kada neko na prvom date-u prica samo o parama

danas najveći deo ljudi priča samo o novcu i to je najtuznije. one o kojima sinke priča, te malo tupave koje uzgred to uopšte nisu i koje što je zanimljivo ne pričaju o novcu ne na jednom već na nekoliko date-ova te koje na osnovu sitnica ocenjuju baju da li ima ili nema... tog novca. govorim o profesionalnim sponzorušama, udavačama, ženama koje je majka vaspitala tako da u osobi ne gledaju čoveka već samo ono materijalno što mogu da uhvate. razgovori o novcu su toliko degutantni da mislim da najveći deo ljudi odavde izbegava da ih vodi na date-ovima jer da ih zanima nalaženje takvih partnera ne bi provodili vreme na netu več bi sedeli u najskupljim kafeima ili išli na eks premijere gde se skuplja bolesna elita željna pokazivanja.

Potrebna je izvesna doza hrabrosti da bi se ovo napisalo. :ok:
 
kada decko na prvom date-u prica samo o parama? Sta mislite? I neko mi je rekao da ti momci koji imaju i hvale se taticinim parama su uglavnom pokvareni

Sta zele?

Taj neko je jako ljubomoran.

Mislim da zele da kazu da si ti prava devojka za njih i da treba dobro da razmislis o tome. Ja bas volim momke koji pricaju o parama, oni su posteni i iskreni, a ako bude nesto ozbiljnije, bar imas na koga da se oslonis, a ne na nekog golju.
 
ja stvarno ne volim materijaliste i mozda zato i ne volim price o parama i ostalim materijalnim dobrima.

kao:" ja imam dva stana doduse onaj jedan i nije u mom vlasnistvu ali dobicu ga kad-tad a plus imam i u selu e to kad pomru baba i deda treba da delim sa polubratom ali to je brrrate imanje i plus cu jednog dana da otkupim od sestre vikendicu ali prvo da razradim firmu, mada nije da mi lose ide nego znas, konpenzacije i to, ne mozes pare d aim izvuces a tek koliko mi njjih duguje, ma ja imam bar toliko i toliko suvih para samo treba da izvucem od duznika..."

grrrrr
 
ja stvarno ne volim materijaliste i mozda zato i ne volim price o parama i ostalim materijalnim dobrima.

kao:" ja imam dva stana doduse onaj jedan i nije u mom vlasnistvu ali dobicu ga kad-tad a plus imam i u selu e to kad pomru baba i deda treba da delim sa polubratom ali to je brrrate imanje i plus cu jednog dana da otkupim od sestre vikendicu ali prvo da razradim firmu, mada nije da mi lose ide nego znas, konpenzacije i to, ne mozes pare d aim izvuces a tek koliko mi njjih duguje, ma ja imam bar toliko i toliko suvih para samo treba da izvucem od duznika..."

grrrrr

s kakim se ti prevarama druzish :)))))
 

Back
Top