Quantcast

Kako povezati pc i LCD

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.131
Fosilvaso ? Ghost? da li shvatate da odgovarate na pitanja iz 2010-e godine?
Tema mi bila zanimljiva jer sam za test jedne grafičke išao spojiti PC na HDMI ulaz TV-a. A može biti zanimljiva i drugima koji nabave bolje kante sa HDMI-izlazom! Ukratko, rezultat je bio tako očajan da se nisam ni probao igrati sa zvukom. Rezolucija je bila nešto oko 736x 540! :zcepanje: Naime, ako i dobiješ sliku na taj ulaz, nemoj se iznenaditi lošem rezultatu!

hdmi.JPG

snejks

Elita
Poruka
16.870
Tema nije uopšte zanimljiva , ja sam na svakodnevnoj bazi puštao filmove sa pc-a preko tv-a preko hdmi porta i slika je naravno išla u hd rezoluciji bez problema. Jedino sam za zvuk morao doinstalirati drajvere za Grafičku karticu u mome slučaju je to bio amd hd 5670 sa 512 ddr5 na 128 bita

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.131
Tema nije uopšte zanimljiva , ja sam na svakodnevnoj bazi puštao filmove sa pc-a preko tv-a preko hdmi porta i slika je naravno išla u hd rezoluciji bez problema. Jedino sam za zvuk morao doinstalirati drajvere za Grafičku karticu u mome slučaju je to bio amd hd 5670 sa 512 ddr5 na 128 bita
tema je indirektno zanimljiva jer i danas imaš mudrace koji ne čitaju uputstva pa se onda čude!? :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.