Kako bi izgledao svet da ga vode žene ?

Skoro sam procitala fazon.naucnici pravili eksperimen,na jedno pusto ostrvo poslali 100 muskaraca i jednu zenu,na drugo ostrvo 100 zena i jednog muskarca.posle mesec dana dodju na ostrvo sa 100 muskaraca,trava osisana,kamenje uredno poslagano,nigde prasine.i cuju zenu,pero,nisi lepo poredjao kokose,vrati se na kraj reda,dobices poslednji
Odu na ostrvo sa sto zena,haos,sve razbacano,zene rascupane stoje ispod jedne palme i vicu,odmah da si sisao dole,proslo je pet minuta :lol:
 
Muškrci su stvorili svet po svojoj meri u kome dominiraju želja za vlašcu i bogatstvo.
Žene nisu imale izbora ni pre a ni sada previše osim da vremenom pokušaju da ga promene.

Dakle,kako bi izgledao svet da ga vode žene

Muškarci bi sujetno rekli kao Danteov Pakao... A vi ?

Imao sam profesorku koja je govorila da je dobro kada 1 zena ima vlast, ako su 2 bezi sto dalje.
 
Anarhija :lol:


CA81AB0C-BE3C-4E51-83AE-DFB1EF8EABA6.jpeg929EF3C4-A7E3-4355-AD6B-C3D5ECA3CA7F.jpeg
 
Bitno je da bude rukovodjen zenskim principom, koji u sebi sadrzi vise humanosti i koji je nuzna i neizbezna sudbina covecanstva u buducnosti. E sad, dal ce ga voditi striktno zene ili ne, manje je bitno...
Slažem se sa tobom, Momčilo. Mislim da žene mnoooogo više učestvuju u stvaranju ovakvog sveta, ali stojeći iza svojih muškaraca...jer, svaki muškarc ima bar majku, možda sestru, ženu, ćerku na koju je tugaljiv... Mislim da siva, ženska eminencija treba da postane bolja u svakom smislu i da žena ženi prestane da bude rivalka... kada se sve to desi, zaista neće biti važno ko će figurirati kao idejni vođa čovečanstva.
 

Back
Top