Како да стално будем пријављен на форум

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postovani Administrator Ivan,
Registrovao sam se jutros na forum.krstarica.com, i poslao sam tri poruke da bi ih moderatori mogli odobriti. Jos nisam dobio potvrdu, pa me interesuje, u cemu je problem? Koliko treba da cekam i da li mozete da mi izbrisete datum rodjenja koji sam slucajno stavio u svojim licnim podacima? Ima li koga?
Lijep pozdrav Momcilo_LM
 
Postovani Administrator Ivan,
Registrovao sam se jutros na forum.krstarica.com, i poslao sam tri poruke da bi ih moderatori mogli odobriti. Jos nisam dobio potvrdu, pa me interesuje, u cemu je problem? Koliko treba da cekam i da li mozete da mi izbrisete datum rodjenja koji sam slucajno stavio u svojim licnim podacima? Ima li koga?
Lijep pozdrav Momcilo_LM
Ne dobijaš posebnu potvrdu nego pogledaš u svoj profil da li su ti poruke objavljene. Koliko vidim imaš objavljenih 5 poruka tako da će se sve ubuduće videti odmah na forumu kao i svakom drugom članu.

Dobrodošao na forum Krstarice! :D

Welcome Aboard Hasan Minhaj GIF by Patriot Act
 
Ne dobijaš posebnu potvrdu nego pogledaš u svoj profil da li su ti poruke objavljene. Koliko vidim imaš objavljenih 5 poruka tako da će se sve ubuduće videti odmah na forumu kao i svakom drugom članu.

Dobrodošao na forum Krstarice! :D

Welcome Aboard Hasan Minhaj GIF by Patriot Act
Postovani Dlugomir,
Hvala na dobrodošlici. Posto si moderator, mozes li mi reci kako da izbrisem recimo datum svog rodjenja koji sam slucajno stavio u licnim podacima.
Lijep pozdrav Momcilo_LM
 
Postovani Dlugomir,
Hvala na dobrodošlici. Posto si moderator, mozes li mi reci kako da izbrisem recimo datum svog rodjenja koji sam slucajno stavio u licnim podacima.
Lijep pozdrav Momcilo_LM
Ne vidim opciju za brisanje tih podataka. Jedino može da se uključi opcija da to nikome ne bude vidljivo, što si koliko vidim i uradio.
 
Postovani Administrator Ivan,
Registrovao sam se jutros na forum.krstarica.com, i poslao sam tri poruke da bi ih moderatori mogli odobriti. Jos nisam dobio potvrdu, pa me interesuje, u cemu je problem? Koliko treba da cekam i da li mozete da mi izbrisete datum rodjenja koji sam slucajno stavio u svojim licnim podacima? Ima li koga?
Lijep pozdrav Momcilo_LM
oduvek se moglo menjati podatke u svom profilu, odes u detalji naloga
sto se tice odobrenja poruka, ti si se registgrovao danas u 10:30 a vec u 11:15 su ti oodbrene poruke,
u zavisnosti na kom forumu si pisao te poruke i da li je tada bilo moderatora na tom forumu ili supermoderatora
 
Poslednja izmena:
oduvek se moglo menjati podatke u svom profilu, odes u detalji naloga
sto se tice odobrenja poruka, ti si se registgrovao danas u 10:30 a vec u 11:15 su ti oodbrene poruke,
u zavisnosti na kom forumu si pisao te poruke i da li je tada bilo moderatora na tom forumu ili supermoderatora
Postovana Nina Supermoderator,
Hvala lijepo.
Lijep pozdrav, Momcilo_LM
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top