Kafana ''Majkl Džordan''

https://www.espreso.rs/sport/kosark...o-sam-da-je-bio-poprilicno-pijan-dok-je-vozio

Izgleda da se lagalo po internetima kad je pricano da Kuzmic nije vozio, a postalo je jasno u narednim danima kada se cutalo u medijima o tome, iako to nije nimalo tesko utvrditi. Porodican covek, bogat i uspesan, a divlja pijan posle svadbe, ugrozio i sebe i druge ljude. Srecom pa su svi zivi i oporavice se.

Ali verujem da ce to sve Vucko i Mile da upeglaju, ako uopste postoji bojazan da ce mu ista zafaliti. Osim toga, njegov predsednik ima iskustva u izbegavanju sudjenja i sa zastarevanjem postupaka.
 
https://www.espreso.rs/sport/kosark...o-sam-da-je-bio-poprilicno-pijan-dok-je-vozio

Izgleda da se lagalo po internetima kad je pricano da Kuzmic nije vozio, a postalo je jasno u narednim danima kada se cutalo u medijima o tome, iako to nije nimalo tesko utvrditi. Porodican covek, bogat i uspesan, a divlja pijan posle svadbe, ugrozio i sebe i druge ljude. Srecom pa su svi zivi i oporavice se.

Ali verujem da ce to sve Vucko i Mile da upeglaju, ako uopste postoji bojazan da ce mu ista zafaliti. Osim toga, njegov predsednik ima iskustva u izbegavanju sudjenja i sa zastarevanjem postupaka.

Kuzmić trebas da završi u zatvoru, ali trebao je i Danilović, sa ubodnom ranom u stomak se ne vozi automobil, jer time ugrožavaš ostale ulesnike u saobraćaju.
Kako je završio Danilović tako će i Kuzmič.
Biće da je i njemu Ćović sredio, zar ne?
Ja taman pomislio ti bio na lečenju, pa se vraćaš"osvežen" kad ono ništa, bolestan kao i pre.....Izgleda urodjeno, zar ne?
 
Jeste, Danilovic je bas ugrozio druge na nacin kao Kuzmic. Potpuno ista stvar. :hahaha: Necu da ti preporucujem mesta po Srbiji za odmor i banjsko lecenje, ti to sigurno dobro znas, pa cisto idi i nedelju dana razmisljaj samo o tome.

Inace, ne mislim da bi Kuzmic trebao u zatvor cak i sad. Dovoljno je da ostane nekoliko godina bez vozacke dozvole, da plati izvesnu svotu u humanitarne svrhe ili u unapredjenje saobracaja (on bar ima sta da da), i da se od njega ne pravi zrtva i mucenik kao sto se sad radi, sto je posle ovih saznanja i vise nego odvratno. Mora da postoji izvesni stepen osude tog nedela.

I da, to mu je sredio Covic (preko Vucicevih medija). Kao sto je isti pacenik preuzeo na sebe oglasavanje u vezi celokupnog slucaja, sto je posebno morbidno, kao da covek nema svoju porodicu, a oni nemaju svoj stav i usta, vec ih zastupa u javnosti lazov i kriminalac. Ali lepo sto su se svi nasli, izgleda da ih povezuje nesto zajednicko...
 
Jeste, Danilovic je bas ugrozio druge na nacin kao Kuzmic. Potpuno ista stvar. :hahaha: Necu da ti preporucujem mesta po Srbiji za odmor i banjsko lecenje, ti to sigurno dobro znas, pa cisto idi i nedelju dana razmisljaj samo o tome.

Inace, ne mislim da bi Kuzmic trebao u zatvor cak i sad. Dovoljno je da ostane nekoliko godina bez vozacke dozvole, da plati izvesnu svotu u humanitarne svrhe ili u unapredjenje saobracaja (on bar ima sta da da), i da se od njega ne pravi zrtva i mucenik kao sto se sad radi, sto je posle ovih saznanja i vise nego odvratno. Mora da postoji izvesni stepen osude tog nedela.

I da, to mu je sredio Covic (preko Vucicevih medija). Kao sto je isti pacenik preuzeo na sebe oglasavanje u vezi celokupnog slucaja, sto je posebno morbidno, kao da covek nema svoju porodicu, a oni nemaju svoj stav i usta, vec ih zastupa u javnosti lazov i kriminalac. Ali lepo sto su se svi nasli, izgleda da ih povezuje nesto zajednicko...

Naravno da treba da ide u zatvor, siledžijska vožnja pod uticajem alkohola sa izazivanjem nesreće sa teškim telesnim povredama.
Ako za to ne treba da ide u zatvor, zašto se ide u zstvor?
Što se Danilovića tiče slučaj je sasvim sličan, vožnja lica potpuno neprilagodjenog i nesposobnog da sedi za volanom i vodi brigu o ostalim učesnicima u saobraćaju, srećom bez saobraćajke sa posledicama.
E to srećom je samo trebalo da ga deli od bezuslovnog zatvora, pa bi prošao samo sa uslovnom osudom uz oduzimanje vozačke dozvole.Nešto mi se čini da se ništa od toga nije dogodilo, zar ne?
Ma garant Čović sredio, je li tako?
 
Jeste, kao sto je i Vujosevicu sredio da vozi sa dijabetisom i slicne stvari ovakvih i onakvih ljudi koji voze. Ne pravi izjednacavanje tamo gde postoji samo jedna relativno tanka paralelna linija. Znam da si navikao u prethodnim godinama, ali meni ne mozes prodati ni druge paralele, a kamoli ovu.

Sto se Kuzmicevog slucaja tice, naravno da bih ja zavrsio svakako u zatvoru na njegovom mestu jer ja nisam javna licnost sa mocnicima koji su mi naklonjeni, a posto ovaj jeste, onda se moze slucaj tretirati i drugacije. Jer, ako se ne varam, decko nije tome sklon, nema slicnih ekscesa iz proslosti, i prosto nema smisla da guli zatvor. A da li je to bila nasilnicka voznja ili ne, mi ne znamo jer su detalji slucaja sakriveni od javnosti (neprilagodjena voznja pod dejstvom alkohola svakako jeste, minimum).

A sustina nije cak ni u tome dal' ce u zatvor ili ne, vec u predstavljanju slucaja javnosti.
 
:hahaha: :hahaha::hahaha:

1946397_aaaaa_ff.jpg
 
Wooooooow kako igra cura, alal joj vera.


Trenutno se smatra najvecim talentom u zenskoj kosarci u SAD a verovatno i na svetu , zaista neverovatno , iskreno nisam nikad tako nesto video u zenskoj kosarci, nikad nisam video da devojka moze da ima takvu vrhunsku tehniku, motoriku, kontrolu lopte i da ima tako pravilan i lagan sut i da uopste sutira i igra sa takvom lakocom , zaista nesto sto se ne vidja svaki dan.:klap:
 
Ovde ću izneti neke moje impresije po pitanju Evrolige Bartolomeua i pozivnica i eventualnog zatvaranja lige.
Ovaj region, mislim na bivšu SFRJ je malo tzržište, male kupovne moći i mogućnosti, i u budućoj zatvorenoj Evroligi možda bi mogla da ima jedno mesto, ali samo u slučaju kada to ne bi bili ni Partizan ni Zvezda.
Oslanjanje na državnu pomoć nije način da se igra Evroliga, koja traži način da bude finansijski nezavisna, i odredi granice transparentnosti poslovanja ali i dobiti, da bi u dogledno vreme postala deo globalnog tržišta NBA lige..
Ono što je u toj priči interesantno je da jedini klub iz Srbije koji ima kakvu takvu šansu da jednog dana postane deo zatvorene Evrolige nije ni Zvezda ni Partizan nego samo i jedino Mega.
Ona jedina ima moć da akumulira realna sredstva sponzora, da posluje na tržišnom principu, da zaradjuje pare od košarke, a vremenom će steći i vleiki borj bivših igrača sa debelim bankovnim kontima koji će naravno razumeti način na koji Miško posluje..
A Zvezda i Partizan će na kraju da unište jedno drugo, i kada uskoro(najkasnije za desetak godina) dodje dan da Evroliga zaokruži finansijsku konstrukciju koja će garantovati izglednu dobit učesnicima, eto Miška i Mege koji će i Partizan i Zvezdu poslati u drugu ligu,,,,Živi bili pa videli......
 

Back
Top