Kako preboljevate raskid?

newerna_beba:
velika glupost.....:|
molila sam ga da mi ostavi njegove stvari, ali on nece, nema sanse....rekao je:"kad mene ne volis, sta ce ti moje stvari"
sinoc sam iskukala za jednu majcu, rekao je da ce da vidi....:(
sinoc smo izasli i jos uvek nije bas skroz kraj..ja sve to nekako drzim na granici, jer je rekao da od kad raskinemo nikada nece da mi se javi na ulici i izbegavace me.....
a ja hocu da se druzimo...a kako mu kazem da hocu da se druzimo, on pocne da se smeje, onako...od muke i kao da se slomi....
sta da radim???!!!
mislim da cemo samo da napravimo pauzu...
 
Nema tu drugarstva naancy. Bice kao sto je on tebi pricao za Nemanju. On tebe nece moci da preboli, znam to kako je. Ako ne zelis da se pomiris sa njim, nemoj da ga zoves i da mu dajes laznu nadu jer ce svaki tvoj poziv, poruka ili cimanje u njemu probuditi nadu da ti zelis da opet budete zajedno. Ovo ti pricam iz licnog iskustva... muske stvari ;)
 
Bas tako dJecko....
Nens... on ne moze da bude drug sa tobom jer te voli... i dok te en preboli nemoj to da ocekujes....
Pusti ga bar jedno 5-6 dana...Nemoj da ga zoves.... da mu sve to slegne fino....
Da se pomiri sa tim da niste vise zajedno....
A to da ti se ne javlja na ulicu... glupost njegova i glupi muski ponos... na to ne obracaj paznju....


 
shta za pet-shest dana cje prestati da je voli? :)

ja svaku svoju bivshu svejedno volim isto ko i uvek, i uvek se isto osecjam kad ih vidim, samo shto je to sad pomeshano osecjanjem razocharenja i necheg shto je proshlo, e sad ja sam valjda malo stariji nisam bash pubertetlija pa znam kako da se ponasham bez obzira kako se osecjam. ne kazhem da tako treba ali tako je ;-)
 
bebo bre, kakvih 5-6 dana? Ja bih pre rekao 5-6 meseci najmanje. Ja kad sretnem moju **** sve me podjednako boli kao kad mi je raskinula, a to je bilo pre pola godine. Samo nije to ta cista ljubav, jer sam shvatio koliko je ona jedna pokvarena i uobrazena osoba ali i dalje kad je samo vidim... udara u glavu ko sampanjac....
 
decko88:
bebo bre, kakvih 5-6 dana? Ja bih pre rekao 5-6 meseci najmanje. Ja kad sretnem moju **** sve me podjednako boli kao kad mi je raskinula, a to je bilo pre pola godine. Samo nije to ta cista ljubav, jer sam shvatio koliko je ona jedna pokvarena i uobrazena osoba ali i dalje kad je samo vidim... udara u glavu ko sampanjac....
ako on za NAJVISE 10 dana ne shvati koliku glupost pravi time sto nece na ulicu da joj se javi,onda je veliki kreten.... Ne shvatam sto ce postici time.....
O tome pricam.... a za koliko ce je preboljet.... to ce vec biti neki duzi vremenski period....
 
decko88:
bebo bre, kakvih 5-6 dana? Ja bih pre rekao 5-6 meseci najmanje. Ja kad sretnem moju **** sve me podjednako boli kao kad mi je raskinula, a to je bilo pre pola godine. Samo nije to ta cista ljubav, jer sam shvatio koliko je ona jedna pokvarena i uobrazena osoba ali i dalje kad je samo vidim... udara u glavu ko sampanjac....

Je*ote ne bi tugovao za ribom 6 meseci, pa da je Vida Guerra (ko zna, zna 8-) )
 

Back
Top