako on to ne radi, da mi preporuči sigurnog stručnjaka, a 100% zna ljude iz Srbije, ali i regiona.
 
Poslednja izmena:
E sad nekako razmišljam možda je najbolje zakazivati termine za razgovor i posmatrati osoblje u ordinacijama
Ovo ne, jer postoje ljudi koji imaju kukaste noseve, ali žive sa tim mirno i sjajno. Ne bi nijedan ozbiljan estetski hirurg ganjao svoje osoblje da se obavezno "ukalupi" u standarde ako im ti sitni "feleri" ne narušavaju kvalitet života.
Isidora Bjelica se pamti, ali najmanje po nosu. Pamtim je po divnim šeširima i žustrom jeziku, ali moram dodati da je bila harizmatična i lepa žena.
Svi imamo neke nedostatke ili viškove, ali kad zračimo zadovoljstvom i ljubavlju prema životu, to je sve totalno neupadljivo.
 
Prva je lepsa, smeje se, druga je srednje ruznog nosa a ozbiljno neraspolozena....kljunarka ce pre biti pozvana da svrati iz grada na pice i da se gleda filmic...

Esteticaru poruciti , nemoj da se stidis covece, otfikari vise vidis da ima na pretek...+0.7cm

Ne zezam se, pre bih pozvao ovu sto kao ima ruzan nos, mada nije nesto ruzan....ko sam ja da tu vidim ruznocu.......mislim da ne vidim ruznocu u ovakvom nosu...mozda u nekom drugom vidim..

Prva ima lepse jagodice....mozda je do toga....
 
Poslednja izmena:
Prva je lepsa, smeje se, druga je srednje ruznog nosa a ozbiljno neraspolozena....kljunarka ce pre biti pozvana da svrati iz grada na pice i da se gleda filmic...

Esteticaru poruciti , nemoj da se stidis covece, otfikari vise vidis da ima na pretek...+0.7cm
To su psihološke more. Neko se budi i leže razmišljajući o svom nosu, malim delovima tela, velikim, te ovakvim, te onakvim.
Ako neko ima ozbiljan i racionalno objašnjiv problem sa svojim telom, podržavam ako odluči da ga rešava.
Zašto bi neko čitav život proveo gledajući se u ogledalo nesrećan ako je dovoljna neka rutinska estetska operacija?
Mom komšiji "Ušketu" se život promenio otkako je sredio svoje uši.
Samopouzdanje se vratilo, nije nimalo više stidljiv i povučen, oženio se, živi lep porodični život. Mislim, bravo za odluku i sprovođenje iste.
Sa druge strane, gledam svaki dan klempave KPOP zvezdetine za njihovo tamo područje, i niko nikad nije istakao te ušI. Takve su kakve su, a oni prelepi ljudi koji stvaraju umetnost, a ta umetnost nekoga uveseljava i očarava stalno.
 
To su psihološke more. Neko se budi i leže razmišljajući o svom nosu, malim delovima tela, velikim, te ovakvim, te onakvim.
Ako neko ima ozbiljan i racionalno objašnjiv problem sa svojim telom, podržavam ako odluči da ga rešava.
Zašto bi neko čitav život proveo gledajući se u ogledalo nesrećan ako je dovoljna neka rutinska estetska operacija?
Mom komšiji "Ušketu" se život promenio otkako je sredio svoje uši.
Samopouzdanje se vratilo, nije nimalo više stidljiv i povučen, oženio se, živi lep porodični život. Mislim, bravo za odluku i sprovođenje iste.
Ja kad sam bio mali nosio sam naocare i imao nesto sto mi se cinilo kao ruznu glavu , kao malo vecu, a nije bas mnogo veca po kapi sam znao da nije mnogo veca...
Ali sam imao pravilo da sam medju ruznijima u odelenju ali me boli briga, jer sasvim lepo komuniciram i druzim se sa svima koji su meni fini i onda me zabole...bukvalno...me nije briga..
I onda sam bio ruzan i pametan u osnovnij, pa mlad lep zato sto sam mlad a pametan u srednjoj, pa u zadnja dva razreda srednje mlad i prosceno lep i pametan..
A onda na faksu se razvoj i rast kostiju tako namesti drugacije rastu kosti glave dok si dete a drugacije kasnije i odjednom ti postanem medju lepsima, pa na trecoj godini jos lepsi , bukvalno otkicaju na mene ko me prvi put vidi , doduse bio je covek maneken na koga su otkidale vise nego na mene a postovao me nenormalno jako..al bio lep kao slika, drhte i izgube glas kad je na 3 m od njih..nijedna ne moze da se otme tom utisku..

I poenta price, da sam sebi ucrtao san tj nocnu moru da sam ruzan kao taj klinac u 7 godina i pre , koja nepravda i problem bi bio za mene..uzas...
Ovako bolelo me uvo , bolelo me uvo i posle, kad sam slusao na stanici dok cekam bus kako sam lep i kako mi prilaze da pitaju svasta nesto ...
Ali nisam usadio sebi traume...ono sto mi se cinilo kao veliki ali do bola osetljiv nos , namirisem autobus koji je 6km daleko od nas......bio je sasvim normalan ili blago povecan nos ali bas blago...ali vise nije nego blago...


Ne usadjujte nocne more sebi nikad...jer vazi pravilo i nadalje posle 27...drugacije rastu kosti glave do 50 valjda...znam da su neki postali izuzetno lepi starci , a bili su krlj mladici...bas ono bili pluruzni mladici ali su bili bas lepi starci...tj 45godisnjaci..
 
Ovo me pitanje bas proganja

Kako prepoznati dobrog estetskog hirurga ?

Već duže vreme mi se ne dopada moj nos dok sam bila mladja bio je sasvim uredan ali kako godine idu nos ne prestaje da raste i sad mi se više ne dopada

Znaci to bi vrlo rado htela da sredim

E sad nekako razmišljam možda je najbolje zakazivati termine za razgovor i posmatrati osoblje u ordinacijama

Jer sve te devojke imaju po neku odradjdnu intervenciju hirurg neće dozvoliti da ima osoblje sa falinkama i normalno da će to resavati gratis tim devojkama

Šta mislite ? Da li se na taj način može odabrati dobar hirurg ?


Pogledajte prilog 1553534
Ja pjan od ljubavi i rozea, pročitao erotskog hirurga...kakav epic fail.

Sve podržavam, na dobrovoljnoj bazi.
 
Ovo me pitanje bas proganja

Kako prepoznati dobrog estetskog hirurga ?

Već duže vreme mi se ne dopada moj nos dok sam bila mladja bio je sasvim uredan ali kako godine idu nos ne prestaje da raste i sad mi se više ne dopada

Znaci to bi vrlo rado htela da sredim

E sad nekako razmišljam možda je najbolje zakazivati termine za razgovor i posmatrati osoblje u ordinacijama

Jer sve te devojke imaju po neku odradjdnu intervenciju hirurg neće dozvoliti da ima osoblje sa falinkama i normalno da će to resavati gratis tim devojkama

Šta mislite ? Da li se na taj način može odabrati dobar hirurg ?


Pogledajte prilog 1553534
da pokusas prvo hijaluron?
 
Uh, šta se meni sve ne svidja pa ništa. Inače , imam drugaricu koja je isto mislila da operiše nos pa kad je
videla da to uopšte nije naivno odustala. Treba dooobro da razmisliš. Osim toga,ovde kod nas, malo malo. pa izadje afera
da neko sa osnovnom školom operiše ljude. A i to, ako je neko dobar hirurg ne znači da te neće upropastiti ili da
nećeš imati neke post operativne komplikacije.
 

Back
Top