Kafana Kafana "Lingua"

O svemu tome moze da se prica danima i da opet ne bude sve receno. Nisam ovde dugo, pa ne znam te neke relacije, ali cula sam da ima i toga (upoznavanje i medjusobno druzenje na forumu) i mislim ok je, sve dok ne preraste u maligno. Imala bih i ja , uostalom kao i vecina, da kazem svasta, pa uglavnom cutim.
Hvala na komplimentu, veoma si ljubazan. Ja te znam konkretno iz ove kafane, msm, nesto vise nego sa tema i nisam stekla utisak da si svadjliv. Sasvim korektan i pristojan. :D
 
O svemu tome moze da se prica danima i da opet ne bude sve receno. Nisam ovde dugo, pa ne znam te neke relacije, ali cula sam da ima i toga (upoznavanje i medjusobno druzenje na forumu) i mislim ok je, sve dok ne preraste u maligno. Imala bih i ja , uostalom kao i vecina, da kazem svasta, pa uglavnom cutim.
Слажем се. Ја сам дуго на форуму, али видиш мој број порука и то јасно говори колико пишем. Било је и периода кад сам дуже одсуствовао. Наравно да је упознавање и дружење ок (има и оних који се знају пре доласка на форум). Соко је, рецимо, још дуже од мене овде и ја га се сећам, али не знам да ли се он сећа мене, са других потфорума (политике, историје) где је некада више писао, као и ја. Свакако да би имала да кажеш свашта, ти си и модераторка, присутнија си и са те стране сагледаваш чланове (шта и како пишу).
Hvala na komplimentu, veoma si ljubazan. Ja te znam konkretno iz ove kafane, msm, nesto vise nego sa tema i nisam stekla utisak da si svadjliv. Sasvim korektan i pristojan. :D
Нема на чему. Осим што сам љубазан и искрен сам. :D Нисам свадљив, али ако треба, умем да будем, само реци. :kez:
Хвала на овоме коректан и пристојан. Немој да заборавиш и да сам украсан. :lol:
 
Нема на чему. Осим што сам љубазан и искрен сам. :D Нисам свадљив, али ако треба, умем да будем, само реци. :kez:
Хвала на овоме коректан и пристојан. Немој да заборавиш и да сам украсан. :lol:
Nema na cemu :D
Zaboravih za trenutak, ukrasni :D
 
Шта бих сад дао за кафу са вас некоико добрих људи...
не иде ми се више у праву кафану нигде...
Сам човек може да медитира али у кафани то није то.
Нео је задужена за кафу, али је тренутно Зоне побегуља. :mrgreen:
 
Нео је задужена за кафу, али је тренутно Зоне побегуља. :mrgreen:
Ма разумем је...
сви имамо фазе који смо ту дуже...
мени једино посао такав да могу да клепећем по форуму...
мада има периода кад стисне за врат...
 
Ма разумем је...
сви имамо фазе који смо ту дуже...
мени једино посао такав да могу да клепећем по форуму...
мада има периода кад стисне за врат...
Ма наравно. Ја сам летос био на одмору и месец дана нисам ни привирио овде. Желео сам да се одморим у сваком смислу. Ни тв нисам гледао. Део тог периода сам био на мору и уживао. У природи и миру.
 
Па то је нормално.
Кад ја одем на одмор уопште не користим интернет.
Не гледам ни ТВ чак ни временску прогнозу...
Само музика са радио апарата повремено...
понека добра књига...и много боравка у природи.
 
Ех тај пусти новац...
да имам к'о што немам, путовао бих по Балкану сваке седмице...
Кафица у Скопљу, па чај у Нишу, неко пивце у Крагујевцу, па ракијица у Београду...
 
Ја дођем пет пута годишње у Београд...
имао бих можда с ким и да се нађем...
али посао је такав да никад немам дуже од сат времена "луфта"...
за Београд ти требају 4 сата да би негде отишао кроз гужветину, био тамо и стигао натраг на време...
 
Ма наравно. Ја сам летос био на одмору и месец дана нисам ни привирио овде. Желео сам да се одморим у сваком смислу. Ни тв нисам гледао. Део тог периода сам био на мору и уживао. У природи и миру.
Ja tv nisam gledala tri godine. Msm, vidim tv, ali program ne pratim :D
 
Ја дођем пет пута годишње у Београд...
имао бих можда с ким и да се нађем...
али посао је такав да никад немам дуже од сат времена "луфта"...
за Београд ти требају 4 сата да би негде отишао кроз гужветину, био тамо и стигао натраг на време...
Ja sam prosle godine u februaru 5 dana bila u Bg...samo nisam znala ljude odatle, a da su ovde :D
 
А јесте лепо кад се нађеш с неким и видиш да је стварна особа...
Мсм знам да сви јесмо али друго је кад седнеш...
јесенас сам имао лепо искуство те врсте...
 
Ja sam prosle godine u februaru 5 dana bila u Bg...samo nisam znala ljude odatle, a da su ovde :D
Ја сам се пре 18 месеци срео са неколико њих...
био на одмору и дошао пар дана у Београд...био Сајам књига...
пар порукица телефоном мало Вибера и ето кафице од три сата...
неочекивано али лепо искуство...
 
A, ja cesto idem po Srbiji...samo ne mogu da se uklopim, pa da se vidim sa nekim
Долазиш сада у БГ?
Ja tv nisam gledala tri godine. Msm, vidim tv, ali program ne pratim :D
И ја годину и по. И сад га нешто не гледам много, некад зврнда сам за себе, а ја у другој соби. :D
 
Ја сам се пре 18 месеци срео са неколико њих...
био на одмору и дошао пар дана у Београд...био Сајам књига...
пар порукица телефоном мало Вибера и ето кафице од три сата...
неочекивано али лепо искуство...
Ja nemam takvih iskustava
 
Ja nemam takvih iskustava
Тешко је уклопити се...
неки смо као нешто и планирали али...
посао обавезе ван посла одмори...
ето мени се потрефило...и прошле године вадио пасош на југу...
питао на ПП раније и добио потврдан одговор
дошао заврши за пасош јавио се и опет пала кафица у тржном центру...
симпатично...
 
Долазиш сада у БГ?
Prosle godine mi se smucio, izvinjavam se :D , pogotovo auto put Bg -Ni. Kad mi kazu gledaj prirodu...ebala ih ona, gledala je svakog vikenda, zapamtila i baste gde imaju ljudi :roll:
И ја годину и по. И сад га нешто не гледам много, некад зврнда сам за себе, а ја у другој соби. :D
Meni ima sliku, nema ton :D
Salim se
 

Back
Top