Quantcast

kako dalje... i provera...

sta uraditi?

• uzmem racun i kazem da mi to treba da opravdam minus u privatnoj firmi...

glasova: 0 0,0%
  • nasmejem se i pomislim u sebi: kako li ce se iznenaditi kad platim sledeci put...

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
sta mislite vi, sta uraditi u situaciji kad sedite u kaficu i zelite da smuvate neku forumasicu na kesh (ne znam da li se devojke uopste i pale na kesh) i u trenutku kad konobar donese racun, ona uzme i plati a vi niste stigli da pokazete svoj novcanik iako ste se pre toga pobrinuli da usitnite pare i da u novcaniku ima vise novcanica?
i da li u tom slucaju treba, za svaki slucaj, proveriti racun jer moze da se desi da je manje platila?

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
sta mislite vi, sta uraditi u situaciji kad sedite u kaficu i zelite da smuvate neku forumasicu na kesh (ne znam da li se devojke uopste i pale na kesh) i u trenutku kad konobar donese racun, ona uzme i plati a vi niste stigli da pokazete svoj novcanik iako ste se pre toga pobrinuli da usitnite pare i da u novcaniku ima vise novcanica?
i da li u tom slucaju treba, za svaki slucaj, proveriti racun jer moze da se desi da je manje platila?
u tom slucaju, trebalo je sa doticnom da odete na klopu ;)

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
devojke se pale na kesh.
forumashice su devojke.
-----------------------------------
forumashice se pale.

jedino pravilo je da iznad 1,500 m nadmorske visine nema pravila.
tako da je moguce npr. da se devojka koja se inache pali na kesh, na kopaoniku nece paliti na kesh.
al` sve je to slaba vajda.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
vidis, ne stavih opciju brckanja po mobilnom telefonu... kopaonik, kazes? hm... onda to i nije losa ideja... vecera je uvek ekstra ideja... rebarca i, u tom slucaju, sopska sa lukom... ako ih takve zavoli, onda nema prepreka... i tako...
p.s. veceras Partizan - nas najveci srpski klub na svetu - dvojka k'o vrata... sa ili bez hendikepa... kad vam kaze vas rikan...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
Haha :lol: izadješ s forumašicom i posle virtuelne stimulacije hoćeš i na kesh da je osvojiš? :-D nema potrebe već je pržena čim je izašla s tobom bato. 8-)
nisam ja bata... ja sam rile... e, sad stvarno... kad smo vec kod stimulacije... jel ste videli sto ima ona simulacija roler kostera? i, udjete unutra i kao da ste se vozili... kad nema kise, dobar je i grad, kaze nas narod... a ekstra je osecaj... ja sam se vozio na prvom sedistu... i, sve sam video... osecao sam se kao neki ratnik u naucno-fantasticnom filmu... levo-desno... naglavacke... izgubi se covek... al', kad se ne plasi, ekstra je osecaj... bandzi je vec bzvz... ponavljam... ko skoci i drugi put, za mene nije normalan... jednom se i zezne covek, al' je ono preterano... jos me pita onaj: hoces da pipnes vodu? a ja mu kazem: pa, ne moram bas... jos mi to fali...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
ja sam chula, iz pouzdanih izvora, da plej partizana u slobodno vreme slusha navijachke pesme delija.
aha.
nikada! decidirano tvrdim... ne, ne i ne... to su bre sve ljudi sa ukusom... oni drugi idu na drugu stranu... mi slusamo samo klasike... saban... dzej... kemis... i takve stvari... stvarno, nema je ona bansi... hoce da joj nabacim mog drugara Kokija... on svira ekstra.... dugmetara je u pitanju ovde...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
crevca su zakon samo ako se prave kobasice... ovako, morace nesto sofisticiranije... e, kad smo vec kod kobasica.. meni se ekstra svidjaju one sto imaju beli luk u sebi... pa daje po malo gorak ukus... al' dobar... a i kazu da su dobar afrodizijak (ne verujte ovome, cisto da ima neke veze sa forumom)...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.