Kafana Kod Lude Metalke

Vasi omiljeni podzar(ovi) metala?

  • Heavy metal

    glasova: 3 25,0%
  • Thrash metal

    glasova: 1 8,3%
  • Glam metal

    glasova: 0 0,0%
  • Folk metal

    glasova: 0 0,0%
  • Progressive metal

    glasova: 2 16,7%
  • Industrial metal

    glasova: 0 0,0%
  • Doom metal

    glasova: 2 16,7%
  • Death metal

    glasova: 1 8,3%
  • Black metal

    glasova: 1 8,3%
  • Gothic metal

    glasova: 2 16,7%
  • Speed metal

    glasova: 0 0,0%
  • Viking metal

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
То је можда и добра ствар. Ал питање је шта ће у животу да ради. Кад једном завршиш на робији жигосан си. Једино да нађе неког богатог ђувегију.

to bas se i ja zapitah malo pre, sta i kako misli ikad da radim sa dosijeom posle.
pa i naci ce, to je jedna od prvih stvari koje sam joj videla u natalnoj
dobro mala je inace prirodno teski materijalista
e sad, posto ne moze u jednoj recenici da pola recenice ne bude laz, bice zabavno kad krene da laze
NA SUDU
 
:rotf:

i ja isto osim mleka :lol:
:p :cmok:
Да, дефинитивно, планирам да се озбиљније бацим на изучавање тарота.
takodje ono sto moram da kazem kolko god egotisticno zvucalo, nije Tarot za svakog. ovde imas bandu budala koji su poceli njime da se bave videci to od mene.
to je stvar za koju ti treba intuicija i posvecenost, a ne igracka i sta vec
 
mangupi :p :cmok:

slusajte dva vanvremenska astronomicna sna!!!!!!
trgla sam se iz sna ko osurena ali dva su u pitanju tako da ne znam iz kog sam se tolko trgla
u jednom su me neki pirati vezali za drvo, otisli i nikad se vise nisu vratili
to ne bi bilo tolko strasno da moj Bik nije bio udaljen ko zna kolko od mene na nekom mikro ostrvu preko komplet okeana ili mora udaljen i samo sam u daljini videla mikro ostrvo na kom se nalazi
i tako vristim u tom snu vezana za drvo;
kad smo kod toga on je sanjao kako su me spalili na lomaci u centru grada

u sledecem snu ja kao duh lebdim po svojoj staroj kuci, kuci strave i uzasa, ne ozbiljno najjezivija kuca u kojoj sam ikad zivela, kuca u kojoj mi se najvise srranja izdesavalo.
lebdim po tom kuci i kao i ocekivano, krcata je raznih necistih sila i duhova i bica iz cistilista i svega
koja me ne vide.
dolazim u wc, koji mi je uvek bio najjeziviji, tamo zaticem dve odvratne spodobe dva ruzna odvratna ogromna i sugava demona
koja me ne vide.
izgledaju kao da, su nastanjeni tu. kao da parazitiraju u tom wc-u vekovima, taj utisak sam stekla.
sta se zatim desava, dok ja gledam ova gowna, neko me pipne po ramenu, okrenem se
opet onaj koji je bio kad sam bila medju hordom necistih sila u snu, ono komplet belo bice s plavim ocima
i kaze mi: idi sad
kraj

ali ovde dolazim do jedinog logicnog zakljucka, mene uhodi komplet belo bice s plavim ocima. i stiti od necistih sila
 

:cmok:
izvolte :cmok:

wine-3180220_960_720.jpg


pazi da ne preteras celu flasu sam ti dala :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top