Kakav blam

Meni nije jasno sta je ovde blam?
Usla zena u skupstinu?
***, pa sta?
Ili, mozda nisam upucena, jel gradjanima zabranjen ulaz u tu zgradu?
Na poternici je, zbog prostitucije?
E sada se smejem, pa koliko je raznih Sarica i sl. na poternicama pa setaju Beogradom?
Da sam nesto u Bg sada, bi lepo organizovala sve moguce prostitutke da udju u skupstinu, kad narod ne ume, pa da pitaju tu gospodu, jel znaju kako se zivi?
A i da javno plate za usluge :mrgreen:
Blam je u Srbiji mnogo vise od ovog dogadjaja.
 
Meni nije jasno sta je ovde blam?
Usla zena u skupstinu?
***, pa sta?
Ili, mozda nisam upucena, jel gradjanima zabranjen ulaz u tu zgradu?
Na poternici je, zbog prostitucije?
E sada se smejem, pa koliko je raznih Sarica i sl. na poternicama pa setaju Beogradom?
Da sam nesto u Bg sada, bi lepo organizovala sve moguce prostitutke da udju u skupstinu, kad narod ne ume, pa da pitaju tu gospodu, jel znaju kako se zivi?
A i da javno plate za usluge :mrgreen:
Blam je u Srbiji mnogo vise od ovog dogadjaja.

.......yebeno ...................:hahaha::rotf:
 
Meni nije jasno sta je ovde blam?
Usla zena u skupstinu?
***, pa sta?
Ili, mozda nisam upucena, jel gradjanima zabranjen ulaz u tu zgradu?
Na poternici je, zbog prostitucije?
E sada se smejem, pa koliko je raznih Sarica i sl. na poternicama pa setaju Beogradom?
Da sam nesto u Bg sada, bi lepo organizovala sve moguce prostitutke da udju u skupstinu, kad narod ne ume, pa da pitaju tu gospodu, jel znaju kako se zivi?
A i da javno plate za usluge :mrgreen:
Blam je u Srbiji mnogo vise od ovog dogadjaja.

mi smo na njenoj strani, samo da znaš....
 
A znači još nešto...Da na ''fin'' način obrišeš pod s nekim,da ona jede tastaturu u svojoj sobi a da ti budeš ''čistih ruku'' i bez prekršaja:mrgreen::rumenko:

Postoje ljudi sa kojima ni na koji nacin ne mozes brisati pod.I to prihvati.Jednostavno nema nacina.Zato sto je covek.
A ovo za prekrsaje i 'ciste ruke'...nemoj suditi drugima.Jedino o kome imamo pravo govoriti smo mi sami.
 
:lol::lol:
Nemoj mene sada blam sto se smejem, ko zna ko je ta osoba i sta ju je nateralo da bude to sto jeste. Nije blam, zalosno je

...........znash kako se kaze da se i kurrve i politichari bave istim poslom -yebu se za pare,neki za vece neki za manje .................mozda je samo htela da vidi shta radi konkurencija i koji su novi trendovi ....................:whistling::whistling:
 
Postoje ljudi sa kojima ni na koji nacin ne mozes brisati pod.I to prihvati.Jednostavno nema nacina.Zato sto je covek.
A ovo za prekrsaje i 'ciste ruke'...nemoj suditi drugima.Jedino o kome imamo pravo govoriti smo mi sami.
Nema šta ja da prihvatim...I jedan čovek može danas biti jak a sutra slabašan...A posebno oni koji nosom paraju nebo udare u vrata ispred njih koja naravno ne vide:mrgreen:
 
:confused:
Mozda sam nesto pogresno shvatila, :think: nisam procitala sve,
nego videla naslov i postavljanje teme, fu' ksa, njen blam, dno.. :confused:
Ko zna zasto je zena usla.
A morala je biti pozvana, ne?
Pa sto onda blam, ako se pristojno odazvala pozivu :mrgreen:

".............sluzba je sluzba .......a na dan bezbednosti ako me se sete sete a ako ne ........"..........:whistling::whistling:
 
...........znash kako se kaze da se i kurrve i politichari bave istim poslom -yebu se za pare,neki za vece neki za manje .................mozda je samo htela da vidi shta radi konkurencija i koji su novi trendovi ....................:whistling::whistling:

Znas kako, meni nekako politicari gori, ovih drugih mi bar zao, ovi prvi :bljak:
 

Back
Top