Kakav nakit .............

Nisam nesto posebno razmisljao o nakitu.Volim da vidim pirsing kod neke devojke,ali mi to nije znacajno.
Pre sam nosio mindjusu i jos ponesto,sada imam samo jednu narukvicu na desnoj rucu za koju se svi pitaju sta znaci,jer je malo cudna.To nosim godinama i mnogo mi znaci.
 
posto vidim da su svi ovde fini i kulturni, bicu i ja ...delimicno...pirsing na jeziku, da, ali samo kad ima kuglicu i kad zna sta radi :twisted: ..i kad je nikada necu videti u zivotu vise :twisted: :twisted:(treba to ljubiti... :P ).
Pirsing na stomaku..oooo DAAAA
i volim ooogromne tanke srebrne alke u kombinaciji sa dugom ravnom crnom kosom...ali to je pravi raritet(sem kod ganki :twisted: )
 
Muskarac.
Moze imati mnogo toga.Ali treba imati meru.
Pre par meseci sam se zabavljao sa jednom finom curicom neko kratko vreme.I yebiga ufatila me jednom u kupatilu dok sam se srdjivao.I rekla.sad mi je jasno zasto izgledas tako.
Obrve se mogu cupati a da bude neprimetno.Ljubavni tepih tako srediti da izgleda sexi kratko i privlacno a da niko i nepomisli da to nije prirodno.stidne dlake mogu biti kovrdzaste ali nemoraju.Nokti mogu biti negovani a da niko nedovede u pitanje muskarcevu muslkost.Neznam nevolim zapustenost.a momci su obicno takvi.Spolja gladac a iznutra jadac.Bradu umem da zapustim ali telo nikada.Pa i pirsing je nesto sto muskarcu daje posebnu notu.Ja imam na bradavici izgleda neupadljivo ali efektno.Opet mindjuse su deo mene i moje licnosti osam godina uz svaki odevni predmet i one se menjaju.I to je to!Trud je najbitniji a uspeh sledi sa njim.Ali najbitnije je zdravo i negovano telo.bez suvisnog salisteta.Koza redovno kremama i uljem zasticena.Jer trenutno smo mladi,ali starimo.I ako sada neugadjamo potrebama naseg tela u starosti kada primetimo znake iste.Bice kasno!
 
Bustura:
Muskarac.
Moze imati mnogo toga.Ali treba imati meru.
Pre par meseci sam se zabavljao sa jednom finom curicom neko kratko vreme.I yebiga ufatila me jednom u kupatilu dok sam se srdjivao.I rekla.sad mi je jasno zasto izgledas tako.
Obrve se mogu cupati a da bude neprimetno.Ljubavni tepih tako srediti da izgleda sexi kratko i privlacno a da niko i nepomisli da to nije prirodno.stidne dlake mogu biti kovrdzaste ali nemoraju.Nokti mogu biti negovani a da niko nedovede u pitanje muskarcevu muslkost.Neznam nevolim zapustenost.a momci su obicno takvi.Spolja gladac a iznutra jadac.Bradu umem da zapustim ali telo nikada.Pa i pirsing je nesto sto muskarcu daje posebnu notu.Ja imam na bradavici izgleda neupadljivo ali efektno.Opet mindjuse su deo mene i moje licnosti osam godina uz svaki odevni predmet i one se menjaju.I to je to!Trud je najbitniji a uspeh sledi sa njim.Ali najbitnije je zdravo i negovano telo.bez suvisnog salisteta.Koza redovno kremama i uljem zasticena.Jer trenutno smo mladi,ali starimo.I ako sada neugadjamo potrebama naseg tela u starosti kada primetimo znake iste.Bice kasno!

Sta hvali starosti? Licno mislim da svako zivotno doba nosi svojevrsnu lepotu...i da je najlepse kada neko izgleda u skladu s godinama. Sve ostalo je prevara...

Elem, sto se teme tice, ne volim nakit ni na sebi ili drugoj devojci, niti na muskarcu. Smatram da smo takvi kakvi smo savrseni, i da nema potrebe za nekim dodatnim ukrasavanjem ovog tipa...
 
Kad vidim neke pirsinge, najezim se... Mislim se: "ebote, kako se nikad ne zakaci za nesto i pocepa? :shock: "
A narocito ne volim onaj na nosu, sa strane, sto izdaleka izgleda kao zagnojena bubuljica.

Ali zato lancic oko gleznja...... :D :!:
 
d1:
belly.jpg
moj stomak :P :D 8)

Obozavam piercinge,i u mene je slican
 

Back
Top