Baby Yoda
Contributor
- Poruka
- 21.753
Valjda smo zato i modove. Volimo da visimo ovde cesto.Ah, mi modovi bi uvek hteli više, ali kad pogledamo u odnosu na druge nismo loši, napotiv.
A onda opet ti kažem, na ovom pdf - u je tempo brži.![]()

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Valjda smo zato i modove. Volimo da visimo ovde cesto.Ah, mi modovi bi uvek hteli više, ali kad pogledamo u odnosu na druge nismo loši, napotiv.
A onda opet ti kažem, na ovom pdf - u je tempo brži.![]()
Valjda smo zato i modove. Volimo da visimo ovde cesto.![]()
Naaaah. Nisam fan igrica. Samo ti uživaj. Ja ću ovde povremeno da svratim. Da vidim kako ste.Mi ne visimo u kafani, svratimo naravno, ali smo uglavnom na temama,
pa ajde kreni da igramo da vidiš kako se brzo piše![]()
To mi nikad nije jasno - on je tajni agent, zašto se predstavlja pravim imenom? Zašto lepo ne kaže recimo Stefan Jovanović?![]()
Tek to mu nije bilo pametno. Mnoge su pokušale da ga ubiju.Nisam odavno gledala, ali mi se čini da se tako samo devojkama predstavljao![]()
Tek to mu nije bilo pametno. Mnoge su pokušale da ga ubiju.
Hvala. Ma i to jutro mi je bilo ... uh, taman sam se lepo spremio da spavam dok se prirodno ne probudim, ali mi se nije dalo. Neko me je pre 6 greškom zvao.![]()
to su teski trenuci u nasim zivotima , moje saucesce za mamuTako je najbolje, u svakom trenutku treba biti dostupan u slučaju nekog lošeg događaja. Meni je majka umrla pre par dana, zato sam i bila nešto manje na forumu. Bilo mi je teško jer ju nisam uspela videti poslednji put živu jer ne živim s njom. Sestra mi je javila, a onda sam putovala u rodni grad na sahranu. No, shvaćam da život ide dalje i držim se nekako.
to su teski trenuci u nasim zivotima , moje saucesce za mamu![]()
Tako je najbolje, u svakom trenutku treba biti dostupan u slučaju nekog lošeg događaja. Meni je majka umrla pre par dana, zato sam i bila nešto manje na forumu. Bilo mi je teško jer ju nisam uspela videti poslednji put živu jer ne živim s njom. Sestra mi je javila, a onda sam putovala u rodni grad na sahranu. No, shvaćam da život ide dalje i držim se nekako.