Како исећи жељени део видео снимка на Јтујутбу, Вимео итд, да се не скида цео

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Можда је и ово већ било, али нисам приметио. Покушах са претрагом, али не знам како бих формулисао. Пробао сам рецимо са „како исећи део видеоклипа без преузимања“ и сл..

Хајде да видимо најбољи начин за ово:

Рецимо, музичка смотра а теби треба пар песама које ти се свиђају. Да скидаш неколико ГБ па да сецкаш, дангубно.
Има десетак понуда на Гуглу, али свака зеза, те ово те оно.
Од свих мени изгледа најбољи streamable, мада је и он изгледа ограничио да део који желиш не буде дужи од 10 минута. Али и за то има лека, ако ми треба баш рецимо 20-ак минута, исечем два дела па саставим. Ако ми треба дуже-онда ћу скинути цео снимак.

А сецкати видео који већ имаш на компу, најлакше Рел плејером.
Остала искуства?
 
ezgif.com нуди могућности сецкања и видео снимака и gif-ова, може се користити и линк, не мораш имати фајл на компу, само не знам да ли подржава Јутјуб, нисам пробао.
 
ezgif.com нуди могућности сецкања и видео снимака и gif-ова, може се користити и линк, не мораш имати фајл на компу, само не знам да ли подржава Јутјуб, нисам пробао.
не прихвата Youtube ни видео снимке преко 50 МБ
 
А да, заборавио сам скроз на то ограничење од 50MB...
Па да. А кад снимиш видео запис од само пар минута, са новим телефонима велике пикселаже, добијеш више од 50 МБ-
А стреамабле нема ограничење у том смислу, али не можеш да сецкаш парчиће веће од 10 МБ
 

Back
Top