kako blokirati ne pozeljene stranice iE explorera

dede30

Početnik
Poruka
11
koju metodu da koristim kod tools internet/options dal security,privacy,content kod ovaj kontent imam i pasword.
kad hocu da neki list da ga blokiram i da se ne otvara ni u search ,ni u google,i td..na pri..
www.led zeppelin.com.upisem negde u internet/options i ova stranica je vec blokirana .
ja upravo i jesam blokirao ovaj www.led zeppelin.com .medzutim kad pritisnem google-search stranica se blokira ali pojavi se kutija sa naglasima :allow cookie,block cookie,more info,help. bilo koja od ova dva dugmad kad se pritisne stranica se nastavlja da otvara.
i nije meni do toga dal se otvori stranica ili nece ,nakon titkanja na dugme .nego ja trazim opciju kako da se komplet zatvori stranica i da ne pokaze nikakve kutije ni nikakve informacije na monitoru niti znaka kakva ,kad pritisnem dugme na search.
 
nemam nikakav antivirus program .a moze i bez antivirus da proradi cookie i bez hostsfile .
- eto i danas sam uspeo da blokiram web stranice po odabiru, negde oko pola sata.
cini mi se blokirao sam na privacy ,setings i bez -www-nego samo ludilo.com.
cim sam iskljucio komp...pa ponovo ne radi .
izgleda da upada neki sismis sa cekicem pa lupa gde stigne.ili mozda je ovo i obicno kad nedostaje antivirus...
ili mozda neko automatsko podesanje kad se otvori kompjuter ,pa vrati sve na default .
ima puno dugmica gde treba da se pritisne,a i security,privacy,
nista posebno ne upotrebljavam osim internet/options .
 
Није ти баш паметно што не користиш ниједан антивирусни програм, поготову зато што на нет излазиш Интернет Експлорером, а он је ма колико га унапређивали, најлошији и најбушнији интернет претраживач.

А ако се предомислиш у вези "hosts" фајла, можеш погледати следеће упутство... > How to modify hosts file
 
demikelise hvala ti na dobar prilog za hosts file ali kod mene ne funksionise ni hosts faile da blokira ,takodze i ni comannd prompt.
na hosts file sam i ranije ubacivao web adrese pogotovo banere (reklame) samo sa jedne jedine adrese 127.0.0.1 na primer hostfile,,,conntent.bannerconnect.net...pa sam copirao ovu adresu i ubacivao na internet/options,neznam gde i nista se nije promenilo...
ovako sam nasao u nekim temama na forumima,i to ne od strane administratora nego pausalno neko pisao pa i sigurno zaboravio da uvede i comannd prompt..
sto se tice 127.0.0.1 je adresa kompjutera ali ..kad se ubaci na comannd prompt neka web adresa pojavljuju se druge brojke.i kad copiram ove brojke sa comannd prompt na host file . i opet nista nema blokade stranice ...
za sta sluzi comannd prompt
 
@dede30
На оном линку се заправо ради о редирекцији (преусмерењу) једне странице на неку другу, што на неки начин представља и "блокаду" те странице јер се не може отворити. Ако си урадио баш како се тамо види, то мора да функционише. Ја сам рецимо урадио редирекцију странице Фејсбука на Гугл и то ради без проблема, али прорадило је тек када сам након преправке hosts фајла рестартовао комп.
 
ma ima jedno desetak dana otkako ne mogu ni da se otkacim sa internet/options i nikako ne mogu da nadzem svrsetak ...
pa dobro stoji i ovako.
sad bar mogu da nadzem informacije za neke reklamne adrese od koje glava boli.i da ih otkacim sa cookie.
verovatno i mnogo brze bih rasporedzivao sa stranicama .kad bih nasao kljucnu ulogu u cookie za blok.
isto kao i kommand prompt.priredzivanje stranice obrnuto.
sa internet/options i command prompt.
odlicno bi se paketiralo u my document recimo www.fc barcelona.com iwww.fcbayern.com
ove dve u jedan miks na p.r. u stranici barca uzmem kao reklamu igrace ili nesto drugo e prmestim obrnuto u bayern ili brza pretraga sa cookie na primer naucis web adrese kao bundesliga ,remierleagua ,rimeravision kao sto udzes u stranicu man united .i odmah cookie zabiljezi www.premierleague.com i ako si trazio man united upao si u premierleague a tu ti je zabiljezen man united na tabeli premierlige iza njega stoji arsenal ako blokiras arsenala u cookie prethodno u premierleague onda nije prisutan na tabeli ili ne otvara .
i eto tako sagradis jednostavno kao svoj web u internet i sa command prompt radis tako .
ovaj program verujem je za tako nesto .cookie koristis kao google.
a mozes da napravis svoju web adresu slicnu koa www.bayern.com .recimo
cim primi kompjuter www.bayern.com. otvoris svoj web explorer bayern mynih .
nabojen dotata neka slika i jos neke adrese u svoj web
cim primi tvoj kompjuter ovu stranicu otvori se upravo tvoja stranica online

ako ima neko neku knigu za kompjuter neka pokaze .a i ove moje nisu idealno lose .
 
ma ima jedno desetak dana otkako ne mogu ni da se otkacim sa internet/options i nikako ne mogu da nadzem svrsetak ...
pa dobro stoji i ovako.
sad bar mogu da nadzem informacije za neke reklamne adrese od koje glava boli.i da ih otkacim sa cookie.
verovatno i mnogo brze bih rasporedzivao sa stranicama .kad bih nasao kljucnu ulogu u cookie za blok.
isto kao i kommand prompt.priredzivanje stranice obrnuto.
sa internet/options i command prompt.
odlicno bi se paketiralo u my document recimo www.fc barcelona.com iwww.fcbayern.com
ove dve u jedan miks na p.r. u stranici barca uzmem kao reklamu igrace ili nesto drugo e prmestim obrnuto u bayern ili brza pretraga sa cookie na primer naucis web adrese kao bundesliga ,remierleagua ,rimeravision kao sto udzes u stranicu man united .i odmah cookie zabiljezi www.premierleague.com i ako si trazio man united upao si u premierleague a tu ti je zabiljezen man united na tabeli premierlige iza njega stoji arsenal ako blokiras arsenala u cookie prethodno u premierleague onda nije prisutan na tabeli ili ne otvara .
i eto tako sagradis jednostavno kao svoj web u internet i sa command prompt radis tako .
ovaj program verujem je za tako nesto .cookie koristis kao google.
a mozes da napravis svoju web adresu slicnu koa www.bayern.com .recimo
cim primi kompjuter www.bayern.com. otvoris svoj web explorer bayern mynih .
nabojen dotata neka slika i jos neke adrese u svoj web
cim primi tvoj kompjuter ovu stranicu otvori se upravo tvoja stranica online

ako ima neko neku knigu za kompjuter neka pokaze .a i ove moje nisu idealno lose .
 

Back
Top