Quantcast

Kako da skinem program CPU Z

laaazo

Početnik
Poruka
22
Poštovani , molim vas , kako da skinem program CPU Z (si pi ju zi ) , već sam vam se bio obratio povodom hardverskog kvara na mom laptopu , no sva sreća sad radi kako treba , ne znam sad napamet koja je u pitanju konfiguracija niti kakva mu je ram memorija , model laptopa ASUS , te vas s toga molim da mi date savet kako da skinem , tj. instaliram "si pi ju zi" , taj program putem kojeg ću moći da vidim problem koji je pre 2 , 3 dana izbio na mom laptopu.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Zdravo!
Verujem da im je ovo zvaničan sajt:
https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

Klikneš "classic versions" naravno na engleskom jeziku.
I onda se instalira..

Ali nisam siguran baš da li on daje šta je bio problem,to si trebao da pratiš po temperaturi ili nešto slično...
Naravno! Ako je problem bio radi memorije, grafičke ili bilo čega drugog što nije omogućilo dizanje Windblowsa, problem NIJE ni registrovan!

snejks

Elita
Poruka
17.517
Poštovani , molim vas , kako da skinem program CPU Z (si pi ju zi ) , već sam vam se bio obratio povodom hardverskog kvara na mom laptopu , no sva sreća sad radi kako treba , ne znam sad napamet koja je u pitanju konfiguracija niti kakva mu je ram memorija , model laptopa ASUS , te vas s toga molim da mi date savet kako da skinem , tj. instaliram "si pi ju zi" , taj program putem kojeg ću moći da vidim problem koji je pre 2 , 3 dana izbio na mom laptopu.
cpuz će dati samo informacije o matičnoj o procesoru i memoriju a neće dati šta je bio problem

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.