Kafana Kafana "Kod hakera"

1698697374981.png
 
Jel moguce videti ime izbrisanog youtube videa? Snimio sam nekoliko dobrih pesama na yt listu medjutim izbrisani su i ja sada ne mogu da vidim ime toga video snimka koji je izbrisan?

Bez ono "V=" i "&" da se kopira url i brisu ti znaci na googlu
Jer ne pronalazi...
 
Jel moguce videti ime izbrisanog youtube videa? Snimio sam nekoliko dobrih pesama na yt listu medjutim izbrisani su i ja sada ne mogu da vidim ime toga video snimka koji je izbrisan?

Bez ono "V=" i "&" da se kopira url i brisu ti znaci na googlu
Jer ne pronalazi...
pravilo broj 0 na internetu (pa i na YT) - skidaj dok ima jer sadrzaj dolazi a bogami i odlazi velikom brzinom
 
https://www.krstarica.com/zivot/tehnika/pretplata-za-fesjbuk-i-instagram-bez-reklama/

kad se samo setim tamo negde na pocetku kad se cukerberg zdusno zaklinjao kako facebook nece biti isti kao google i reklama nikad nece biti na facebook-u, a sa'ce da se placa da se reklame ne gledaju....

Naravoucenije/mudros': sve u sta vas ubedjuju vodeci likovi tehno kompanija na pocetku, ce pre ili kasnije rezultovati upravo suprotnim ishodom.

I ono cuveno googleovo - don't be evil... zastrasujuce
 
Po uzoru na SETI ili rudarenje, stotine miliona računara bi uz dozvolu vlasnika i adekvatnu naknadu instalirali aplikaciju koja može bilo kada da instalira neku, bilo koju aplikaciju iz centrale i obrađuje parcijalno probleme koji se mogu grupirati u pod rutine..... itd....
 
Po uzoru na SETI ili rudarenje, stotine miliona računara bi uz dozvolu vlasnika i adekvatnu naknadu instalirali aplikaciju koja može bilo kada da instalira neku, bilo koju aplikaciju iz centrale i obrađuje parcijalno probleme koji se mogu grupirati u pod rutine..... itd....
Imas WCG, no nisam siguran cemu to sluzi... taj je kao za istrazivanje i nalazenje lekova, jedno 3 godine sam vrteo...
naravno, nagrada je koji si na listi, posto rangiraju usere po broju zavrsenih taskova...
 
Ja kad pisem kod, pisem ga kao da ce da radi na nekoj svemirsko-vojnoj instalaciji: samo-proveravajuci, samo-oporavljajuci, samo-popravljajuci, i sve eventualnosti pokrivene.

Ko ne pise tako, pa nista, samo ne primenjuje disciplinu (in a good execution faith), a mozda ima neki veliki support iza ledja koji ce da hakuje bagove i side efekte koji ce se neminovno pojaviti u praksi.

(seriously: it's a joke, with a pun intended)
 
Ja kad pisem kod, pisem ga kao da ce da radi na nekoj svemirsko-vojnoj instalaciji: samo-proveravajuci, samo-oporavljajuci, samo-popravljajuci, i sve eventualnosti pokrivene.

Ko ne pise tako, pa nista, samo ne primenjuje disciplinu (in a good execution faith), a mozda ima neki veliki support iza ledja koji ce da hakuje bagove i side efekte koji ce se neminovno pojaviti u praksi.

(seriously: it's a joke, with a pun intended)
Ako hoces to da izvedes, resenje mora biti najprostije moguce, i da pise neko sa bar 20 godina aktivnog programiranja...
 

Back
Top