kada ljubav zakasni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moje suze svaku temu zaustave

P.S. Overu, kad si ti bio neozbiljan i smarao svakog živog, bilo ti je neobično kad ti neko ukaže na to, a sad glumiš nekakvog je.benog Sokrata ovde
sad sam ja neozbiljan, i ima da budem neozbiljan i neohladjen koliko ja hoću, neću tebe slušati, to je sigurno
a te tvoje Braca stajl priče u fazonu "promenio sam se, studiram i filozofiram" ostavi za nekog drugog, molio bih te
ionako je autor teme rekao da pišemo što više, i ja pišem, i boli me ****** - a tvoja epopeja o dlakama na dupetu je svakako reprezentativan primer odgovora na temu

pa hebiga,budi ti neozbiljan,radi sta otjes ali daj poradi na humoru da budes i zanimljiv.
za ovo drugo :hahaha: ide reputacija!
 
Ja ne moram da budem zanimljiv,jer sam ozbiljan. Ozbiljni ljudi nikada nisu zanimljivi,ali su zato korisni i spremni za pravi intelektualni napor i delovanje.
A bez "Pozdrav" na kraju svakog posta ne bi bilo to,to! :hahaha:

Da, da, dlake na dupetu i jajima - ozbiljnost u cvatu

a najgore od svega je što si se pretvorio u dežurnog prosipača soli ovde, svima soliš pamet, eminentni intelektualcu grada Valjeva

a taj moj "pozdrav" je svojevrsna parodija - da ti tolike pročitane knjige i intelektualizam preko svake mere nisu zapušili moždane puteve i puteljke, jasno bi video
 
Da, da, dlake na dupetu i jajima - ozbiljnost u cvatu

a najgore od svega je što si se pretvorio u dežurnog prosipača soli ovde, svima soliš pamet, eminentni intelektualcu grada Valjeva

a taj moj "pozdrav" je svojevrsna parodija - da ti tolike pročitane knjige i intelektualizam preko svake mere nisu zapušili moždane puteve i puteljke, jasno bi video

Ono ti je bio samo savet.Radi kako god ti zelis i mislis da je ok ja zaista nemam zivaca da se prepirem sa tobom,a ni da se vredjam. Ja,sam jednostavno ja,a kako me ti dozivljavas je druga stvar. Ako prosipam,prosipam za tvoje dobro,da budes bolji a ako ti to ne odgovara ona ok,budi i dalje to sto jesi.
 
Wow sve neki samoproglaseni intelektualci brate...
Aj podji ispusi jedan joint sine,...ljubi te majka...:D

Intelektualni napor ne mora biti vezan za intelektualce(one u smislu knige,kultura itd.). Intelektualni napor ulaze i inzenjer,pa to ne znaci da je sada on pun kojekakvih izraza koje niko ne razume,koji posecuje pozorista i koji ***** po ceo dan i ne radi nista.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top