Kako je biti srpski turista u Hrvatskoj?

nije nešto strašno. online ustaštvo je realno online. skoro sam se vratio iz dubrovnika na kaficu.
doduše, došlo mi je da smrskam kelneru lice kad je rekao "kod nas nije turska kafa nego frankova", mamicu mu ***** ustašku.

naravno tu su teme koje moraju da se izbegavaju ako hoćeš da imaš mira, kao npr. rat 90ih. orgijanja sada nema van stadiona, ali je bilo. isto kao u srbiji što su se svi upisali u četnike 90ih. to mora da se pamti.
 
Ostavicu za dogodine.
Samo da izguglam gde je to.
Netko ce te iznabadati i onda ces to preslikati na cijeli jedan narod i tako to ide u nedogled sa spiralom mrznje...

Da sam Srbin, nikada ne bi ljetovao u Hrvatskoj, osim u Dubrovniku (u slucaju da imam puno para) ili Istri.
Srbi su u Dalmaciji nepozeljni.
Kontinentalni Hrvati su u Dalmaciji nepozeljni.
Svi su u Dalmaciji nepozeljni, neki vise, neki manje (Srbi vise, ostali manje), ali Dalmatinci moraju od necega zivjeti.
Drugim rijecima, bili bi najsretniji da svi uplate ljetovanje, ali se nikada ne pojave.

Razumis li ti to Roko?

 
Netko ce te iznabadati i onda ces to preslikati na cijeli jedan narod i tako to ide u nedogled sa spiralom mrznje...

Da sam Srbin, nikada ne bi ljetovao u Hrvatskoj, osim u Dubrovniku (u slucaju da imam puno para) ili Istri.
Srbi su u Dalmaciji nepozeljni.
Kontinentalni Hrvati su u Dalmaciji nepozeljni.
Svi su u Dalmaciji nepozeljni, neki vise, neki manje (Srbi vise, ostali manje), ali Dalmatinci moraju od necega zivjeti.
Drugim rijecima, bili bi najsretniji da svi uplate ljetovanje, ali se nikada ne pojave.

Razumis li ti to Roko?

Vidis, izgleda imam Dalmatinske korene. :rotf:
 
Пошто је јако ружно користити слику удављеног младића као слику „хрватског туристе у Београду”, морам све подсјетити на дане кад је Сава била пуна лешева који су њоме доплутали до Београда...
 

Back
Top