KAKO BRZO ZARADITI VELIKI NOVAC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Katarina777

Početnik
Poruka
2
KAKO BRZO ZARADITI VELIKI NOVAC

Kako pretvoriti 250 dinara u 250 hiljada? Usled ekonomske krize, ljudi upadaju u dugove uzimajući kredite i pozajmljujući novac, i tako se dugovi gomilaju još više. Zato je grupa ljudi došla do otkrića kako brzo i lako zaraditi novac, a pri tom učiniti da i svi oko vas budu na dobitku. Zvuči nemoguće? Nije. Čitajte pažljivo.
Našla sam ovo na jednom forumu, kada sam bila u najvećem škripcu i kada mi je hitno trebao novac za osnovne stvari. Uvek sam prevrtala očima kada sam nailazila na tekstove tipa "ČOVEK ZARADIO MILION ZA SAMO DVA MESECA" i tako te gluposti. Nikada nisam verovala u njih i bila sam u pravu. Međutim, ovo mi se učinilo drugačijim. Zaraditi brz novac u tom trenutku za mene nije bio hir već presudna stvar. Kao što rekoh, bilo mi je potrebno za osnovno, da platim račune. Zato sam rekla: "Ma nek ide život,, probaću, nemam šta da izgubim." I to se ispostavilo kao najbolja odluka koju sam donela u svom životu. Molim vas, odvojite 15 minuta da pažljivo pročitate sve, jer znam kako je nemati i želela bih da pomognem svima kojima je to potrebno.
Sada ću vam u kratkim crtama reći o čemu se radi, a posle ću ispisati detaljna uputstva. Dakle, u tekstu koji sam pronašla, pisalo je da su mi potrebne samo 3 stvari - papir, 250 dinara i 5 koverata. I da više nikada neću morati da uložim apsolutno ništa. Cela priča je, zapravo, bila vrsta igre, kao u klubovima razmene knjiga. Dobiješ spisak od petoro ljudi, svakome poštom pošalješ po 50 dinara, a zatim podeliš ovaj tekst svuda, po društvenim mrežama i forumima i gde god želiš, i staviš i svoje ime na spisak. Zatim će svi ljudi koji pročitaju tvoj tekst poslati tebi po 50dinara, a zatim raširiti dalje spiskove sa tvojim imenom. I novac će jednostavno početi da stiže - svi će uložiti po 250din, a dobiće mnogo više, i niko neće biti na gubitku. Da se čovek lepo zapita, kako ranije nismo došli do ovog zaključka? Ni sama ne znam. Ali ko god da je ovo otkrio, mislim da zaslužuje veliku nagradu.
Prirodno, skeptična kakva jesam, tražila sam svuda iskustva i ljude koji su ovo već radili. Nije me brinulo da li ću izgubiti 250 dinara, želela sam samo da vidim da li je u pitanju još jedna prazna priča. I, iznenađujuće, svako koga sam pronašla podelio je samo lepa iskustva. Neko je zaradio više, neko manje, ali svakome je stiglo mnogo više novca nego što su se nadali. Bila sam prijatno iznenađena i zapitala sam se kako internet već nije poludeo do sada od ovoga, ovo je savršen način da ljudi jedni drugima pomognu, a da pomognu i sebi! I tako sam rešila da, umesto standardnog teksta koji sadrži samo uputstva za ovu "igru" dodam i svoj deo, svoju priču, kako bih vam sve lakše objasnila i kako bih vam rekla da ovo zaista funkcioniše. A, dolazeći od mene koja nikad nisam verovala u ove stvari, to dosta znači.
Dakle, ovo je spisak:
#1.) Starčević Živko, Dušana Petrovića 3, 24000 Subotica,Srbija
#2.) Srđan Mihailović, 14. Decembar 1 , 36000 Kraljevo, Srbija
#3.) Ivan Miljanski, Miloša Crnjanskog 8, 21000 Novi Sad, Srbija
#4.) Stanković Slobodan, Beogradska 296, 11000 Beograd, Srbija
#5.) Katarina Marković, Rasinska 11, 36210 Vrnjačka Banja, Srbija
U svaku kovertu stavite po 50 dinara (prethodno zavijte novčanicu u novinski list kako se novac ne bi provideo kroz kovertu i kako ne bi došlo do krađe prilikom raznošenja pošte), a zatim pošaljite ljudima sa spiska. Kada to uradite, prekopirajte ovaj tekst (sa ili bez mog ličnog iskustva s početka) i prepravite spisak ljudi u svom tekstu - tako što na peto mesto pišete svoje ime, a osobu koja je prethodno bila na petom mestu stavljate na četvrto, zatim osobu s četvrtog na treće i tako redom, sve dok ne "podignete" sva imena za po jedno mesto. To znači da osoba koja je bila pod brojem 1 nestaje sa spiska, što je pravilo, jer ona je već prošla ceo "krug". Zatim, sa tako prepravljenim spiskom imena, podelite ovaj tekst svuda gde vam padne na pamet. Drugi ljudi će vaše ime podizati u svojim spiskovima, i za vreme dok nestanete sa njihovih spiskova, na stotine ljudi će na vašu adresu poslati po 50din. Što je najinteresantnije, iznenadićete se koliko dugo će novac nastaviti da vam stiže, jer svakoga dana sve je više ljudi koji koriste internet u potrazi za načinom zarade i bar 10% njih će naleteti na baš vaš tekst i iznova podeliti spisak sa vašim imenom, tako da krug gotovo nikada ne prestaje.
Što se mene lično tiče, trebalo je oko osam dana da novac počne da stiže. Bilo je perioda kada sam dobijala novac svakodnevno, pa perioda gde nisam, i tako dalje, ali jedno je bitno - odvojila sam 15 minuta vremena i 250 dinara, a platila sam svoje račune i od tada uvek imam svoj mali "štek" sa novcem zarađenim od ovoga, koji još uvek stiže. Od svih stvari koje sam u životu radila da bih zaradila novac, ova mi je ispala najlakša a najisplativija. I, što je najvažnije, svi su na dobitku i znam da sam takođe pomogla i mnogim drugim ljudima.
Nekoliko činjenica:
-Morate da sledite uputstva tačno, jer ovo uspeva upravo i samo zbog poštenja učesnika.
-Ovaj način zarade je legalan po svim pravima i zakonima.
I, na kraju - ja nisam novinar, nemam nikakve koristi od toga što ovo delim osim da pomognem i vama i sebi. Ne dozvolite da vas lenjost ili sumnja spreče u tome da pomognete sebi i drugima. Želim vam puno sreće!
 
Pa lepo kaze zena, uspeva ako ima postenja ucesnika......Dakle pravilno zakljucuje.....E sad jos samo malo gimnastike i izracunati koliko postenih ima i docicemo do maksimalnog dobitka za onog na vrhu piramide a to je mozda 500 dinara.
Ali izuzmimo sistem postenja i uzmimo neki drugi sistem...

Npr sistem sujevernih....gde se uz pisamce salje i snimak ili dva snimka iz medija gde se prikazuje kako se covek bahato ruga pisamcima, a sutra se navodi da je pregazen na ulici. Dva takva primer, po mogucstvu razlicitih starosnih i rodnih grupa, obicno je oblje mladji muskarac i starija gospodja koji su zaginuli dan posle snimka koji nije namestaljka gde se rugaju pisamcetu.
I sansa za formiranje piramide drasticno raste, cak i na nekih milion i vise dinara...
Jedini mali problem je sto morate nagovoriti nekog kome posaljete pismo da vam dozvoli da snimite snimak ruganja, sto nije neki problem, mnogi ce pristati na to.
Drugi problem je ulaganje u nesretan slucaj sutradan....neko ce sa Luciferom, neko uz pomoc svece i molitve, a neko uz pomoc komsije Pere...

Ne mora se ici drasticno , dovoljan je gips, usled preloma na pesackom (zvuci cudno ali vise gazenja ima na pesackom nego van pesackog prelaza).
U svakom slucaju sistem sujeverja je drasticno efikasniji...

I tako mozemo probati razne sisteme , naivnost, zlobnost, nlp, staracku strah od smrti itd..

Zatim se moze analizirati da li je uspesniji sistem ako se uplacuje 10 , 50 ili 250 dinara, iliti ekonomski receno , teorija cena, tj odredjivanje cene shishanja...
Svi znamo iz prakse da je gordost i snobizam omiljena bolest srba, a inat najomrazenija mana ali isto tako cesta...
Na tome se zasnivaju sistemi "komsija nemam sitno" i "kasa izbacuje tu cenu, ne znam sta pise na polici"...
Skoro da nema nikog ko zakera za 10 dinara, ako je sve sroceno u lep koverat...

Na buvljaku je sistem "radi majke mi" gde je 50 dinara chip....
A sve gde se vrsi uplata preko uplatnice se vec vozi na preko 200 dinara...
Obicno su to sheme "kamenje rodnog kraja" i "prava sumska cepanica ne starija od 6 meseci".
Ako je shema prema mladima, onda su to razne memorije, kartice, kosuljcici , a ako su stariji , onda su konzerve, naocare, superlepkovi, neki alati.

Ako se ukljuci i tv, tj ako su to piramide politickog tipa, e onda je to shema "prosperiteta" i "svi su izdajnici osim mene".
Tip ove sheme su razni zajmovi za preporod, za porod, za lecenje, za kopanje kanala Morava Solun, Egej, za cuvenu trku zeca i kornjace, s tim da je ovde zec stalno povecanje penzija i plata od 15% uz prvo umanjenje od 40 ili 50% pa se kao i u trci nikad ne stigne na staru vrednost...
Neke od ovih shema imaju timove doktoranada...
Npr vise nego jasno je dokazano da cak 600% zena u Srbiji trpi nasilje, a najnoviji hit je da uz inflaciju od 4% imamo povecanje GDP od rekordnih 3% i nesto vise...
U prevodu prodali smo za 3% vise para, ali nam pare vrede 4% manje..

Slicne sheme su takozvane penzione stednje, gde polako ulazes , a na kraju umres....sretan....

Uz pravilnu podrsku medija moze se pokazati cak i prazna cekaonica kod lekara, kao dokaz da je narod izlecen....

Za sve ovo religioznost nije obavezna, tj nije potrebno biti vernik, isto se dobija i za nevernike, verovali ili ne...(ovo poslednje je iz politikinog zabavnika, nema veze sa verovanjem, samo uzrecica)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top