Kafana Kafana "Žalosna sova"

izvalite kako je dobro :D


Coooooool :D

Aaaaanyway,cisto da podelim vest sa vama, polozila sam ispit za FPU i primljena sam na samofinansiranje za smer Grafika i knjiga ^_____^

Zapravo polozila sam prijemni ali nisam bila primnjena jer nisam imala dovoljno bodova da udjem u prvih 11 (fazon imala sam 72,83 a osoba iznad meme 72,86 xD) Ali danas su me zvali da kazu da su dodali jos jedno mesto, and so I'm in xD
Iako je to moglo da izgleda mnogo bolje, ja sam sasvim srecna sa rezultatima s obzirom da nisam imala nikakve "strucne" pripreme, neke veze, i sto je bilo bezobrazno vrucina za vreme prijemnog 9____9
 
Poslednja izmena:
Coooooool :D

Aaaaanyway,cisto da podelim vest sa vama, polozila sam ispit za FPU i primljena sam na samofinansiranje za smer Grafika i knjiga ^_____^

Zapravo polozila sam prijemni ali nisam bila primnjena jer nisam imala dovoljno bodova da udjem u prvih 11 (hvalilo mi je manje od boda -_____-) Ali danas su me zvali da kazu da su dodali jos jedno mesto, and so I'm in xD

Čestitam Gosaii srećno sa studijama :)
 
Nemoj da se obeshrabruješ sigurno nije toliko teško samo je potrebno malo truda :)

Sure hope so xD >,>


Cool, ja sam mislio da ces neki drugi smer. :/

Nooope, to je jedini smer koji sam htela da upisem xD Obuhvata ilustraciju, animaciju i valjda strip.......(oprema knjige) ......Nijedan drugi smer mi ne odgovara kao ovaj! :D Fotorafija mi deluje zanimljivo pored G i K, ali zabavnije mi je da se bavim time kad sam raspolozena...Ne bi se bavila time 24/7 xD
 
Poslednja izmena:
Čestitke Gosaii, samo napred guraj!

Anyways, i ja da se pohvalim... Upravo mi je stigao laptop, narucen preko win win-a i preeeeezadovoljna sam!!
Pare sam sama skupila, vrednim radom i mukom, znaci, posteno zaradjeno!
Dugo sam cekala na ovo i konacno se isplatilo a to mi je ujedno i poklon (samoj sebi) za uspesno zavrsene studije ^^
 
Čestitam. :) Na FPU je izričito teško upasti, drugi faxovi su po prijemu studenata mala beba za umetničke. Therefore, čestitam još jednom. :)

Cestitam Gosaii. :)
I nadam se da ces poraziti smrtnog neprijatelja. xD

Čestitke Gosaii, samo napred guraj!

Anyways, i ja da se pohvalim... Upravo mi je stigao laptop, narucen preko win win-a i preeeeezadovoljna sam!!
Pare sam sama skupila, vrednim radom i mukom, znaci, posteno zaradjeno!
Dugo sam cekala na ovo i konacno se isplatilo a to mi je ujedno i poklon (samoj sebi) za uspesno zavrsene studije ^^

Da se pridruzim cestitkama....

A tebi Ana zelim da te laptop lepo sluzi :D


Tnx u guys!!! :zag: :lol: :D

@Anna

Srecno sa novim laptopom!! That is well deserved reward indeed :D
 
Čestitke Gosaii, samo napred guraj!

Anyways, i ja da se pohvalim... Upravo mi je stigao laptop, narucen preko win win-a i preeeeezadovoljna sam!!
Pare sam sama skupila, vrednim radom i mukom, znaci, posteno zaradjeno!
Dugo sam cekala na ovo i konacno se isplatilo a to mi je ujedno i poklon (samoj sebi) za uspesno zavrsene studije ^^
Nek te dobro služi Ana ,valjda ćeš sad moći da igraš onu One piece igru preko emulatora :D
Да ли је могуће да стварно нико не чита Kissxsis стрип?
Не бих да будем спојлер али:
http://www.mangareader.net/kissxsis/63/18

Nije loš anime/manga ali takođe nije nikakav masterpiece ,klasična harem manga.
 

Back
Top